Logo 3D na ścianę jako element dekoracji biura

Nie od dziś wiadomo, że dobrze urządzone wnętrze biura podnosi atrakcyjność firmy w oczach Klientów. Dbałość o najdrobniejsze szczegóły może owocować budowaniem solidnej pozycji firmy. Warto więc zadbać o pierwszy kontakt klientów z naszą firmą. Logo umieszczone w widocznym miejscu w biurze lub sali konferencyjnej będzie doskonałym pomysłem! Szczególnie dobrze wyglądają logotypy przestrzenne z pcv, plexi lub styroduru. Takie logo firmowe 3D od razu przyciąga wzrok! Litery przestrzenne mogą także posłużyć do opisania pomieszczeń, czy szczególnych stref w firmie. Napisy przestrzenne mogą zastąpić zwykłe litery w postaci naklejek. Litery wykonane ze styroduru, plexi, pcv czy dibondu będą trwałe i efektowne. Logotyp 3D umieszczony w widocznym miejscu to doskonała reklama firmy!

Jakie logo firmowe 3D wybrać zależnie od branży

Szeroka różnorodność materiałów sprawia, że można dopasować logo 3D do branży. Branża beauty kocha złoto i srebro. W recepcji lub salonie świetnie będzie prezentować się logo 3D z plexi złotej, lub srebrnej. Logo przestrzenne może też być w kolorach firmowych odwzorowanych 1:1. Takie rozwiązania sprawdzają się w przypadku firm usługowych, sklepów czy sieci handlowych. Logo odwzorowane 1:1 będzie budować identyfikację wizualną przez cały czas! Logotyp na ścianie w recepcji czy sali konferencyjnej to zawsze dobry pomysł! Ciekawą alternatywą jest także logo 3D z licem z dibondu szczotkowanego.

Jak zamontować logo 3D na ścianę

Montaż loga 3D zależy głównie od powierzchni, na jakiej ma być zamontowane. O ile montaż na nierównej lub śliskiej powierzchni może wymagać specjalistycznego sprzętu, o tyle montaż na gładkiej ścianie jest banalnie prosty. Tak naprawdę poradzi sobie z nim każdy. Zwłaszcza wtedy, kiedy do dyspozycji mamy szablon. Ułatwia on pracę i sprawia, że każdy element zamontowany jest równo. Wszystkie elementy klei się na mocnej, dwustronnej taśmie. W niektórych przypadkach konieczne jest użycie kleju montażowego. Więcej o montażu tutaj.

Litery 3D jako prosty i efektowny sposób na prezentację firmy

Litery przestrzenne są także ciekawą formą reklamy. W połączeniu z logo 3D tworzy swoisty nośnik reklamowy na ścianie biura. Litery mogą być stworzone z różnego rodzaju materiałów. Napisy ze styroduru są najmniej trwałe, ale do biura wystarczające. Jednak nie są one tak efektowne, jak np. litery z pcv czy plexi. Logotyp w kolorach firmowych na ścianę jest świetnym pomysłem dla każdego rodzaju działalności. Warto dopasować materiał loga do działalności, ale nie oszukujmy się, jakiekolwiek logo będzie lepsze niż żadne! Logo z plexi jest też łatwe w montażu i nie wymaga szczególnych umiejętności. Wszystkie napisy można przykleić samodzielnie, korzystając z wygodnego szablonu z pcv.

Reklama wewnętrzna firmy

Wnętrze firmy może być także nośnikiem reklamowym. Papier firmy, wizytówki czy ulotki to ważne elementy reklamowe. Na wyższy poziom wynosi firmę reklama przestrzenna! Logo 3D umieszczone na ścianie lub na ladzie zwiększa rozpoznawalność firmy. Dodatkowo estetycznie wykonane, pełni funkcję dekoracyjną! Logotyp może być wykonany ze styroduru, plexi czy pcv. Materiały na logo 3D na ścianę mogą różnić się w zależności od spodziewanego efektu. Logo 3D podświetlane będzie skonstruowane zupełnie inaczej niż logo bez podświetlenia. Firmy często zamawiają do biura logo przestrzenne. Podświetlną reklamę zostawiają na zewnątrz. Jednak nie jest to norma i wszystko zależy tak naprawdę od indywidualnych preferencji.

Poznaj także inne możliwości reklamy 3D!

Ciekawym sposobem na wyróżnienie firmy może być szyld z wypukłym liternictwem. Można także do kasetonu przymocować logo przestrzenne. Taki zabieg zwiększy atrakcyjność szyldu. Można także uwidocznić litery, stosując litery przestrzenne np. z plexi. Możliwości jest tak wiele, jak pomysłów. Logo firmowe 3D może być podświetlone i ściągać Klientów do lokalu także po zmroku. Taka reklama ułatwia znalezienie lokalu oraz zaprasza do odwiedzin. Inną, wartą uwagi opcją reklamy są pylony i witacze umieszczone przy drodze lub wjeździe do siedziby.

Reklama EKO, czyli wykorzystanie drewna w reklamie

Coraz większą popularnością cieszą się reklamy i szyldy drewniane. Świadomość ekologii rośnie, co jest dobrym znakiem obecnych czasów. Litery czy napisy na ścianę wykonane z czystego drewna mogą wyglądać nie mniej profesjonalnie niż litery z plexi. Drewno można także zabejcować. Wybór kolorów bejc jest ogromny. Można także drewno tylko polakierować. To także da nam ciekawy efekt napisu 3D. Czysty napis będzie wyglądał dobrze solo, ale ciekawą opcją jest także umieszczenie liter 3D na ścianie np. z liści lub kwiatów. Litery przestrzenne zyskają wówczas ciekawą oprawę. Logotyp także można wyciąć z drewna i umieścić jako logo 3d na ścianę. Klienci z pewnością docenią dbanie o ekologię. Docenią też walory estetyczne lokalu, jakie podniesie zawieszony logotyp.

4.9/5 - (28 votes)
Summary
Oklejanie pojazdów firmowych - sposób na reklamę mobilną
Article Name
Oklejanie pojazdów firmowych - sposób na reklamę mobilną
Author
Publisher Name
Studio Efekt
Publisher Logo