Litery 3D – litery reklamowe w nowoczesnej formie

Nowoczesna reklama podświetlana wyróżnia lokal wśród konkurencji, a także jest jego wizytówką. Na rynku można spotkać różne formy reklamy świetlnej. Jedną z najpopularniejszych są właśnie litery 3D. Litery blokowe montuje się bezpośrednio na ścianie, na elewacji lub w dowolnym miejscu na przygotowanej wcześniej konstrukcji. Podświetlone napisy można spotkać także na weselach czy imprezach branżowych. Często występują w towarzystwie logo. Mogą reklamować firmę lub konkretny produkt.

Litery 3D wolnostojące

Litery blokowe występują także w formie stojącego napisu. Taki produkt jest wygodny w użyciu, ponieważ można go bez problemu złożyć i schować w razie potrzeby. Często występują w formie napisu LOVE spotykanego na weselach. Nie jest to jednak jedyny sposób na ich użycie. Litery wolnostojące sprawdzą się na imprezach branżowych — jako reklama marki. Można także dołożyć do nich podświetlane logo. Podniesie to renomę reklamy. Podświetlenie liter wykonanych z pleksi odbywa się przez podświetlenie przodu. Najczęściej wykorzystuje się energooszczędne oświetlenie led. Boki zazwyczaj są z taśmy aluminiowej i nie świecą. Popularnym użyciem liter stojących jest napis SALE w witrynach sklepowych.

Litery blokowe widoczne po zmroku? Litery podświetlane!

Litery z pleksi czy styroduru wyglądają świetnie. Mają tylko jeden minus — nie są widoczne po zmroku. A to szczególnie ważne, gdy firma chce być widoczna dla swoich Klientów o każdej porze. W takim przypadku najlepiej zaopatrzyć się w napis 3d podświetlany. Litery przestrzenne mogą świecić przodem lub przodem i bokiem. Jest też opcja podświetlenia efektem halo. Jest to nic innego jak oświetlenie zamontowane z tyłu liter, które rzuca poświatę na ścianę. Możliwości jest wiele. Wszystko zależy od tego, jaki efekt chce się uzyskać oraz od miejsca docelowego na litery przestrzenne. Niezależnie od tego, na jaki produkt się zdecydujecie, warto rozważyć opcję podświetlenia led.

Litery blokowe na konstrukcji stalowej

Litery blokowe najczęściej montuje się na elewacji. Jednak nie zawsze właściciele lokali życzą sobie ingerencji w tynki. Wówczas dobrym rozwiązaniem może być umieszczenie liter 3d na dachu. W tym celu przygotowuje się dedykowane konstrukcje stalowe. Kolorystykę produkty dobiera się do liter tak, aby była nieznacznie widoczna. Taki napis będzie wyglądał estetycznie, a firma zyska reklamę przestrzenną. Litery łatwo wówczas podświetlić oświetleniem led. Przewody można łatwo ukryć w konstrukcji, co zwiększa estetykę napisu. Do liter można dołączyć logo, wpasowując je w konstrukcję. Warto to zrobić, aby wzmocnić markę. Firma z wykonaną profesjonalnie reklamą wzbudzi większe zaufanie. Litery przestrzenne 3d z pewnością są warte uwagi.

Inne formy reklamy świetlnej

Reklama świetlna to nie tylko podświetlane napisy, litery czy loga. Jest to co prawda, najczęściej wybierany produkt, jednak kasetony reklamowe także mieszczą się na podium. Takie szyldy reklamowe są nieco tańsze niż litery przestrzenne. Najczęściej zawierają nazwę firmy oraz logo, ale można też spotkać się z szyldami prezentującymi usługi. Kasetony często zdobią ścianę tuż nad wejściem do lokalu. Są więc wizytówką firmy. Kaseton reklamy, w formie prostokąta w 3d, można także wzbogacić w logo 3d lub litery świetlne led. Wówczas otrzymamy produkt premium, który nie umknie uwadze żadnego przechodnia.Litery przestrzenne na kasetonie reklamowym? Dlaczego nie!

Litery podświetlanelitery reklamowe w każdym rozmiarze

Litery ze styroduru odchodzą powoli w zapomnienie. Zastępują je trwałe litery z pleksy (plexi), które nie rzadko są podświetlane oświetleniem led. Zdobią ścianę w recepcji lub w sali konferencyjnej. Dzięki oświetleniu led zyskują na prestiżu, a przy tym nie pobierają dużo energii. Litery przestrzenne można też spotkać na tablicach reklamowych. Często towarzyszy im logo 3d, dzięki czemu budują świadomość marki. Rozwój technologiczny stale postępuje, dzięki czemu litery przestrzenne wykonywane są coraz skuteczniejszymi metodami. To pozwala na stworzenie napisów 3d w bardzo małych rozmiarach. Małe litery blokowe można zawiesić na ścianę lub zamieścić je na przezroczystej pleksi. Taki produkt można także podświetlić od spodu oświetleniem led, co daje efekt poświaty. Można też spotkać się z literami 3D w rozmiarze XXL. Są one montowane najczęściej bardzo wysoko, na silosach czy wieżowcach. Dzięki temu są widoczne z daleka.

Producent liter 3D, liter podświetlanych i kasetonów reklamowych

Zapraszamy do naszego Studio EFEKT. Produkujemy litery z pleksi, styroduru oraz świecące. Każdy produkt starannie oświetlamy modułami led. Litery i napisy blokowe montujemy na ścianę lub na konstrukcji stalowej. 

4.9/5 - (28 votes)
Summary
Oklejanie pojazdów firmowych - sposób na reklamę mobilną
Article Name
Oklejanie pojazdów firmowych - sposób na reklamę mobilną
Author
Publisher Name
Studio Efekt
Publisher Logo