Liquid gold 3D
Unikatowe wypukłe złocenia - tylko u nas!

Wizytówki są skutecznym sposobem na pozyskiwanie nowych klientów. Zawsze warto mieć je pod ręką i wręczać przy każdej możliwej okazji. Na wizytówce powinny się znaleźć podstawowe i wyłącznie najważniejsze informacje na temat firmy i jej właściciela. Ta mała tabliczka jest specyficznym identyfikatorem, który ułatwia kontakt oraz dotarcie do wskazanego miejsca. Jeśli wizytówka jest czytelna, zaopatrzona w ładną grafikę lub mapkę dojazdu, klient chętnie ją zachowa i wykorzysta, gdy nadarzy się okazja. Proponujemy Państwu usługę druku wizytówek, zarówno w dużych i średnich nakładach dla firm, jak i małych, dla potrzeb indywidualnych (szczególnie opłacalne są małe nakłady).

Ekskluzywna forma wizytówek

W naszej ofercie, poza standardowymi wizytówkami, znajdziecie Państwo wyjątkowo eleganckie wizytówki ze złoceniem. Nasza drukarnia Efekt oferuje nietypowe uszlachetnienie jakim jest wylewane złoto 3D, dzięki czemu złocony nadruk zyskuje unikalną, wypukłą formę. Wizytówki ozdobione w ten sposób przyciągają wzrok eleganckim designem co przekłada się na dodatkowy produkt marketingowy Państwa firmy nadając jej prestiżowy charakter. Na życzenie klienta uszlachetniamy wizytówki również srebrzeniami.

Jeżeli podobają Ci się nasze wizytówki
zapraszamy do zapoznania się z naszym cennikiem.
Wizytówki Liquid gold/silver 3D

179

netto

100szt.


dwustronne


wypukłe złocenie lub srebrzenie


WYSYŁKA GRATIS!

Wizytówki Liquid gold/silver 3D

229

netto

200szt.


dwustronne


wypukłe złocenie lub srebrzenie


WYSYŁKA GRATIS!

Wizytówki Klasyczne Linia standard

99

netto

500szt.


dwustronne


kolorowe


WYSYŁKA GRATIS!

Wizytówki klasyczne linia standard

149

netto

1000szt.


dwustronne


kolorowe


WYSYŁKA GRATIS!

Podana oferta aktualna jest na dzień 03.04.2023 r. W związku z dynamicznie zmieniającymi się cenami materiałów do druku podane ceny mogą nieznacznie ulec zmianie.

Nadaj wizytówce niepowtarzalny charakter
Indywidualny projekt

Zamawiając wizytówki systematyczne w naszej firmie otrzymują Państwo indywidualny projekt gratis!!!

Wysoka jakość

Wizytówki, które posiadamy w ofercie są wysokiej jakości druku cyfrowego lub druku offsetowego.

Wizytówki lakierowane

Dla wymagających klientów dodatkowo uszlachetniamy wizytówki folią, co pozwala na uzyskanie unikalnego efektu.

Wizytówki soft touch

Druk wizytówek uszlachetnionych folią soft touch pozwala na uzyskanie unikalnego aksamitnego efektu.

Reklama w formie wizytówki? Sprawdź jakie projekty sprawdzają się najlepiej

Wizytówki muszą być spójne z założeniami firmy, pasować wizualnie do charakteru prowadzonej działalności oraz ułatwiać szybkie skontaktowanie się z właścicielem. Projekty wizytówek, które dobrze eksponują logo, cieszą się największym powodzeniem i przynoszą najlepsze efekty. Otrzymując taką wizytówkę można błyskawicznie ocenić, czy chcemy skorzystać z usług firmy. Opracowaliśmy atrakcyjny cennik, uwzględniający wizytówki w różnych stylach i formatach. Mamy dla naszych Klientów sprawdzone propozycje projektów, ale bardzo dużą przyjemność sprawia nam realizacja nieszablonowych realizacji. Wybierając wizytówki z pracowni Reklama Efekt, decydują Państwo o każdym detalu, budującym wizytówkę. Cennik obejmuje projekt i wykonanie, z uwzględnieniem wszelkich uwag i wskazówek. Specjalizujemy się w tworzeniu gadżetów reklamowych, a wykonywanie wizytówek to dla nas czysta przyjemność. Warto nam zaufać w kwestii wizytówek i reklam, które stanowią główne punkty naszych usług. Mamy nadzieję, że wizytówki z drukarni Reklama Efekt będą dokładnie takie, jakich Państwo oczekują, a ich rozdawanie przyniesie spektakularne wyniki, w tym wzrost sprzedaży. Zachęcamy do kontaktu!

Dobrze przygotowane wizytówki to jedno z najbardziej użytecznych akcesoriów promocyjnych

Mogłoby się wydawać, że w dobie coraz większego znaczenia internetu wszelkiego typu materiały drukowane, takie jak foldery, ulotki czy wizytówki, stracą na znaczeniu. Nic bardziej mylnego! Właśnie one pozostają jednym z najskuteczniejszych sposób na to, by pozostać w pamięci potencjalnego klienta i skłonić go do ponownego namysłu nad daną ofertą. Spoczywające w kieszeni realne przedmioty, jakimi są wizytówki, to dużo lepszy sposób na pozostawienie informacji o swojej firmie, niż jeden z tysięcy komunikatów każdego dnia przemykających przed naszymi oczyma na ekranach telefonów czy komputerów. Wręczenie wizytówki jest przy tym proste i można to uczynić zawsze, niezależnie od okoliczności. Zapraszamy do  kontaktu z nami – telefonicznie lub poprzez pocztę elektroniczną. Przygotujemy najlepszą ofertę i sprawimy, że Państwa wizytówki będą skutecznym narzędziem promocji.

Tworzone przez nas wizytówki wyróżniają się najwyższym poziomem jakości!

W branży reklamowej działamy już od wielu lat i dobrze wiemy, że przy przygotowywaniu materiałów promocyjnych trzeba dbać nawet o najdrobniejsze szczegóły. Forma wszelkiego typu druków mówi bardzo wiele o posługujących się nimi podmiotach. Wizytówki koniecznie muszą odznaczać się najwyższą precyzją wykonania i umiejętnie zaprojektowaną szatą graficzną. Choć ich powierzchnia nie jest duża, to profesjonalny projektant jest w stanie zrobić z niej znakomity użytek – przekonacie się o tym Państwo sami, korzystając z naszych usług. Nasza drukarnia realizuje zamówienia na wizytówki zarówno w niewielkich, jak i nader pokaźnych nakładach. Warto zawsze dysponować odpowiednią ich ilością – w sklepach czy punktach usługowych, a także np. na stoiskach promocyjnych. Warto poznać naszą ofertę bliżej i przekonać się, że dostarczane przez nas wizytówki nie mają sobie równych. Serdecznie zapraszamy do kontaktu.

Jesteś zainteresowany ekspresową wyceną?

Prześlij nam zapytanie. Wyceniamy natychmiast lub skontaktujemy się z Tobą w ciągu 5 minut!
Skontaktuj się z nami
Najczęściej zadawane pytania:
Formularz kontaktowy

    * Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w formularzu w następujących celach: kontakt i konsultacje biznesowe, udzielanie odpowiedzi na pytania, przygotowanie i prezentacja ofert handlowych, prezentacja materiałów promocyjnych i marketingowych związanych z ofertą firmy Studio Grafiki i Reklamy EFEKT Jakub Olczyk Jednocześnie potwierdzam, że zostałem poinformowany, że administratorem danych osobowych, które podałem w formularzu jest firma Studio Grafiki i Reklamy EFEKT Jakub Olczyk, z siedzibą w Pacanowie, ul. Rynek 8, oraz że dane osobowe będą przetwarzane zgodnie z warunkami określonymi w ustawie z dnia 29 sierpnia 1997 r. (z późniejszymi zmianami) w sprawie ochrony danych osobowych. Zostałem poinformowany o przysługującym mi prawie dostępu, sprostowania i usunięcia moich danych osobowych, jak również o prawie do żądania zaprzestania przetwarzania moich danych osobowych.