W naszych realizacjach wykorzystujemy wyłącznie najlepsze materiały. Zobacz, dlaczego kasetony z dibondu są tak wytrzymałe!

W reklamie outdoorowej interesujący, kreatywny projekt odgrywa równie dużą rolę, co jego późniejsze wykonanie. Bez solidnego, trwałego nośnika cały zamysł marketingowy może łatwo spalić na panewce. Dlatego w zleceniach realizowanych przez agencję Reklama Efekt używamy tylko sprawdzonych, odpowiednio zaawansowanych technologicznie komponentów. Perfekcyjnym przykładem będą tutaj nasze kasetony z dibondu. Dzięki umiejętnemu zastosowaniu surowca oraz specjalistycznego wyposażenia jesteśmy w stanie stworzyć każdą, nawet najbardziej wymyślną reklamę.

Martwisz się, że nośnik z czasem ulegnie zniszczeniu? Nie ma takiej potrzeby, jeżeli zostawisz tę robotę nam!

Dla skuteczności przekazu marketingowego chyba nie ma nic gorszego niż rozproszenie uwagi odbiorcy. Czy to natłokiem innego rodzaju bodźców, czy też drobnymi szczegółami, które ewidentnie psują obraz całości. W przypadku reklamy zewnętrznej – w postaci napisów, szyldów czy podświetlanych grafik – strona wizualna ma pierwszorzędne znaczenie. Z bogatego doświadczenia naszych specjalistów płynie klarowny wniosek: jakiekolwiek niedoskonałości formy (zarysowana powierzchnia, poszarpane krawędzie, blaknące kolory) mogą skutecznie odwrócić uwagę od głównej treści. Na tle pozostałych nośników reklamowych kasetony z dibondu oferowane przez studio Reklama Efekt wyróżniają się wyjątkowo długą żywotnością. Wielowarstwowe kompozyty z aluminium i polietylenowego rdzenia są twarde, lekkie, a przede wszystkim niezwykle odporne na wpływ czynników zewnętrznych: opadów atmosferycznych, temperatury, promieni słonecznych itd. W ten sposób materiały promocyjne nawet po upływie kilku lat prezentują się dokładnie tak samo, jak tuż po ich zamontowaniu na zewnętrznej ścianie budynku.

Zamawiając kasetony z dibondu w agencji Reklama Efekt masz gwarancję najwyższej jakości i przystępnej ceny

Czy taka forma promocji musi być droga? Otóż wcale nie! Naszą codzienną pracą udowadniamy, że da się połączyć profesjonalne wykonanie nośników reklamy outdoorowej z ich ponadprzeciętną wytrzymałością, utrzymując jednocześnie koszty produkcji na zdroworozsądkowym poziomie. W pracowni robimy dobry użytek zarówno ze stale wzbogacanych zasobów wiedzy, jak również zaawansowanych technologicznie urządzeń do obróbki materiałów. Dzięki temu wszystkie tworzone przez firmę Reklama Efekt kasetony z dibondu cechują się niezrównaną precyzją. Wiernie oddajemy wszelkie szczegóły i niuanse przedstawionego projektu. W ten sposób zamawiający dostaje od nas dokładnie taką reklamę, jaką zobaczył na deskach kreślarskich. Dbamy nie tylko o zadowolenie Klientów, ale bierzemy też uwagę upodobania przyszłych odbiorców – Twojej grupy docelowej.

5/5 - (1 vote)