Kasetony i plafony
świetlne
Poznaj możliwości agencji Reklama Efekt.

Zajmujemy się tworzeniem kasetonów reklamowych, czyli prostokątnych reklam, budujących wizerunek firm i produktów. Wykonujemy projekty na indywidualne zamówienie, o dowolnym wyglądzie i każdej wielkości, również kasetony LED. Każdy kaseton reklamowy wychodzący z naszej pracowni jest unikalny, jednak operujemy sprawdzonymi wzorami, które możemy wykorzystać również przy Państwa projekcie. Tylko od Was zależy, czy reklama będzie autorska od A do Z, czy oparta na efektownym wzorze, który wcześniej przetestowaliśmy.

Nasza Agencja Reklamowa tworzy kasetony reklamowe z wykorzystaniem najnowszych technologii. Zajmujemy się grawerowaniem i frezowaniem, a każdy kaseton reklamowy jest wizytówką naszej firmy. Stąd pierwszorzędna jakość usług, którą doceniają przedsiębiorcy i firmy z Polski oraz z Europy. Nie tylko projektujemy i wytwarzamy kasetony reklamowe, ale również zapewniamy ich profesjonalny montaż na terenie całego kraju.

Wysoka jakość

Dbamy o to aby każdy kaseton wyprodukowany przez naszą firmę, charakteryzował się wysoką jakością i perfekcyjnym wyglądem.

Nowoczesny design

Zapewniamy nowoczesny design i stylowy wygląd kasetonu. Wierzymy, że każdy szczegół ma znaczenie w oczekiwanym przez klienta efekcie końcowym.

Dopasowany rozmiar

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, jesteśmy w stanie wykonać każdy projekt według indywidualnego projektu.  Tak więc jedynym ograniczeniem jest tylko wyobraźnia klienta.

Indywidualny projekt

Dodatkowo gwarantujemy, że każdy pomysł na kaseton zlecony w naszej firmie, zostanie zaprojektowany indywidualnie przez naszych projektantów zupełnie za darmo.

Kasetony
z dibondu HIT!

Gwarancja do 7 lat!

Kaseton z dibondu to bardzo trwała i jedna z najbardziej stylowej formy reklamy. Charakteryzuje się tym, że logo lub napisy są wyfrezowane w płycie z dibondu oraz podświetlone od środka najwyższej jakości podzespołami LED. Dzięki temu nocą świecą tylko wyfrezowane znaki. Wybór koloru lica zależy tylko od Państwa, w naszej ofercie znajdziecie Państwo standardową paletę kolorów, dzięki czemu kaseton z dibondu będzie doskonałym dopełnieniem wizerunku Państwa firmy. Odpowiednio dobrane oświetlenie LED sprawi, że kaseton przyciągnie wzrok przechodniów wyróżniając firmę pośród niemałej konkurencji.

Menu boardy

Gwarancja do 7 lat!

Zaprezentowanie menu w lokalu gastronomicznym w sposób czytelny i atrakcyjny to nie lada wyzwanie. Każdy lokal który podąża z duchem czasu powinien zaopatrzyć się w taki rodzaj reklamy. Stanowi ona nie tylko wizualny nośnik informacji ale jest jednocześnie ważnym elementem wystroju baru, kawiarni czy cukierni. Za pomocą grafik w jasny i prosty sposób prezentuje pozycje z menu oraz ich ceny zachęcając do zakupu. Najważniejszą zaletą menu boardów jest łatwa wymiana grafiki podświetlanej. Taki menu board wykonany z wysokiej jakości materiałów posłuży długi czas jednocześnie generując niewielkie koszty eksploatacyjne. Służymy kompleksową i fachową obsługą obejmującą zarówno wykonanie pomiarów i projektów jak i profesjonalny montaż gotowej reklamy.

Kasetony tekstylne

Gwarancja do 7 lat!

Kasetony tekstylne niosą ze sobą olbrzymie możliwości. Lico kasetonu wykonane jest z tkaniny tekstylnej, na którą nanoszone są nadruki UV LED. Dzięki temu zyskujemy olbrzymie pole do popisu dla naszej reklamy. Możecie Państwo nadrukować dowolne grafiki czy teksty, a co najważniejsze w dowolnym formacie. Ogranicza Was jedynie wyobraźnia! Kasetony tekstylne nadają się zarówno do wewnątrz jak również na zewnętrzne ekspozycje. Brak pomysłu na kaseton? Bez obaw! W naszym zespole znajdziecie Państwo wykwalifikowanych grafików, którzy służą pomocą w realizacji każdego, nawet najbardziej wymagającego projektu.

Kasetony standard
w ramie aluminiowej

Gwarancja do 7 lat!

Kaseton w ramie aluminiowej to jedna z najpopularniejszych form reklamy zewnętrznej. Jego budowa jest bardzo prosta, ponieważ sprowadza się do aluminiowej ramy z licem z dowolnym nadrukiem. Dzięki temu zyskujemy nieograniczone możliwości zaprezentowania loga, usług czy oferty na kasetonie. Nadrukować na licu bowiem możemy wszystko! Ogranicza nas tylko wyobraźnia. Warto jednak zadbać o to,  aby przekaz był czytelny i odpowiednio skomponowany. Chętnie pomożemy Państwu w stworzeniu projektu, który już od pierwszego spojrzenia zainteresuje odbiorców i będzie tworzył identyfikację marki.

Kaseton LED, w którym podświetlane jest całe lico zachowuje czytelność o każdej porze, przy minimalnym zużyciu energii i nikłej podatności na usterki.

Staramy się kreować wyłącznie najlepsze kasetony reklamowe, godne promowania nieprzeciętnych klientów.

Współcześnie nawet zwykły spacer ulicami dużego miasta przypomina pole minowe, na którym co chwilę jesteśmy atakowani nachalnymi reklamami. To nie tylko irytujące, ale również mało skuteczne. Reklama przestrzenna, która źle się kojarzy, nie przynosi efektu. Co innego, gdy pod lupę weźmiemy kasetony reklamowe. Przemyślany projekt może skutecznie wypromować markę lub firmę, zapisując się w pamięci przechodnia, jako interesujący. Nasza agencja reklamowa zajmuje się tworzeniem praktycznych i racjonalnych reklam, jak reklama kaseton, czyli wykorzystująca kasetony reklamowe. W ofercie posiadamy różnorodne projekty, a oprócz gotowych wzorów na kasetony reklamowe, oferujemy też spersonalizowane koncepcje. Możemy przygotować szkic, oparty na Państwa sugestiach oraz charakterze prowadzonej działalności. Kaseton LED jest nieprzeciętnym pomysłem na reklamę i obowiązkowym elementem nowoczesnej strategii marketingowej. Nasi monterzy obsługują cały kraj, więc nie ma znaczenia w jakiej lokalizacji się Państwo znajdujecie. Zależy nam na tym, żeby zwiększać zasięg dobrych jakościowo reklam, jakimi są kasetony reklamowe. Dlatego nasz cennik usług za kasetony reklamowe jest elastyczny, a każda cena zostaje dopasowana pod konkretny projekt (mały kaseton LED będzie droższy niż dwustronny kaseton z dibondu). Jeśli są Państwo zainteresowani współpracą, prosimy o kontakt. Odpowiemy na wszystkie pytania i podpowiemy, jak wybrać odpowiedni kaseton reklamowy.

Wykorzystaj kasetony reklamowe i nie pozwól, by potencjalni klienci przechodzili obok Twojej firmy obojętnie

Wielka ilość reklam, jakimi zasypane są często nawet nieduże miejscowości sprawia, że skuteczne wyróżnienie wykorzystywanego obiektu nie zawsze jest łatwym zadaniem. Kasetony reklamowe stanowią już pewien standard, do którego zdążyliśmy przywyknąć, jednak ich postać może być rozmaita. Coraz bardziej popularny kaseton z dibondu jest rozwiązaniem pozwalającym tworzyć obiekty o nadzwyczaj atrakcyjnych formach, a jednocześnie bardzo trwałe. Inną nowością ostatnich lat jest kaseton LED. Niskie zużycie energii, znikoma usterkowość i podatność na uszkodzenia czy możliwość precyzyjnego dostosowania podświetlenia sprawiają, że świetlówki bezpowrotnie odchodzą do lamusa. Jeśli więc dawno nie dokonywaliście Państwo żadnych zmian w tym zakresie, zdecydowanie warto rozważyć odświeżenie wyglądu swojego sklepu, punktu usługowego, czy innego miejsca. Nowe kasetony reklamowe to skuteczny sposób na to, by było ono efektownie wyróżnione o każdej porze dnia i nocy. Pracownicy firmy Reklama-Efekt odpowiedzą na wszystkie pytania i wątpliwości oraz pomogą dobrać takie rozwiązanie, które najlepiej sprawdzi się w konkretnym miejscu.

Kasetony reklamowe z montażem, czyli kreatywna reklama przykuwająca wzrok

Dobry projekt graficzny sprawi, że Twój kaseton LED będzie skuteczny przez cały czas

Każdy opuszczający naszą pracownie kaseton z dibondu bądź tekstylny czy też z licem z PCV może uchodzić za wzór najwyższej jakości. Stosujemy tylko dobrze sprawdzone, niezawodne rozwiązania. Dzięki temu są to wyroby niezwykle trwałe i niezawodne, mogące spełniać swoje zadanie przez wiele lat, nawet mimo szczególnie niekorzystnych warunków. Także kaseton LED, będzie idealnym wyborem za sprawą wielkich zalet tego rodzaju źródła światła. Proponowane przez nas nośniki nie mają więc słabych stron jeśli chodzi o aspekty techniczne, na tym jednak ich zalety się nie kończą. Możemy wesprzeć Państwa także w zakresie projektowania grafiki – zagadnienie to jest bardzo ważne, jeśli np. ten nadzwyczaj solidny kaseton z dibondu ma dobrze spełnić swoje zadanie. Tworząc kasetony reklamowe trzeba pamiętać o szeregu aspektów, od odległości obserwatorów, poprzez spójność z innymi materiałami promocyjnymi danej firmy, po wygląd o różnych porach dnia. Kaseton LED nie powinien bowiem zmieniać się zanadto po podświetleniu, by nie dezorientować szukających zapamiętanych symboli przechodniów. Zapraszamy do kontaktu – z nami łatwo wyposażą się Państwo w szyld wprost idealny.

Ekspresowa wycena, darmowa wizualizacja!

Prześlij nam zapytanie. Wyceniamy natychmiast lub skontaktujemy się z Tobą w ciągu 5 minut!
Skontaktuj się z nami
Najczęściej zadawane pytania:
Formularz kontaktowy

  Chcę załączyć pliki

  * Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w formularzu w następujących celach: kontakt i konsultacje biznesowe, udzielanie odpowiedzi na pytania, przygotowanie i prezentacja ofert handlowych, prezentacja materiałów promocyjnych i marketingowych związanych z ofertą firmy Studio Grafiki i Reklamy EFEKT Jakub Olczyk Jednocześnie potwierdzam, że zostałem poinformowany, że administratorem danych osobowych, które podałem w formularzu jest firma Studio Grafiki i Reklamy EFEKT Jakub Olczyk, z siedzibą w Pacanowie, ul. Rynek 8, oraz że dane osobowe będą przetwarzane zgodnie z warunkami określonymi w ustawie z dnia 29 sierpnia 1997 r. (z późniejszymi zmianami) w sprawie ochrony danych osobowych. Zostałem poinformowany o przysługującym mi prawie dostępu, sprostowania i usunięcia moich danych osobowych, jak również o prawie do żądania zaprzestania przetwarzania moich danych osobowych.

  Summary
  Kasetony Reklamowe Kaseton Led z Dibondu Producent Studio Efekt
  Article Name
  Kasetony Reklamowe Kaseton Led z Dibondu Producent Studio Efekt
  Description
  Oferujemy kasetony reklamowe led z dibondu, w ramie aluminiowej, tekstylne oraz menuboardy. Banery świetlne, Szyldy podświetlane, kasetony led
  Author
  Publisher Name
  Studio Efekt
  Publisher Logo