Reklama
na każdym pojeździe!

mobilna wizytówka każdej firmy

Reklama na samochodzie to najlepsza forma wizytówki Twojej firmy. A w dodatku to całkowicie darmowy przekaz bez konieczności wynajmowania płatnych powierzchni z regularnym czynszem! Oklejamy samochody zarówno z powierzonych projektów jak również sami wykonujemy profesjonalne projekty. Zaufaj naszym projektantom – stworzymy niepowtarzalny i unikatowy projekt dla każdego auta. Zajmujemy się oklejaniem:

1

całej bryły pojazdu – z wykorzystaniem grafiki na wylewanej, drukowanej i laminowanej folii

2

częściowe oklejenie – z wykorzystaniem grafiki zarówno drukowanej jak i ciętej z folii ploterowej

3

oklejenie szyb tylnych/bocznych – z wykorzystaniem folii dziurkowanej typu OneWayVision

Mobilna
Reklama

Oklejanie pojazdów firmowych to doskonały i stosunkowo tani sposób na reklamę swojej firmy. Reklama na samochodzie sprawdzi się w przypadku małych jak i dużych przedsiębiorstw.  W ten sposób zyskujemy nie tylko darmową ekspozycję swojego przedsiębiorstwa/produktu ale również prezentujemy ją w całym regionie po którym poruszamy się firmowym samochodem.

Nasza agencja reklamowa Studio Efekt zajmuje się wyklejaniem pojazdów dla indywidualnych klientów jak i  flot firmowych małych i dużych firm. Zespół grafików służy pomocą przy stworzeniu projektu dopasowanego do konkretnego modelu samochodu, a także do ogólnego wizerunku firmy, a nasi  specjaliści sprawnie wykleją dla Państwa całą bryłę pojazdu, szyby, bok, tył czy inne części samochodu firmowego.

Zapraszamy do zapoznania się z naszym  przykładowym cennikiem oklejania pojazdów. Jeśli macie Państwo inny pomysł na swoją reklamę na samochodzie zapraszamy do kontaktu z naszą agencją reklamową Studio Efekt.

Oklejamy nie tylko pojedyncze pojazdy ale również floty małych i dużych firm.

Identyfikacja
mobilna

Okleimy każdy pojazd!

Doświadczona kadra aplikatorów wykona dla Państwa reklamę lub zmianę koloru na każdym pojeździe, elementach blacharskich oraz elementach wewnętrznych. Realizujemy każde projekty – oklejamy zarówno całe floty firmowe jak i pojedyncze auta naszych Klientów.

Prosimy o kontakt z naszym działem handlowym lub zapraszamy do naszych oddziałów

Krosno

Pacanów

Rzeszów

Jesteś zainteresowany ekspresową wyceną?

Prześlij nam zapytanie. Wyceniamy natychmiast lub skontaktujemy się z Tobą w ciągu 5 minut!
Skontaktuj się z nami
Najczęściej zadawane pytania:
Formularz kontaktowy

  * Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w formularzu w następujących celach: kontakt i konsultacje biznesowe, udzielanie odpowiedzi na pytania, przygotowanie i prezentacja ofert handlowych, prezentacja materiałów promocyjnych i marketingowych związanych z ofertą firmy Studio Grafiki i Reklamy EFEKT Jakub Olczyk Jednocześnie potwierdzam, że zostałem poinformowany, że administratorem danych osobowych, które podałem w formularzu jest firma Studio Grafiki i Reklamy EFEKT Jakub Olczyk, z siedzibą w Pacanowie, ul. Rynek 8, oraz że dane osobowe będą przetwarzane zgodnie z warunkami określonymi w ustawie z dnia 29 sierpnia 1997 r. (z późniejszymi zmianami) w sprawie ochrony danych osobowych. Zostałem poinformowany o przysługującym mi prawie dostępu, sprostowania i usunięcia moich danych osobowych, jak również o prawie do żądania zaprzestania przetwarzania moich danych osobowych.

  Summary
  Oklejanie pojazdów, Reklama na pojeździe | REKLAMA-EFEKT
  Article Name
  Oklejanie pojazdów, Reklama na pojeździe | REKLAMA-EFEKT
  Description
  Oferujemy profesjonalne oklejanie samochodów firmowych i prywatnych, pojedyncze lub całe floty. Reklama mobilna na pojeździe dla firm.
  Author
  Publisher Name
  Studio Efekt
  Publisher Logo