Litery podświetlane wolnostojące

Litery 3D
stojące, podświetlane

Litery wolnostojące podświetlane są jedną z alternatyw dla liter 3D na ścianę. Ich niezaprzeczalną zaletą jest ich mobilność. W każdej chwili bowiem można je odpiąć zarówno od siebie, jak i od gniazdka i przestawić w dowolne miejsce lub po prostu… schować. Stabilna konstrukcja sprawia, że litery trzymają się podłoża, a jednocześnie wyglądają bardzo dobrze. Szczególnie polecamy tę formę reklamy firmom, które wynajmują lokale i nie mają zgody na montaż reklam na elewacji czy ścianie w recepcji. Litery stojące podświetlane sprawdzą się też jako okazjonalna dekoracja wielokrotnego użytku, która jednocześnie pobierze mało energii elektrycznej. Wszystko dzięki zainstalowanym systemom świetlnym LED. Nasza agencja reklamowa do produkcji reklam podświetlanych używa tylko oryginalnych systemów świetlnych, co gwarantuje ich bezawaryjność oraz długą żywotność. Oferujemy szeroką gamę kolorystyczną zarówno frontów liter stojących, jak i boków. Dzięki temu możemy wykonać dla Państwa takie litery, jakich Państwo potrzebujecie!

Litery 3D stojące podświetlane PNO od producenta reklam Studio Efekt

Litery ozdobne stojące wyróżnią każdy event!

Studio EFEKT
producent liter 3D

W Agencji Reklamowej Studio Efekt produkujemy litery 3D stojące od podstaw. Projektujemy litery, zwracając uwagę na stabilną konstrukcję oraz wygląd. Nasi graficy chętnie pomogą w dobrze czcionek i kolorystyki a operatorzy maszyn zadbają o nienaganny wygląd liter. Do produkcji reklam podświetlanych używamy tylko sprawdzonych materiałów od Polskich dostawców. Systemy świetlne LED zaś są zawsze oryginalnie, niechińskie. Dzięki temu możecie być Państwo pewni, że zamówiona u nas reklama będzie prezentować się świetnie przez długi czas.

Wykonujemy litery 3D podświetlane stojące na łatwo rozbieralnych konstrukcjach. To sprawia, że z łatwością można je przenosić, przestawiać, czy schować na jakiś czas, bez obaw o ich uszkodzenie. Jest to zdecydowanie ich największa zaleta, jednak to nie wszystko. Jednolite podświetlenie podnosi walory estetyczne reklamy. Szczególnie wtedy, kiedy litery eksponowane są Klientom po zmroku. Proste podłączenie na 1 przewodzie sprawia, że można je postawić dosłownie wszędzie! Litery dekoracyjne stojące sprawdzą się także na eventach! Bez względu na to, czy będzie to wesele, impreza branżowa czy targi. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na litery przestrzenne stojące, a także inne formy reklamy świetlnej i przestrzennej.

Dołącz do grona zadowolonych Klientów!

Przykładowe realizacje

Logo 3D LOT od Reklama Efekt

LOT Flight Academy

Zakłady sportowe – STS

Podkarpackie centrum onkologii

Litery stojące advatech

Logo 3D i litery 3D podświetlane na budynek Moderna Creativa Producen reklam Studio Efekt

Moderna Creativa Factory

Stalmesh litery 3D podświetlane LED producent reklamy

Stalmesh

Zobacz nasze realizacje

Jesteś zainteresowany ekspresową wyceną?

Prześlij nam zapytanie. Wyceniamy natychmiast lub skontaktujemy się z Tobą w ciągu 5 minut!

Artykuły na blogu

Litery 3D – litery reklamowe w nowoczesnej formie

Litery 3D to popularna forma liter reklamowych. Wyróżniamy litery stojące, zawieszane na ścianie oraz na konstrukcjach stalowych. Dowiedz się więcej!

Litery 3D podświetlane — litery 3D na ścianę formą reklamy led

Reklama zewnętrzna bardzo przydaje się do znakowania lokalu. Logo 3D na ścianę sprawdzi się zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz!

Litery 3D stojące podświetlane

Nic nie stoi na przeszkodzie, aby zabierać ze sobą reklamę podświetlaną na wszelkiego rodzaju eventy czy imprezy branżowe.

Więcej na naszym blogu