Logo 3D. Dla kogo logo 3D na ścianę?

Każda firma posiadająca logo powinna zadbać o to, aby było kojarzone z marką. Umieszczenie logotypu na wizytówkach czy ulotkach to pierwszy krok do budowania świadomości marki. Co jednak można jeszcze zrobić aby dać się zapamiętać? Tutaj z pomocą przychodzi logo podświetlane 3D umieszczone w widocznym miejscu. Często spotyka się logo zmieszczone na szyldzie tuż przy wejściu do siedziby firmy. Nie jest to jednak jedyna opcja promowania firmy. Logo umieszczone w recepcji hotelu, salonu piękności czy spa podnosi rangę obiektu. Firmy logistyczne czy usługowe również będą wyglądać dobrze z logotypem podświetlanym na głównej ścianie. Tak naprawdę każdy może je mieć!

Logo świecące — jakie wybrać?

Agencje reklamowe oferują wiele możliwości wykonania loga w 3D. Najczęściej spotykane są loga świecące przodem w ramie aluminiowej. Dużą popularność zyskują także litery 3D podświetlane efektem halo. To nic innego jak oświetlenie umieszczone za literami, rzucające światło na ścianę. Taki efekt świetlnie wyglądał będzie w hotelach, gabinetach stomatologicznych czy biurach. Logo w kole czy kwadracie świecące przodem to dobry pomysł dla mniejszych firm, czy sklepów. Najlepiej jednak doradzić się specjalistów. Pomogą oni dobrać odpowiedni design dla Waszej firmy.

Wykorzystanie reklamy wewnętrznej do promocji firmy

Klienci oczekujący na spotkanie w Klinikach czy punktach usługowych powinni mieć na widoku reklamę obiektu. Jest to idealny sposób na ekspozycję logo. Odpowiednio dobrany design sprawi, że pomieszczenie będzie budować identyfikację wizualną cały czas! Klienci będą także pewni tego, gdzie trafili. Logo na głównej ścianie poczekalni to idealny sposób reklamy wewnętrznej. Dzięki podświetleniu LED będzie dodatkowo podnosić prestiż firmy.

Dekoracja biura — logo podświetlane w recepcji

Logo podświetlane LED może być także elementem wystroju biura. Należy jednak pamiętać o tym, by było odpowiednio wkomponowane w wystrój. Logo 3D nie powinno być nachalne, a jedynie podkreślać charakter firmy. Ciekawym i nowoczesnym pomysłem może okazać się neon. Reklama w formie neonu może sprawdzić się w pomieszczeniach w nowoczesnym designie. Bary i kluby wyglądają świetnie z literami w formie neonu np. za barem lub na wejściu. Neon sprawdzi się także w recepcji. Stonowane kolory będą idealne dla tego typu placówek.

Inne formy reklamy świetlnej

Logo podświetlane LED to nie jedyna opcja reklamy świetlnej. Jest to co prawda najczęściej wybierana opcja reklamy wewnętrznej. Jednak jako oznakowanie zewnętrzne możemy wybrać także litery 3D lub kasetony reklamowe. Spotkać można także szyldy bez podświetlenia z umieszczonymi na nich literami 3D. Design może być przeróżny. Wszystko zależy od preferencji Klienta. Litery 3D mogą świecić przodem lub być podświetlane od tyłu. Logo 3D można też umieścić na kasetonie lub pylonie. Podświetlenie najlepiej wybrać ledowe, ponieważ będzie energooszczędne. Neon także nie będzie pobierał dużej ilości prądu. Tym bardziej że logotypy często zawierają mało znaków i liter.

Litery 3D i logo 3D ze styroduru

Logo podświetlane nie zawsze może być zamontowane. Wówczas z pomocą przychodzą litery 3d niepodświetlane np. ze styroduru. Styrodur to materiał bardzo lekki, więc montaż można wykonać na każdej powierzchni. Bez użycia skomplikowanych narzędzi. Wystarczy taśma lub klej montażowy. Kolejną zaletą styroduru jest to, że można pomalować go na dowolny kolor zgodny z księgą znaku firmy. Litery zazwyczaj są montowane pojedynczo, tworząc efekt 3d. Taka reklama jest mniej wytrzymała niż neon czy pleksa. Jest to opcja idealna dla małych firm, które nie dysponują dużym budżetem. Warto także wziąć pod uwagę styrodur przy dużej ilości liter. W sklepach czy lokalach usługowych, gdzie jest dużo miejsc do oznaczenia — litery 3D ze styroduru sprawdzą się świetnie!

Logo na ścianę i jego zalety marketingowe

Niezależnie od tego, na jaki logotyp Państwo się zdecydują warto wyposażyć swoje biuro w taką reklamę. Logo to najważniejszy znak firmy. Identyfikuje i buduje świadomość marki. Jego design jest ważny, litery powinny być czytelne a kolory odpowiednio dobrane. Nieważne czy zostanie wykonane ze styroduru, czy z pleksi. Ważne, że będzie stale wystawione na ekspozycję. „Opatrzone” logo będzie kojarzyło się z miejscem czy produktem. W ten sposób, pośrednio, będzie zarabiać!

Zamów logo 3D bezpośrednia u producenta

W Studio Efekt zamówisz logo podświetlane na ścianę, neon, litery oraz kasetony reklamowe. Produkujemy logotypy 3D od projektu po montaż w każdym miejscu w Polsce. W naszej ofercie znajdziecie takie materiały jak pleksa, pcv oraz styrodur. Litery LED oraz neony obejmujemy gwarancją. Możecie także powierzyć nam stworzenie designu waszego loga od zera. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług na logotypy w każdym stylu!

4.9/5 - (28 votes)
Summary
Oklejanie pojazdów firmowych - sposób na reklamę mobilną
Article Name
Oklejanie pojazdów firmowych - sposób na reklamę mobilną
Author
Publisher Name
Studio Efekt
Publisher Logo