Logo 3D na ścianę w recepcji? Dlaczego warto je mieć?

Zastanawiasz się, czy warto zainwestować w logo 3D na ścianę w recepcji swojej firmy? Z naszego artykułu dowiesz się, jakie są wady i zalety loga 3D przestrzennego montowanego w siedzibie firmy.

Logo 3D na ścianę – tania i efektowna reklama!

Rozważając zakup loga 3D na ścianę, warto wziąć pod uwagę zarówno jakie wady, jak i zalety. Niewątpliwie, wad znajdziemy w tym przypadku niewiele. Skupmy się więc na głównych zaletach:

  1. Identyfikacja wizualna – najważniejsza zaleta loga 3D na ścianę! Dzięki montażowi loga 3D na ścianie w recepcji naszej firmy, każdy odwiedzający nas Klient już od progu widzi, do jakiej firmy trafił. Dodatkowo budujemy w ten sposób rozpoznawalność naszej marki. Jest to więc główny argument przemawiający za logiem 3D w każdej firmie.
  2. Element dekoracyjny – profesjonalnie wykonane logo 3D stanowi wyjątkowy element wystroju każdego wnętrza. Dbałość o dopasowanie kolorystyczne a także każdy najmniejszy detal sprawia, że zamontowana reklama 3D zdobi biuro. Ponadto nadaje mu niepowtarzalnego i profesjonalnego wyglądu.
  3. Trwałość – logo 3D wykonane w szczególności z PCV odznacza się wyjątkową trwałością. Z powodzeniem więc będzie ozdobą biura przez wiele lat. Dodatkowo logo 3D zamówione w Studio EFEKT cechuje się odpornością na szkodliwe działanie promieni słonecznych. Co sprawia, że nie blaknie, nie odbarwia się zachowując swój pierwotny wygląd i kształt.
  4. Łatwy montaż – logo przestrzenne może zamontować każdy! Warto upewnić się, że firma, której zlecamy wykonanie loga 3D zaopatrzy nas także w szablon do montażu. Użycie takiego szablonu sprawia, że każdy element logo będzie znajdował się w odpowiednim miejscu oraz będzie zamontowany równo, z zachowaniem odpowiednich odległości.
  5. Niewielki koszt – W porównaniu do reklamy świetlnej, logo przestrzenne jest opcja tańszą ale nie mniej efektowną. W prawdzie nie będzie ciszyć oka po zmroku (przy zgaszonych światłach), ale można założyć, że wewnątrz odbiorcy będą znajdować się za dnia. Nie jest więc konieczne podświetlenie.
Logo 3D winged z pcv białego i niebieskiego na ścianę

Logo przestrzenne – czy ma jakieś wady?

Zlecając wykonanie reklamy przestrzennej profesjonalnej firmie reklamowej, możemy założyć, że nasze logo 3D nie będzie posiadało żadnych wad. Zamontowane z należytą starannością będzie nie tylko identyfikować firmę, ale także ją zdobić. Można tutaj doszukiwać się wad w postaci braku podświetlenia. Jednak, jak już wspominaliśmy, reklama zamontowana wewnątrz lokalu przeznaczona jest dla Klientów i interesantów, którzy odwiedzają siedzibę firmy zazwyczaj za dnia. Oświetlenie więc nie jest w tym przypadku priorytetowe. Logo do recepcji to więc doskonały pomysł na budowanie świadomości marki.

Czy logo na ścianę będzie odpowiednie dla Twojej firmy? O tym już musisz zdecydować sam. Warto jednak wziąć pod uwagę zalety tej formy reklamy. Niskim kosztem zyskujemy tak wiele! Decydując się na reklamę przestrzenną, warto sprawdzić, czy wykonawca zapewni nam szablon do samodzielnego montażu lub zaoferuje profesjonalny montaż.

logo 3D na ścianę do recepcji LOT z plexi

Poszukujesz profesjonalnego wykonawcy loga przestrzennego 3D na ścianę do swojej firmy? Zajrzyj tutaj. Firma reklamowa Reklama Efekt wykonuje loga 3D, oferując wysyłkę wraz z szablonem ułatwiającym samodzielny montaż. Świadczymy usługi montażowe na terenie całej Polski.

5/5 - (16 votes)
Summary
Logo 3D na ścianę w recepcji? Dlaczego warto je mieć?
Article Name
Logo 3D na ścianę w recepcji? Dlaczego warto je mieć?
Description
Logo 3D na ścianę? Z naszego artykułu dowiesz się jakie są zalety i wady posiadania loga 3D na ścianie w recepcji. Czy montaż jest trudny?
Author
Publisher Name
Studio Efekt
Publisher Logo