Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z nasza drukarnią

Poszukują Państwo drukarni offsetowej, cyfrowej i wykonującej druk wielkoformatowy? Nasza drukarnia jest właśnie takim miejscem.

01.

Coś więcej niż reklama

Drukarnia Efekt świadczy usługi w zakresie reklamy, w tym również druku. Wykonujemy wydruki na zamówienie, oparte na przygotowanych przez Państwa projektach lub naszych gotowych wzorach i schematach, dostosowanych do potrzeb konkretnego zlecenia.

02.

Krótkie terminy

Mamy krótszy termin realizacji zamówień, niż inne drukarnie w Rzeszowie. Tylko u nas projekty są konsultowane i szczegółowo analizowane przez specjalistów od spraw marketingu.

03.

Zadowolenie klientów

Nasza nowa siedziba w mieście Rzeszów jest jednym z trzech oddziałów agencji. Wyróżnia nas profesjonalizm, precyzja i sumienność. Zależy nam na zadowoleniu Klientów, dlatego stworzona przez nas drukarnia nie ogranicza się do tworzenia wydruków na bannerach czy foliach. Drukujemy etykiety, logotypy, reklamy zewnętrzne i wewnętrzne, fototapety, broszury, wizytówki i dużo więcej.

04.

Projekty graficzne

Pomożemy Państwu stworzyć reklamę, która przyciągnie uwagę i na długo zostanie w pamięci. Specjalizujemy się w projektach graficznych, z przyjemnością udzielamy wskazówek i pomagamy w planowaniu kampanii reklamowych. Nie odrzucamy żadnych koncepcji, a każde zlecenie jest dla nas okazją do pokazania możliwości, jakie oferuje nasza drukarnia offsetowa i cyfrowa Efekt.

Drukarnia i agencja reklamowa w jednym – zobacz, jakie wydruki wykonujemy
Nasza kompleksowa oferta
Druk offsetowy
Druk cyfrowy
Druk wielkoformatowy
Druk UV
Banery
Billboardy
Plakaty
Tablice reklamowe
Folie
Rollupy
Ulotki
Wizytówki
Fototapety
Fotoobrazy
Naklejki
Katalogi

Najtańszy druk broszur i katalogów w regionie!

Prześlij nam zapytanie. Wyceniamy natychmiast lub skontaktujemy się z Tobą w ciągu 5 minut!
Skontaktuj się z nami
Najczęściej zadawane pytania:
Formularz kontaktowy

  * Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w formularzu w następujących celach: kontakt i konsultacje biznesowe, udzielanie odpowiedzi na pytania, przygotowanie i prezentacja ofert handlowych, prezentacja materiałów promocyjnych i marketingowych związanych z ofertą firmy Studio Grafiki i Reklamy EFEKT Jakub Olczyk Jednocześnie potwierdzam, że zostałem poinformowany, że administratorem danych osobowych, które podałem w formularzu jest firma Studio Grafiki i Reklamy EFEKT Jakub Olczyk, z siedzibą w Pacanowie, ul. Rynek 8, oraz że dane osobowe będą przetwarzane zgodnie z warunkami określonymi w ustawie z dnia 29 sierpnia 1997 r. (z późniejszymi zmianami) w sprawie ochrony danych osobowych. Zostałem poinformowany o przysługującym mi prawie dostępu, sprostowania i usunięcia moich danych osobowych, jak również o prawie do żądania zaprzestania przetwarzania moich danych osobowych.

  Jedną z naszych usług jest druk offsetowy, bardzo często wykorzystywany w prasie i branży reklamowej.

  Można u nas zamówić wydruki na arkuszach, drukowane wizytówki, winietki i zaproszenia ślubne, wielkoformatowy druk typu banner lub szyld reklamowy. Jako profesjonalna drukarnia, świadczymy usługi najwyższej jakości, zajmujemy się również uszlachetnianiem druku. Jak żadne inne drukarnie w Rzeszowie, oprawiamy materiały drukowane i zwiększamy ich wytrzymałość. Lakierujemy, powlekamy, laminujemy – robimy wszystko to, czego oczekuje od nas Klient. Jesteśmy w stanie wykonać projekt graficzny oparty na Państwa preferencjach. Takiej reklamy nie zaprojektuje żadna drukarnia w Rzeszowie ani okolicach. Tylko u nas druk wielkoformatowy jest dostarczany w ekspresowym tempie, dokładnie w takiej formie, jaką wybierze osoba zamawiająca. Obsługujemy przedsiębiorców, firmy, a także indywidualnych Klientów. Jesteśmy w posiadaniu profesjonalnych maszyn, pozwalających na drukowanie broszur reklamowych, katalogów, gazet, ulotek i wizytówek. Nasze usługi poligraficzne obejmują wydruki na produktach promocyjnych różnej wielkości, od etykiet przez teczki, aż po wielkoformatowe plakaty. Zapraszamy do sprawdzenia, jakie realizacje wykonała już drukarnia Efekt i zamówienia wydruku w dobrej cenie.

  Summary
  Drukarnia Materiały reklamowe dla firm | REKLAMA-EFEKT
  Article Name
  Drukarnia Materiały reklamowe dla firm | REKLAMA-EFEKT
  Description
  Drukarnia Efekt zaprasza po wydruki najwyższej jakości. Oferujemy druk wielkoformatowy, cyfrowy i offsetowy na zamówienie. Sprawdź, co oferuje drukarnia Efekt
  Author
  Publisher Name
  Studio Efekt
  Publisher Logo