Litery 3D i ich liczne zastosowania, o których mogłeś/aś nie wiedzieć!

Uchodzą za jeden z najpopularniejszych elementów identyfikacji wizualnej. Litery 3D od lat są wykorzystywane w branży reklamowej, jako rozwiązania dedykowane firmom usługowym i sklepom. Występują w różnych wariantach, od liter wolnostojących, po profesjonalne konstrukcje podświetlane. Niewiele osób wie, że oprócz funkcji oznaczania wejścia do firmy, reklama podświetlana  sprawdzają się też w realizacji innych zadań. Zobacz, kiedy jeszcze warto je stosować! stosować!

Nowoczesne litery 3D na budynki i nie tylko. Gdzie jeszcze się przydadzą?

Gdy myślimy o literach przestrzennych, mamy przed oczami atrakcyjnie oznakowane wejście do budynku, w którym działa dana firma. Jednak litery 3D są na tyle uniwersalne, że z powodzeniem można je stosować nie tylko na budynkach, ale również wewnątrz lokali. Utworzone z nich napisy idealnie sprawdzają się jako znaki informacyjne, np. w biurach. To również znakomite elementy wystroju w takich miejscach jak bary, kręgielnie albo dyskoteki. Coraz częściej podświetlane litery 3D wykorzystuje się targach, gdzie służą za oznakowanie stoisk targowych oraz na weselach, gdzie w formie inicjałów państwa młodych ozdabiają ich stolik. Jeszcze inne zastosowanie liter przestrzennych wiąże się z wydarzeniami eventowymi jak np. koncerty czy konferencje. Słowem: możliwości w zakresie stosowania liter 3D są nieograniczone. Można z nich tworzyć dowolne kompozycje, dostosowane do indywidualnych potrzeb.

Litery stojące — sposób na reklamę podświetlaną

Coraz większą popularnością cieszą się litery stojące. Ich główną zaletą jest to, że można je postawić w dowolnym miejscu. Jednocześnie są łatwe do zdemontowania, co sprawia, że można je złożyć w razie potrzeby. Taki napis stojący sprawdzi się na różnego rodzaju imprezy branżowe, ale także na wesela czy urodziny. Któż z nas bowiem nie widział na weselach napisu stojącego LOVE? Taka forma reklamy podświetlanej wygląda świetnie nie tylko na zdjęciach. Wprowadza także niepowtarzalny klimat. Bardzo fajnie sprawdza się także napis stojący na 18- te urodziny. Podświetlana osiemnastka udoskonali wystrój sali, bez względu na to ile mamy miejsca. Litery stojące mogą także przybrać formę imienia solenizanta lub dowolnej sentencji. Taka mobilna dekoracja może być używana wielokrotnie, co sprawia, że nic się nie marnuje!

Litery dekoracyjne stojące na event, wesele, targi
Napis love dekoracyjny, stojące od producenta Studio Efekt
Litery stojące na wesele, event, targi

Masz pomysł na litery 3D? Zgłoś się do nas, a zrealizujemy go z dbałością o detal

W naszej Agencji Reklamowej REKLAMA EFEKT zajmujemy się produkcją liter przestrzennych i napisów stojących. Z przyjemnością realizujemy koncepcje Klientów, a także opracowujemy projekty od A do Z, według otrzymanych wytycznych. Możemy przygotować litery 3D podświetlane i klasyczne, spójne ze strategią marketingową Twojej firmy. Skontaktuj się z nami i porozmawiajmy o realizacjach, w których tworzeniu się specjalizujemy!

5/5 - (4 votes)