Jak zamontować logo 3D na ścianę w swojej firmie?

logo 3d na ścianę przestrzenne agencja reklamowa efekt

Zastanawiasz się nad logo 3D dla swojej firmy? Obawiasz się kosztów montażu, a może nie masz czasu czekać na ekipę montującą? Żaden problem! Zamówione logo 3D na ścianę z powodzeniem zamontujesz sam!  Dowiedz się jakie to proste z naszym krótkim poradnikiem.

Logo 3D na ścianę – efektowna reklama w Twoim biurze

Coraz więcej firm decyduje się na umieszczenie loga przestrzennego na ścianie w swoim biurze czy recepcji. Nic dziwnego. Logo 3D to niedroga a zarazem bardzo efektowna forma reklamy. Jest nie tylko elementem budującym identyfikację firmy, ale także stanowi niebanalny element wystroju. Co więcej, taka forma reklamy daje nieograniczone możliwości. Możemy bowiem zawrzeć w niej nieskończenie wiele elementów (nie połączonych ze sobą), w różnych kolorach oraz grubościach. Tak więc nic nie stoi na przeszkodzie aby na ścianie umieścić najbardziej skomplikowane i wymagające logo czy znak.

Szerokie pole do popisu dają nam także materiały, z których mogą być wykonane reklamy przestrzenne. Niezawodna plexa, styrodur czy dibond to tylko niektóre z opcji, jakie mamy do wyboru przy planowaniu reklamy przestrzennej. Każdy z nich ma swoje zalety i wady, które warto przeanalizować aby dokonać właściwego wyboru, który spełni oczekiwania zależnie od warunków i wymagań.

Najtrudniejsze już za nami. Zleciliśmy wykonanie loga 3D na ścianę, a co z montażem? Jak poradzić sobie z zamontowaniem kilkunastu/ kilkudziesięciu elementów, aby wszystko było równo i profesjonalnie?

Zrób to sam – czyli jak zamontować reklamę?

Montaż loga 3D może być dziecinnie prosty pod warunkiem, że od wykonawcy otrzymamy szablon, który ułatwia nam pracę. Warto więc zwrócić uwagę na to, czy nasz wykonawca dołącza do wykonywanego loga szablon. To właśnie dzięki szablonowi, nasze logo powiesimy na ścianie perfekcyjnie nie wkładając z montaż żadnego wysiłku!

Ściana przygotowana? A więc do dzieła! Przyklej taśmą malarską szablon do ściany, zwracając uwagę na to, aby zachować poziom. Teraz nie pozostało nic innego jak przyklejać do ściany poszczególne elementy (profesjonalne firmy oferują elementy podklejone mocną taśmą samoprzylepną, warto więc o to zapytać przez zleceniem reklamy). Przykleiłeś wszystkie elementy? Zdejmij szablon i ciesz się gotowym logiem 3D!

Jak zamontowac logo 3D na ścianę samodzielnie? Reklama efekt

Poszukujesz profesjonalnego wykonawcy reklamy przestrzennej? Zajrzyj tutaj. Fachowcy firmy Reklama Efekt nie tylko wykonają dla Twojej firmy kompleksową reklamę wraz z szablonem ułatwiającym montaż, ale także udzielą wskazówek przy wyborze materiału, czy wykonają profesjonalny projekt.

5/5 - (14 votes)