Litery podświetlane wolnostojące

Litery 3D
stojące, podświetlane

Litery wolnostojące podświetlane są jedną z alternatyw dla liter 3D na ścianę. Ich niezaprzeczalną zaletą jest ich mobilność. W każdej chwili bowiem, można je odpiąć zarówno od siebie jak i od gniazdka i przestawić w dowolne miejsce lub po prostu… schować. Stabilna konstrukcja sprawia, że litery trzymają się podłoża a jednocześnie wyglądają bardzo dobrze. Szczególnie polecamy tę formę reklamy firmom które wynajmują lokale i nie mają zgody na montaż reklam na elewacji czy ścianie w recepcji. Litery stojące podświetlane sprawdzą się też jako okazjonalna dekoracja wielokrotnego użytku, która jednocześnie pobierze mało energii elektrycznej. Wszystko dzięki zainstalowanym systemom świetlnym LED. Nasza agencja reklamowa do produkcji reklam podświetlanych używa tylko oryginalnych systemów świetlnych co gwarantuje ich bezawaryjność oraz długą żywotność. Oferujemy szeroką gamę kolorystyczną zarówno frontów liter stojących jak i boków. Dzięki temu możemy wykonać dla Państwa takie litery jakich Państwo potrzebujecie!

Litery stojące - sposób na mobilną reklamę podświetlaną

Studio EFEKT
producent liter 3D

W Agencji Reklamowej Studio Efekt dysponujemy zespołem fachowców, którzy wykonają dla Państwa kompleksowo litery 3D stojące. Projektanci zaprojektują litery, zwracając uwagę na stabilną konstrukcję, graficy pomogą w dobrze czcionek i kolorystyki a operatorzy maszyn zadbają o każdy detal produkowanych liter. Do produkcji reklam podświetlanych używamy tylko sprawdzonych materiałów od Polskich dostawców, a systemy podświetleniowe LED są zawsze oryginalnie, nie chińskie. Dzięki temu, możecie być Państwo pewni, że zamówiona u nas reklama będzie prezentować się świetnie przez długi czas.

Wykonujemy litery 3D podświetlane stojące na łatwo rozbieralnych konstrukcjach co sprawia, że z łatwością można je przenosić, przestawiać, czy schować na jakiś czas, bez obaw o ich uszkodzenie. Jest to zdecydowanie ich największa zaleta, jednak to nie wszystko. Jednolite podświetlenie podnosi walory estetyczne reklamy, szczególnie wtedy, kiedy litery eksponowane są Klientom po zmroku. Proste podłączenie na 1 przewodzie sprawia, że można je postawić dosłownie wszędzie! Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na litery 3D wolnostojące a także inne formy reklamy świetlnej i przestrzennej.

Dołącz do grona zadowolonych Klientów!

Jesteś zainteresowany ekspresową wyceną?

Prześlij nam zapytanie. Wyceniamy natychmiast lub skontaktujemy się z Tobą w ciągu 5 minut!
Skontaktuj się z nami
Najczęściej zadawane pytania:
Formularz kontaktowy

    Chcę załączyć pliki

    * Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w formularzu w następujących celach: kontakt i konsultacje biznesowe, udzielanie odpowiedzi na pytania, przygotowanie i prezentacja ofert handlowych, prezentacja materiałów promocyjnych i marketingowych związanych z ofertą firmy Studio Grafiki i Reklamy EFEKT Jakub Olczyk Jednocześnie potwierdzam, że zostałem poinformowany, że administratorem danych osobowych, które podałem w formularzu jest firma Studio Grafiki i Reklamy EFEKT Jakub Olczyk, z siedzibą w Pacanowie, ul. Rynek 8, oraz że dane osobowe będą przetwarzane zgodnie z warunkami określonymi w ustawie z dnia 29 sierpnia 1997 r. (z późniejszymi zmianami) w sprawie ochrony danych osobowych. Zostałem poinformowany o przysługującym mi prawie dostępu, sprostowania i usunięcia moich danych osobowych, jak również o prawie do żądania zaprzestania przetwarzania moich danych osobowych.