Ulotki
reklamowe
DRUK CYFROWY I OFFSETOWY

W ulotki reklamowe powinna się zaopatrzyć każda firma, która planuje zwiększyć obroty i pozyskać nowych klientów. Dobrze zaprojektowana ulotka może stanowić skuteczną reklamę oraz korzystnie wpływa na budowanie wizerunku firmy lub prowadzonej przez siebie działalności. Wykonujemy dla Państwa różnorodne wydruki poligraficzne, w tym ulotki reklamowe. W razie potrzeby możemy stworzyć katalog albo broszurę dopasowaną do ulotki. Jesteśmy znani na cały Rzeszów, jako agencja reklamowa świadcząca kompleksowe usługi i współpracująca z przedsiębiorcami z całej Polski. Ponadto aktualnie oferujemy ulotki w nakładach powyżej 1000 sztuk w promocyjnych cenach! To idealny moment na złożenie zamówienia!

Podane ceny są cenami netto.

199 zł

Ulotka A5 – 1000 szt.

dwustronna 130g/m2

349 zł

Ulotka A5 – 5000 szt.

dwustronna 130g/m2

229 zł

Ulotka A6 – 5000 szt.

dwustronna 130g/m2

159 zł

Ulotka DL – 1000 szt.

dwustronna 130g/m2

Realizacja nawet w 24h

Zamawiając u nas ulotki reklamowe, w krótkim czasie otrzymają Państwo projekt do zatwierdzenia, a po akceptacji gotowy produkt wyślemy nawet w 24 h! Zaufały nam dziesiątki firm, dla których stworzyliśmy atrakcyjne ulotki wysokiej jakości. Pracujemy z użyciem fachowych maszyn, pozwalających uzyskać wydruki w różnych formatach (najczęściej wybierane są A5 i A6). Na Państwa życzenie możemy uszlachetnić ulotki reklamowe, na przykład przez foliowanie, lakierowanie albo złocenie. Jesteśmy gotowi na realizację bardziej skomplikowanych projektów, jak składane ulotki reklamowe uszlachetnione metodą tłoczenia. Tylko od Państwa zależy, jakie ulotki trafią do rąk Waszych klientów.

Specjalizujemy się w druku ulotek
przebijemy każdą cenę!

SKUTECZNA FORMA REKLAMY BEZPOŚREDNIEJ

W naszej drukarni powstają ulotki na papierze kredowym błyszczące lub matowe. Jest to najlepsza z możliwych form reklam, dostarczanych potencjalnym klientom wprost do rąk.

DBAMY O PROJEKTY NASZYCH KLIENTÓW

Jeśli ulotka jest zachęcająca, istnieje duża szansa, że nie ona zostanie wyrzucona do najbliższego kosza. Dlatego warto zadbać o fachowy projekt ulotki, wykonany przez znawców branży reklamowej.

NAJTAŃSZE ULOTKI W MIEŚCIE

Nasz zespół już od dwudziestu lat zajmuje się realizacjami reklam, m. in. w postaci ulotek. Oferujemy najtańsze ulotki reklamowe, które przyciągną do Państwa firmy Klientów z danej lokalizacji.

JAKOŚĆ PRZEDE WSZYSTKIM

Reklamy powstające w drukarni Efekt wyróżniają się pięknymi kolorami, jakością druku i efektownym układem treści. Proponujemy gramaturę dopasowaną do indywidualnych preferencji oraz format, który doskonale leży w dłoni i wygodnie się czyta.

KRÓTKIE TERMINY REALIZACJI

Jesteśmy w stanie wykonać zlecenie wysokonakładowe w bardzo krótkim czasie. Przykładamy dużą wagę do jakości świadczonych usług poligraficznych, dlatego nie otrzymają Państwo od nas nieprofesjonalnego projektu ani uszkodzonej ulotki.

WSPIERAMY NIESZABLONOWE KONCEPCJE

Jesteśmy otwarci na realizację wskazanych koncepcji, a w razie braku pomysłu, pomagamy w stworzeniu efektownej ulotki reklamowej, ciekawej dla odbiorcy. Nasi projektanci dbają o każdy szczegół, tak aby efekt końcowy spełnił wszystkie oczekiwania.

Brak pomysłu na ulotki reklamowe?
Służymy profesjonalnym wsparciem!

Prześlij nam zapytanie. Wyceniamy natychmiast lub skontaktujemy się z Tobą w ciągu 5 minut!
Skontaktuj się z nami
Najczęściej zadawane pytania:
Formularz kontaktowy

    * Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w formularzu w następujących celach: kontakt i konsultacje biznesowe, udzielanie odpowiedzi na pytania, przygotowanie i prezentacja ofert handlowych, prezentacja materiałów promocyjnych i marketingowych związanych z ofertą firmy Studio Grafiki i Reklamy EFEKT Jakub Olczyk Jednocześnie potwierdzam, że zostałem poinformowany, że administratorem danych osobowych, które podałem w formularzu jest firma Studio Grafiki i Reklamy EFEKT Jakub Olczyk, z siedzibą w Pacanowie, ul. Rynek 8, oraz że dane osobowe będą przetwarzane zgodnie z warunkami określonymi w ustawie z dnia 29 sierpnia 1997 r. (z późniejszymi zmianami) w sprawie ochrony danych osobowych. Zostałem poinformowany o przysługującym mi prawie dostępu, sprostowania i usunięcia moich danych osobowych, jak również o prawie do żądania zaprzestania przetwarzania moich danych osobowych.