Reklama drewniana, ekologiczna

Reklamy drewniane
z podświetleniem lub bez

Reklama podświetlana drewniana to absolutny hit tego roku! Nie tylko dba o naszą planetę, ale także wygląda zjawiskowo! W Studio Efekt wykonujemy reklamy drewniane z podświetleniem lub bez. Dodatkowe otoczenie z mchu chrobotka lub sztucznych roślin wzmocni wrażenie eko! Drewno bejcujemy na dowolny kolor lub pozostawiamy w surowym, naturalnym kolorze. Projektujemy, doradzamy, montujemy! Wszystko po to, abyście mogli Państwo cieszyć się swoją reklamą bez najmniejszego wysiłku!
Reklama ekologiczna sprawdzi się wszędzie tam, gdzie stawia się na ekologiczne rozwiązania. Głównie w restauracjach i sklepach ze zdrową żywnością, ale nie tylko. Niezależnie od tego, w jakim miejscu się pojawi, wzbudzi zainteresowanie. A dodatkowo zbuduje pozytywny odbiór marki.
Zapraszamy po reklamę ekologiczną dopasowaną do Państwa potrzeb!

Sposób na ekologiczną reklamę? Litery i loga 3D drewniane!

Darmowa wizualizacja, niezobowiązująca wycena!

Bądź EKO
wybierz logo z drewna!

Ekologiczne rozwiązania wkroczyły także w świat reklam. Świadomość Klientów stale rośnie. Nie więc dziwnego, że nasi Klienci coraz częściej decydują się na logo drewniane. Oferujemy litery i loga drewniane z podświetleniem LED, a także bez podświetlenia. Gwarantujemy, że logo ze sklejki wykonane w naszym Studio będzie dopracowane w każdym calu. Niezależnie od tego, czy będzie to logo drewniane podświetlane, czy nie. Chętnie przygotujemy dla Państwa projekt, a także wizualizację. Taka opcja pomoże w zobrazowaniu sobie docelowego efektu. Z nami reklama na mchu jest na wyciągnięcie ręki! Dzięki stosowanym przez nas oryginalnym zespołom podświetlanym LED znanych marek możecie Państwo bez obaw użytkować nośnik reklamowy. Takie rozwiązanie zapewnia bowiem długą żywotność, a także bezawaryjność podświetlanej reklamy drewnianej. Ponadto stabilnie wykonana konstrukcja sprawia, że logo drewniane nie tylko wygląda świetnie. Jest także odporne na uszkodzenia. Zachęcamy do wyboru tej właśnie formy promocji marki. Szczególnie w obecnych czasach, kiedy plastik zalewa naszą planetę.

Dołącz do grona zadowolonych Klientów!

Przykładowe realizacje

Zakłady sportowe – STS

Pylon reklamowy stojący podświetlany pbi

Grupa PBI

Szyld podświetlany 3D Rent Cars Producent Reklam

Rent Cars

Logo przestrzenne 3D Aviva na ścianę

Aviva

Bukowiec Spa & Resort

litery 3d podświetlane od agencji reklamowej efekt

Media Expert

Zobacz nasze realizacje

Jesteś zainteresowany ekspresową wyceną?

Prześlij nam zapytanie. Wyceniamy natychmiast lub skontaktujemy się z Tobą w ciągu 5 minut!

Artykuły na blogu

Litery 3D – litery reklamowe w nowoczesnej formie

Litery 3D to popularna forma liter reklamowych. Wyróżniamy litery stojące, zawieszane na ścianie oraz na konstrukcjach stalowych. Dowiedz się więcej!

Logo 3D. Dla kogo logo 3D na ścianę?

Logo 3D to popularna forma reklamy zarówno wewnętrznej jak i zewnętrznej. Dowiedz się jakie logo będzie odpowiednie dla Twojej firmy!

Litery 3D podświetlane — litery 3D na ścianę formą reklamy led

Reklama zewnętrzna bardzo przydaje się do znakowania lokalu. Logo 3D na ścianę sprawdzi się zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz!

Więcej na naszym blogu