Wybierz rodzaj reklamy świetlnej
Projektujemy reklamy świetlne z różnych materiałów i rodzajów oświetlenia.
Mamy w ofercie m. in. szyldy podświetlane, kasetony i efektowne litery LED.

Reklama świetlna to jedna z najskuteczniejszych form dotarcia do potencjalnego Klienta. Specjalizujemy się w wykonywaniu kasetonów reklamowych, a także liter i wielowymiarowych znaków. Wykonamy dla Państwa szyld podświetlany według indywidualnego projektu, a także nowatorskie reklamy świetlne LED, zaplanowane zgodnie z obraną strategią marketingową.

Nieograniczone formy reklamy świetlnej

W zależności od Państwa potrzeb i oczekiwań, oferujemy inne materiały oraz rodzaje oświetlenia. Jako specjaliści z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem wiemy, jak dopasować światło do konkretnego typu szyldu. Śmiało możemy przyznać, że reklama podświetlana jest naszą ulubioną formą marketingu. To doskonały sposób na prezentację firmy lub swoich usług. Prawidłowo wykonana i dopasowana świetlna reklama będzie widoczna o każdej porze dnia i nocy. Podświetlany szyld czy reklama świetlna LED przyciągną uwagę, wyróżniając się w przestrzeni miejskiej i biurowej. Oferujemy możliwość wykonania reklamy świetlnej LED o dowolnym kształcie i rozmiarze. Dostarczymy Państwu każdy rodzaj kasetonu i oświetlenia dostępny na rynku. Dysponujemy najnowszymi technologiami, co przekłada się na profesjonalną produkcję reklam świetlnych o bardzo wysokiej jakości wykonania. Zachęcamy do sprawdzenia, jak wygląda nasz atrakcyjny cennik.

Wielokrotnie sprawdzone rozwiązania

Skuteczność reklamy jest zależna od jej widoczności oraz miejsca, w którym się znajdzie. Dobrze skonstruowane hasło reklamowe powinno być krótkie i zapadające w pamięć, a szyld podświetlany musi eksponować litery tak, aby każdy mógł je dostrzec. Podejmujemy się realizacji projektów różnego typu, zapewniając naszym Klientom wielokrotnie sprawdzone rozwiązania. Nasze reklamy świetlne charakteryzuje niska cena i niepodważalna jakość. Trwałe, wytrzymałe szyldy są gwarancją promowania na zaawansowanym poziomie. Mamy trzy oddziały (Rzeszów, Krosno i Pacanów), a na naszej stronie internetowej można sprawdzić całą ofertę online. Cena każdej reklamy podświetlanej jest inna, dlatego trudno stworzyć uniwersalny cennik. Jeśli interesuje Państwa reklama świetlna w nowoczesnym wydaniu, zachęcamy do odwiedzenia naszej interaktywnej agencji reklamowej w wybranym mieście. Dokładne adresy siedzib można znaleźć w zakładce Kontakt. Staramy się, żeby każda podświetlana reklama, która powstaje w naszym Studio Efekt, miała najwyższą skuteczność. Stosujemy oświetlenie LED, mające zastosowanie zarówno w środku, jak i na zewnątrz budynków. Dzięki temu można zwiększyć zasięg promowania, docierając do większej ilości odbiorców. Reklamy świetlne dostarczamy na terenie całej Polski, zaopatrując w szyldy nie tylko Krosno, Pacanów czy Rzeszów.

Reklama podświetlana
sposób na promocję, która dotrze do wszystkich