Litery 3D i ich liczne zastosowania, o których mogłeś/aś nie wiedzieć!

Uchodzą za jeden z najpopularniejszych elementów identyfikacji wizualnej. Litery 3D od lat są wykorzystywane w branży reklamowej, jako rozwiązania dedykowane firmom usługowym i sklepom. Występują w różnych wariantach, od liter wolnostojących, po profesjonalne konstrukcje podświetlane. Niewiele osób wie, że oprócz funkcji oznaczania wejścia do firmy, litery przestrzenne sprawdzają się też w realizacji innych zadań. Zobacz, kiedy jeszcze warto je stosować!

Nowoczesne litery 3D na budynki i nie tylko. Gdzie jeszcze się przydadzą?

Gdy myślimy o literach przestrzennych, mamy przed oczami atrakcyjnie oznakowane wejście do budynku, w którym działa dana firma. Jednak litery 3D są na tyle uniwersalne, że z powodzeniem można je stosować nie tylko na budynkach, ale również wewnątrz lokali. Utworzone z nich napisy idealnie sprawdzają się jako znaki informacyjne, np. w biurach. To również znakomite elementy wystroju w takich miejscach, jak bary, kręgielnie albo dyskoteki. Coraz częściej podświetlane litery 3D wykorzystuje się targach, gdzie służą za oznakowanie stoisk targowych oraz na weselach, gdzie w formie inicjałów państwa młodych ozdabiają ich stolik. Jeszcze inne zastosowanie liter przestrzennych wiąże się z wydarzeniami eventowymi, jak np. koncerty czy konferencje. Słowem: możliwości w zakresie stosowania liter 3D są nieograniczone. Można z nich tworzyć dowolne kompozycje, dostosowane do indywidualnych potrzeb.

Masz pomysł na litery 3D? Zgłoś się do nas, a zrealizujemy go z dbałością o detal

W naszej Agencji Reklamowej REKLAMA EFEKT zajmujemy się produkcją liter przestrzennych i innych nośników reklamowych. Z przyjemnością realizujemy koncepcje Klientów, a także opracowujemy projekty od A do Z, według otrzymanych wytycznych. Możemy przygotować litery 3D podświetlane i klasyczne, spójne ze strategią marketingową Twojej firmy. Skontaktuj się z nami i porozmawiajmy o realizacjach, w których tworzeniu się specjalizujemy!