Reklama
na każdym pojeździe!

mobilna wizytówka każdej firmy

Reklama na samochodzie to najlepsza forma wizytówki Twojej firmy. A w dodatku to całkowicie darmowy przekaz bez konieczności wynajmowania płatnych powierzchni z regularnym czynszem! Oklejamy samochody zarówno z powierzonych projektów jak również sami wykonujemy profesjonalne projekty. Zaufaj naszym projektantom – stworzymy niepowtarzalny i unikatowy projekt dla każdego auta. Zajmujemy się oklejaniem:

1

całej bryły pojazdu – z wykorzystaniem grafiki na wylewanej, drukowanej i laminowanej folii

2

częściowe oklejenie – z wykorzystaniem grafiki zarówno drukowanej jak i ciętej z folii ploterowej

3

oklejenie szyb tylnych/bocznych – z wykorzystaniem folii dziurkowanej typu OneWayVision

Mobilna
Reklama

Oklejanie pojazdów firmowych to doskonały i stosunkowo tani sposób na reklamę swojej firmy. Reklama na samochodzie sprawdzi się w przypadku małych jak i dużych przedsiębiorstw.  W ten sposób zyskujemy nie tylko darmową ekspozycję swojego przedsiębiorstwa/produktu ale również prezentujemy ją w całym regionie po którym poruszamy się firmowym samochodem.

Nasza agencja reklamowa Studio Efekt zajmuje się wyklejaniem pojazdów dla indywidualnych klientów jak i  flot firmowych małych i dużych firm. Zespół grafików służy pomocą przy stworzeniu projektu dopasowanego do konkretnego modelu samochodu, a także do ogólnego wizerunku firmy, a nasi  specjaliści sprawnie wykleją dla Państwa całą bryłę pojazdu, szyby, bok, tył czy inne części samochodu firmowego.

Zapraszamy do zapoznania się z naszym  przykładowym cennikiem oklejania pojazdów. Jeśli macie Państwo inny pomysł na swoją reklamę na samochodzie zapraszamy do kontaktu z naszą agencją reklamową Studio Efekt.

Oklejamy nie tylko pojedyncze pojazdy ale również floty małych i dużych firm.

Identyfikacja
mobilna

Okleimy każdy pojazd!

Doświadczona kadra aplikatorów wykona dla Państwa reklamę lub zmianę koloru na każdym pojeździe, elementach blacharskich oraz elementach wewnętrznych. Realizujemy każde projekty – oklejamy zarówno całe floty firmowe jak i pojedyncze auta naszych Klientów.

Prosimy o kontakt z naszym działem handlowym lub zapraszamy do naszych oddziałów

Krosno

Pacanów

Rzeszów

CO SPRAWIA, ŻE SIĘ WYRÓŻNIAMY?

Produkcja
w systemie 24/7

Działamy na terenie
całej Polski

Zrealizujemy
każde zadanie

Sprawimy, że będziesz widoczny

ZAUFAŁO NAM PONAD 1000 KLIENTÓW Z CAŁEJ POLSKI!

Darmowa wycena, szybka realizacja!

Prześlij nam zapytanie. Wyceniamy natychmiast lub skontaktujemy się z Tobą w ciągu 5 minut!

ZADZWOŃ JUŻ DZIŚ!

Kamil Kielar
Oklejanie pojazdów

 

kom. 533 015 513
email: k.kielar@reklama-efekt.pl

WYŚLIJ ZAPYTANIE!