Reklama drewniana? Czemu nie!

Reklama ekologiczna drewniana Quad od Studio Efekt

Kiedy świat tonie w plastiku warto redukować jego ilość w każdej sferze życia. Jeszcze do niedawna reklama świetlna nieodzownie kojarzyła się z pleksą, pcv czy dibondem. Czas jednak pomyśleć o ekologii i wziąć pod uwagę montaż reklamy ekologicznej – drewnianej. Czy taka forma reklamy przyjmie się wśród zamawiających?

Reklama drewniana – ekologia i elegancja w jednym!

Przy wyborze reklamy przestrzennej dla swojej firmy najczęściej kierujemy się jej wyglądem. I nie ma w tym nic nadzwyczajnego, reklama umieszczona w siedzibie firmy nie tylko identyfikuje ją i buduje wizerunek firmy, ale także stanowi nieodzowny element dekoracyjny firmy. Kolorowe logotypy i napisy na długo zapadają w pamięć, jednak powoli są wypierane przez reklamy stonowane i mniej krzykliwe. Dużą popularnością cieszy się w ostatnim czasie reklama drewniana. Ich niekwestionowanym atutem jest z pewnością to, że są EKOLOGICZNE. Jednak to nie jedyny argument przemawiający za ich wyborem choć zapewne istotny. Ekologiczne firmy bowiem są coraz bardziej cenione przez Klientów i … przez naszą planetę!

Jedna reklama – wiele możliwości!

Reklama drewniana nie musi być nudna! Czyste, niemalowane drewno to tylko jedna z opcji reklamy drewnianej. Można nadać reklamie dowolnego charakteru pokrywając je bejcą w dowolnym kolorze lub dowolnie mieszając i łącząc kolory. Wszystko to po to, aby stworzyć reklamę spójną i miłą w odbiorze. Pomocne tutaj będzie profesjonalne projektowanie graficzne. Doskonałym zastosowaniem dla reklamy drewnianej są szyldy wiszące dwustonne (w formie semaforu) lub jednostronne (mocowane do ściany). Świetnie sprawdzą się w restauracjach, zajazdach, karczmach czy firmach rzemieślniczych a także ceniących sobie naturę i ekologię. Takie działania dążące do zmniejszenie ilości długo rozkładających się śmieci zapewne docenią nie tylko Klienci!

 

Reklama drewniana 3D podświetlana Studio EFEKT Reklama drewniana 3D podświetlana Studio EFEKT Reklama drewniana 3D podświetlana Studio EFEKT
Zachęcamy do korzystania z tej opcji reklamy, niesie bowiem ona ze sobą wiele korzyści. Poza tym jej koszty nie są wygórowane co sprawia, że reklamy drewniane dostępne są dla każdego!

Reklama ekologiczna drewniana Quad od Studio Efekt

Podążaj za najnowszymi trendami! Rozważ montaż reklamy drewnianej w swojej firmie już dziś!

4.9/5 - (26 votes)