Litery Reklamowe Napisy — świecący napis na ścianę — litery 3D

Szukasz napisu na ścianę, ale nie wiesz, jaki wybrać? W tym artykule przedstawimy popularne formy napisów reklamowych. Wybierając świecący napis na ścianę, możesz spotkać się z literami 3D, neonami na ścianę czy reklamą z dibondu. Litery 3D z pewnością będą lepiej widoczne niż zwykły napis na ścianę. Napis ledowy może być idealny jako reklama zewnętrzna. Natomiast litery przestrzenne zamontowane na elewacji sprawdzi się jako zamiennik szyldu.

Dlaczego warto mieć litery reklamowe?

Każdy biznes, który chce zaistnieć na rynku, powinien być oznaczony w prosty i czytelny sposób. Nieoznakowany lokal to duży błąd. Nie tylko Klienci będą mieć problem ze znalezieniem go. Taka siedziba będzie zupełnie anonimowa w mieście. Stracimy także możliwość darmowej reklamy! Nie ma więc wątpliwości, że reklamę zewnętrzną trzeba mieć! Litery to dobry sposób na efektowną, czytelną reklamę 3d. Jeśli do tego napis 3d będzie świecący, mamy szansę zostać zauważeni także po zmroku. A to niezwykle ważne, zwłaszcza jeśli lokal znajduje się wśród konkurencji.

Litery 3D w różnej formie

Napisy reklamowe mogą występować w różnych formach. Najbardziej popularne są litery 3D świecące przodem. Takie litery mają boki z taśmy alurapid, najczęściej w kolorze lica. Ciekawą formą świecącego napisu na ścianę są litery 3D świecące efektem halo. Efekt halo charakteryzuje się podświetleniem od spodu, co daje ciekawy efekt. Można też wybrać litery bez podświetlenia np. z dibondu lub pleksi. Takie litery także prezentują się profesjonalnie.

Świecący napis na ścianę — forma reklamy zewnętrznej

Ledowy napis na ścianę to dodatkowa forma reklamy zwłaszcza po zmroku. Jedną z form świecącej reklamy może być neon na ścianę. Jest to reklama, która zyskuje na coraz większej popularności. Litery są w nim niezbyt grube, często w formie pisanego tekstu. Taki ledon możemy spotkać w barach czy klubach, ale także w kawiarniach lub lokalach usługowych. Żywe kolory przyciągają wzrok i zachęcają do odwiedzin. Napisy reklamowe w formie neonu na ścianę wyglądają świetnie zwłaszcza wewnątrz budynku. Jest to więc ciekawa forma świecącego napisu na główną ścianę.

Litery 3D w formie ledonów

Świecący napis na ścianę w formie ledonu zyskuje coraz większą popularność. Szczególnie w barach, klubach i dyskotekach. Coraz częściej możemy je spotkać w kawiarniach. Taki świecący napis wygląda świetnie w ciemniejszym wnętrzu. Neon na ścianę to nowoczesna forma liter 3D. Wygląda świetnie, zdobi lokal. Litery zazwyczaj są pisane jedyną linią, tworząc słowo. Taki świecący napis na ścianę nie potrzebuje dużego zasilania, jest energooszczędny.

Napisy reklamowe w formie kasetonów

Świecący napis w formie ledonu to nie jedyna opcja podświetlonych liter 3D. Można także wykonać kaseton z dibondu. Taki kaseton nie jest podświetlany w całości. Świecą jedynie litery i znaki w nim zawarte. Ledowy kaseton z dibondu jest bardzo trwały. Dzięki temu, że litery są frezowane, nie ma obaw, że któraś odpadnie.

Inne formy reklamy zewnętrznej podświetlanej

Z dibondu można wykonać dowolny szyld podświetlany. Można umieścić także litery 3D na kasetonie lub okrągłej reklamie. Neon na ścianę w formie ledonu może być także umieszczony na puszce z dibondu. To sprawi, że litery będą lepiej wyeksponowane. Świecący napis na ścianę to także litery na dystansach podświetlane efektem halo. Poświata, którą dają ledowe podzespoły, sprawiają, że litery z pleksi stają się świecącym napisem na ścianę w 3d.

Litery reklamowe od Studia Efekt

W Studio Efekt zamówicie litery, ledony, neony na ścianę 3d w każdym stylu. Oferujemy także kasetony z dibondu. Z nami Wasz świecący napis na ścianę stanie się Waszą wizytówką! Zapraszamy!

4.9/5 - (25 votes)
Summary
Oklejanie pojazdów firmowych - sposób na reklamę mobilną
Article Name
Oklejanie pojazdów firmowych - sposób na reklamę mobilną
Author
Publisher Name
Studio Efekt
Publisher Logo