Reklama drewniana

Reklamy drewniane
z podświetleniem lub bez

Reklama podświetlana drewniana to absolutny hit tego roku! Nie tylko dba o naszą planetę ale także wygląda zjawiskowo! W Studio Efekt wykonujemy reklamy drewniane z podświetleniem lub bez, w otoczeniu mchu chrobotka lub sztucznych roślin. Drewno bejcujemy na dowolny kolor, lub pozostawiamy w surowym, naturalnym kolorze. Projektujemy, doradzamy, montujemy! Wszystko po to abyście mogli Państwo cieszyć się swoją reklamą bez najmniejszego wysiłku!
Reklama ekologiczna sprawdzi się wszędzie tam, gdzie stawia się na ekologiczne rozwiązania, ale także w restauracjach i sklepach ze zdrową żywnością.
Niezależnie od tego, w jakim miejscu się pojawi wzbudzi zainteresowanie i zbuduje pozytywny odbiór marki.
Zapraszamy po reklamę ekologiczną dopasowaną do Państwa potrzeb!

Reklama drewniana z podświetleniem lub bez od Studio Efekt

Sposób na ekologiczną reklamę? Litery i loga 3D drewniane!

Darmowa wizualizacja, niezobowiązująca wycena!

Bądź EKO
wybierz reklamę drewnianą!

Ekologiczne rozwiązania wkroczyły także w sferę reklam. Świadomość Klientów stale rośnie, nie więc dziwnego, że nasi Klienci coraz częściej decydują się na reklamy drewniane. Oferujemy litery i loga 3D drewniane z podświetleniem LED a także bez podświetlenia. Niezależnie od tego, na jaką opcję się Państwo zdecydują gwarantujemy, że reklama wykonana w naszym Studio będzie dopracowana w każdym calu. Chętnie przygotujemy dla Państwa projekt a także wizualizację, która pomoże w zobrazowaniu sobie docelowego wyglądu reklamy. Dzięki stosowanym przez nas oryginalnym zespołom podświetlanym LED znanych marek możecie Państwo bez obaw użytkować nośnik reklamowy. Takie rozwiązanie zapewnia bowiem długą żywotność a także bezawaryjność podświetlanej reklamy drewnianej. Ponadto stabilnie zaprojektowana i wykonana konstrukcja sprawia, że reklama nie tylko wygląda świetnie ale jest także odporna na uszkodzenia. Zachęcamy do wyboru tej właśnie formy promocji marki, szczególnie w obecnych czasach, kiedy plastik zalewa naszą planetę.

 

Dołącz do grona zadowolonych Klientów!

Jesteś zainteresowany ekspresową wyceną?

Prześlij nam zapytanie. Wyceniamy natychmiast lub skontaktujemy się z Tobą w ciągu 5 minut!
Skontaktuj się z nami
Najczęściej zadawane pytania:
Formularz kontaktowy

    Chcę załączyć pliki

    * Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w formularzu w następujących celach: kontakt i konsultacje biznesowe, udzielanie odpowiedzi na pytania, przygotowanie i prezentacja ofert handlowych, prezentacja materiałów promocyjnych i marketingowych związanych z ofertą firmy Studio Grafiki i Reklamy EFEKT Jakub Olczyk Jednocześnie potwierdzam, że zostałem poinformowany, że administratorem danych osobowych, które podałem w formularzu jest firma Studio Grafiki i Reklamy EFEKT Jakub Olczyk, z siedzibą w Pacanowie, ul. Rynek 8, oraz że dane osobowe będą przetwarzane zgodnie z warunkami określonymi w ustawie z dnia 29 sierpnia 1997 r. (z późniejszymi zmianami) w sprawie ochrony danych osobowych. Zostałem poinformowany o przysługującym mi prawie dostępu, sprostowania i usunięcia moich danych osobowych, jak również o prawie do żądania zaprzestania przetwarzania moich danych osobowych.