Reklama świetlna

Nieograniczone formy reklamy świetlnej

W zależności od Państwa potrzeb i oczekiwań, oferujemy inne materiały oraz rodzaje oświetlenia. Jako specjaliści z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem wiemy, jak dopasować światło do konkretnego typu szyldu. Śmiało możemy przyznać, że reklama podświetlana jest naszą ulubioną formą marketingu. To doskonały sposób na prezentację firmy lub swoich usług. Prawidłowo wykonana i dopasowana świetlna reklama będzie widoczna o każdej porze dnia i nocy. Podświetlany szyld czy reklama świetlna LED przyciągną uwagę, wyróżniając się w przestrzeni miejskiej i biurowej. Oferujemy możliwość wykonania reklamy świetlnej LED o dowolnym kształcie i rozmiarze. Dostarczymy Państwu każdy rodzaj kasetonu i oświetlenia dostępny na rynku. Dysponujemy najnowszymi technologiami, co przekłada się na profesjonalną produkcję reklam świetlnych o bardzo wysokiej jakości wykonania. Zachęcamy do sprawdzenia, jak wygląda nasz atrakcyjny cennik.

Wybierz rodzaj reklamy świetlnej
reklama świetlna

Reklama wykorzystująca litery przestrzenne 3D podświetlane to bardzo efektowny i skuteczny rodzaj przekazu. Wykonujemy zarówno litery 3D, cyfry i szyldy 3D świetlne, a także skomplikowane znaki, loga oraz herb…

Zajmujemy się tworzeniem kasetonów reklamowych, czyli prostokątnych reklam, budujących wizerunek firm i produktów. Wykonujemy projekty na indywidualne zamówienie, o dowolnym wyglądzie i każdej wielkości, również kasetony LED.

do 7 lat gwarancji!

* więcej informacji u handlowca

Najwyższa jakość LED

* Podzespoły marki Samsung, LG

Jesteśmy czołowym producentem reklam świetlnych na polskim rynku.
Za nami już tysiące realizacji w Polsce i Europie.

Zobacz jak wygląda proces naszej produkcji.
Otwórz film
Wielokrotnie sprawdzone rozwiązania

Reklama podświetlana sposób na promocję, która dotrze do wszystkich

Projektujemy reklamy świetlne z różnych materiałów i rodzajów oświetlenia. Mamy w ofercie m. in. szyldy podświetlane, kasetony i efektowne litery LED. Reklama świetlna to jedna z najskuteczniejszych form dotarcia do potencjalnego Klienta. Specjalizujemy się w wykonywaniu kasetonów reklamowych, a także liter i wielowymiarowych znaków. Wykonamy dla Państwa szyld podświetlany według indywidualnego projektu, a także nowatorskie reklamy świetlne LED, zaplanowane zgodnie z obraną strategią marketingową. Skuteczność reklamy jest zależna od jej widoczności oraz miejsca, w którym się znajdzie. Dobrze skonstruowane hasło reklamowe powinno być krótkie i zapadające w pamięć, a szyld podświetlany musi eksponować litery tak, aby każdy mógł je dostrzec. Podejmujemy się realizacji projektów różnego typu, zapewniając naszym Klientom wielokrotnie sprawdzone rozwiązania. Nasze reklamy świetlne charakteryzuje niska cena i niepodważalna jakość. Trwałe, wytrzymałe szyldy są gwarancją promowania na zaawansowanym poziomie. Mamy trzy oddziały (Rzeszów, Krosno i Pacanów), a na naszej stronie internetowej można sprawdzić całą ofertę online. Cena każdej reklamy podświetlanej jest inna, dlatego trudno stworzyć uniwersalny cennik. Jeśli interesuje Państwa reklama świetlna w nowoczesnym wydaniu, zachęcamy do odwiedzenia naszej interaktywnej agencji reklamowej w wybranym mieście. Dokładne adresy siedzib można znaleźć w zakładce Kontakt. Staramy się, żeby każda podświetlana reklama, która powstaje w naszym Studio Efekt, miała najwyższą skuteczność. Stosujemy oświetlenie LED, mające zastosowanie zarówno w środku, jak i na zewnątrz budynków. Dzięki temu można zwiększyć zasięg promowania, docierając do większej ilości odbiorców. Reklamy świetlne dostarczamy na terenie całej Polski, zaopatrując w szyldy nie tylko Krosno, Pacanów czy Rzeszów.

DLACZEGO WARTO NAM ZAUFAĆ?

01

Najwyższa jakość

Do produkcji używamy tylko i wyłącznie oryginalne podzespoły czołowych marek jak Samsung, LG czy Mean Well. U nas nie spotkasz tanich, chińskich podróbek.

02

Gwarancja

Wszystkie nasze produkty objęte są standardową 2 letnią gwarancją. Na życzenie istnieje możliwość przedłużenia okresu gwarancyjnego do 5 lub nawet aż do 7 lat!

03

Pomoc techniczna

Naszym Klientom służymy pomocą zarówno w okresie gwarancyjnym jak również i po jego zakończeniu. Sprawnie i rzetelnie pomagamy w wymianie lub naprawach uszkodzeń. Twoja reklama będzie cały czas pod naszą fachową opieką.

04

Zadowolenie Klienta

Dla nas najważniejszą motywacją jest sprawić żeby nasze produkty spełniły Państwa 100% oczekiwania. Do każdej realizacji czy tej małej czy dużej podchodzimy z dużym zaangażowaniem. Państwa zadowolenia jest dla naszego zespołu największym podziękowaniem, satysfakcją i motorem do dalszego rozwoju.

Ekspresowa wycena, darmowa wizualizacja!

Prześlij nam zapytanie. Wyceniamy natychmiast lub skontaktujemy się z Tobą w ciągu 5 minut!

Skontaktuj się z nami
Najczęściej zadawane pytania:
Formularz kontaktowy

    * Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w formularzu w następujących celach: kontakt i konsultacje biznesowe, udzielanie odpowiedzi na pytania, przygotowanie i prezentacja ofert handlowych, prezentacja materiałów promocyjnych i marketingowych związanych z ofertą firmy Studio Grafiki i Reklamy EFEKT Jakub Olczyk Jednocześnie potwierdzam, że zostałem poinformowany, że administratorem danych osobowych, które podałem w formularzu jest firma Studio Grafiki i Reklamy EFEKT Jakub Olczyk, z siedzibą w Pacanowie, ul. Rynek 8, oraz że dane osobowe będą przetwarzane zgodnie z warunkami określonymi w ustawie z dnia 29 sierpnia 1997 r. (z późniejszymi zmianami) w sprawie ochrony danych osobowych. Zostałem poinformowany o przysługującym mi prawie dostępu, sprostowania i usunięcia moich danych osobowych, jak również o prawie do żądania zaprzestania przetwarzania moich danych osobowych.