Szyld podświetlany — Tablica w formie Kasetonu

Szyld reklamowy umieszczony na siedzibie firmy to forma reklamy, którą należy mieć. Jest to łatwy sposób na oznakowanie firmy. Przyciąga wzrok i wskazuje lokalizację biura czy sklepu. Dobrze zaprojektowany szyld przyciągnie Klientów także po zmroku. Głównie dzięki możliwości oświetlenia go. Podświetlane szyldy na siedzibach firm to nic innego jak kasetony reklamowe. Występują w różnych formach i wielkościach. Wszystko zależy od preferencji Klienta oraz możliwości ekspozycyjnych. Tablice podświetlane mają większe szanse na zauważenie.

Kaseton reklamowy jako forma reklamy podświetlanej

Decydując się na tablice podświetlane, możemy natrafić na wiele ich rodzajów. Łatwo zagubić się w tym gąszczu ofert. Sposób wykonania zależy także od miejsca docelowego tablicy. Nośniki reklamowe umieszczone przy drogach będą wymagały specjalnej konstrukcji stalowej oraz możliwości podpięcia prądu. Kasetony reklamowe umieszczane bezpośrednio na elewacji budynku są łatwiejsze w montażu. Wystarczą kołki montażowe dopasowane do rodzaju elewacji. Elementy reklamy dostosowane są do miejsca montażu, dlatego warto wspomnieć, gdzie kaseton będzie się znajdował już na etapie projektowania. Dobre będzie miejsce widoczne dla Klientów. Kasetony reklamowe występują w różnych formach. Kasetony reklamowe z dibondu mają podświetlone litery oraz wybrane elementy. Najczęściej jest to nazwa i znak firmowy. Takie kasetony są najpopularniejsze. Cechuje je trwałość i odporność na szkodliwe działanie warunków atmosferycznych. Inną formą reklamy jest kaseton w ramie aluminiowej. W jego przypadku podświetlone jest całe lico. Można więc podświetlić litery w dowolnej ilości oraz wszystkie elementy graficzne. Szyld oświetlony w ten sposób może stanowić także ekspozycję naszych usług. Ilość treści jest tutaj nieograniczona, należy jednak pamiętać o tym aby szyld pozostał czytelny. Taki z pewnością przyciągnie Klientów.

Tablice podświetlane jako sposób na widoczność po zmroku

Nie od dziś wiadomo, że podświetlane szyldy zyskują większy zasięg. Współczesne technologie pozwalają na wykonanie kasetonów, które wyglądają dobrze także bez podświetlenia. A to ważne, aby nośnik reklamowy wyglądał dobrze 24h na dobę. Dobrze wyposażyć reklamę w czujnik zmierzchu. Dzięki temu szyld podświetli się sam, jak tylko zacznie się ściemniać. Nic więc nie trzeba będzie robić. Reklama będzie pracować sama i ściągać klientów przez całą dobę, podkreślając renomę firmy. Podświetlenie tablicy sprawdzi się idealnie w przypadku tablic umieszczonych przy drogach. Znak widoczny przez wszystkich kierowców, niezależnie od użytkowanego pojazdu, może pomóc w odnalezieniu zajazdu, czy restauracji. Reklamy umieszczone przy drogach powinny informować w czytelny sposób o oferowanych usługach. Przejeżdżający użytkownicy pojazdów często widzą tablicę tylko przez chwilę. Podświetlane elementy od razu dadzą znać Klientom, na co można liczyć. Litery powinny być wyraźne, a treści zwięzłe. To świetny sposób na pozyskanie Klientów.

Szyld bez podświetlania — tablica reklamowa

Agencje reklamowe oferują różne rodzaje tablic reklamowych. Takie szyldy umieszcza się przy drogach, ale także na budynkach. Poszczególne elementy montażowe dostosowuje się zależnie od miejsca montażu. Trwałym tworzywem na szyldy jest dibond, ale można także spotkać się z tablicami z pcv lub pleksi. W przypadku tablic bez podświetlenia bardzo ważny jest projekt. Litery oraz grafiki powinny być czytelne i nieprzytłaczające. Estetyczne reklamy dobrze świadczą o firmie i mogą skutecznie przyciągać Klientów. Nośniki reklamowe umieszczone przy drogach powinny być widoczne przez Klientów z każdego rodzaju pojazdu. Kasetony zawieszone na siedzibie firmy powinny zawierać znak firmowy i nazwę. Będą bowiem wizytówką lokalu.

Reklama świetlna na dowolnej konstrukcji stalowej

Kasetony reklamowe nie zawsze można zamontować na elewacji. Niekiedy konieczna jest dedykowana konstrukcja stalowa. Taka konstrukcja jest też konieczna dla reklam montowanych w pasie drogowym. Część Klientów chce reklamować swoją firmę poza lokalem. Wówczas konstrukcje stalowe sprawdzą się idealnie! Trzeba zadbać o to, aby była stabilna, a także dobrze umieszczona. Nie ma przeszkód aby taką konstrukcję zamontować na dachu, bądź wielkim silosie. Wszystko jest możliwe, jednak trzeba powierzyć projekt doświadczonym producentom. Umieszczą oni każdy znak, w dowolnym miejscu, spełniając oczekiwania Klientów. Różnorodność form daje nieograniczone możliwości.

Tablice i Szyldy prosto od producenta

Gdzie najlepiej zamówić tablicę? Prosto u producenta! Taka opcja daje możliwość wykonania tablicy w dowolnym rozmiarze i kształcie. Ponadto warto omówić projekt dostosowany do rodzaju nośnika. Projektanci dobierają litery i grafiki do konkretnej tablicy. Podpowiedzą jaki rodzaj kasetonu wybrać, czy warto go podświetlić, czy nie ma takiej potrzeby. Ostateczne zdanie należy jednak do Klientów. Niektóre firmy oferują także montaż, niezależnie od tego, gdzie reklamy mają się znajdować. Zamówienie od producenta ma także zalety w postaci atrakcyjnej ceny. Kasetony wyceniane są indywidualnie, co daje możliwość negocjacji ceny.

Studio Efekt — producent reklam

Zapraszamy do obserwowania naszych social mediów, gdzie umieszczamy nasze realizacje. Na naszym koncie mamy już setki kasetonów reklamowych z różnego rodzaju materiałów. Projektujemy, produkujemy i montujemy. Obsługujemy Klientów z całej Polski. W naszej ofercie znajdziecie także litery 3D, loga i inne formy reklamy świetlnej. Zapraszamy małe, średnie i duże firmy do współpracy!

4.9/5 - (28 votes)
Summary
Oklejanie pojazdów firmowych - sposób na reklamę mobilną
Article Name
Oklejanie pojazdów firmowych - sposób na reklamę mobilną
Author
Publisher Name
Studio Efekt
Publisher Logo