Świecący szyld na Straż, baner OSP — jak uwidocznić logo OSP

Ochotnicza Staż Pożarna obecna jest niemalże w każdej gminie. Oznakowanie budynku OSP logotypem lub napisem podświetlanym to dobry pomysł. Taka reklama jest widoczna z daleka. Nie tylko zdobi budynek, ale także przekazuje informację o obecności jednostki. Jednostkę Ochotniczej Straży Pożarnej można oznakować w różny sposób. Najpopularniejsze szyldy zastępują z powodzeniem kasetony reklamowe, plafony czy litery 3D. Można też spotkać neon czy reklamę z plexi. Taką siedzibę straży łatwo znaleźć. Świecący szyld będzie wyglądał świetnie także po zmroku.

Logo OSP na budynku Straży Pożarnej

Logo OSP na budynku może przedstawiać nie tylko standardowe logo Ochotniczej Straży Pożarnej. Można też przedstawić logo swojej jednostki. Kształt loga może być dowolny. Może być cięty po obrysie, jak i przyjąć kształt koła. Najczęściej jest to jednak szyld prostokątny z nazwą i logiem. Reklama może też zawierać najważniejsze informacje np. numer alarmowy. Logo OSP w 3D będzie wyglądać dobrze w każdym miejscu. Producenci reklam 3D pomogą dobrać odpowiedni produkt. Niezależnie od tego, na jaki model się zdecydujemy, warto podświetlić napis lob logo osp. Napisy z plexi mogą wymagać podświetlenia od spodu, co daje ciekawy efekt. Kasetony reklamowe świecą przodem, będą więc widoczne dla mieszkańców gminy z daleka.

Szyld świecący — Straż Pożarna oznaczona banerem

Do niedawna jednostki straży pożarnej oznaczone były zwykłym prostym szyldem. Jednak z biegiem czasu wszystko się zmienia. Także reklam na straży pożarnej. Coraz częściej spotykane są szyldy podświetlane. Są to kasetony reklamowe zwane też banerami. Gminy często decydują się na podświetlane logo na ścianę osp lub napis 3D w formie neonu. Jednak najczęściej spotykane są świecące szyldy na budynkach straży pożarnej. Jest to rozwiązanie ekonomiczne a przy tym zjawiskowe.

Baner bez podświetlenia — jaki wybrać?

Reklama niepodświetlana? Warto wybrać szyld z dibondu. Jest to bardzo odporna reklama. Logo na ścianę OSP może też obejmować sam druk np. na plexi czy banerze. Jest to dość tani sposób na szyld dla straży pożarnej. Warto pokusić się choćby o taki model reklamy. My jednak polecamy szyld z napisem podświetlanym lub 3D. Wzmocni to przekaz. Neon także dają radę, jednak jest to rozwiązanie droższe niż szyld. Baner OSP nie musi być w 3D. Ważne aby szyld osp był podświetlany, a więc widoczny!

Logo na ścianę osp napis z pleksi

Zapraszamy po logo na ścianę OSP 3D z plexi, neon, podświetlany napis czy szyld podświetlany do naszego Studia Efekt! Jesteśmy w całej Polsce, w każdej gminie.

5/5 - (16 votes)
Summary
Oklejanie pojazdów firmowych - sposób na reklamę mobilną
Article Name
Oklejanie pojazdów firmowych - sposób na reklamę mobilną
Author
Publisher Name
Studio Efekt
Publisher Logo