Reklama świetlna coraz bardziej popularna! Z Reklama Efekt wyróżnisz się pośród tłumu!

Reklama świetlna to nie są tylko szyldy reklamowe przy wejściach do sklepów czy świecące litery przestrzenne. Taką formę promocji możemy wykorzystać także poza naszym lokalem. Przykładowo świetnie sprawdza się na przystankach autobusowych lub w przejściach ulicznych. W nocy daje niesamowity efekt – jest zauważalna już z dalekiej odległości i woła o uwagę każdego przechodnia. Świetnie wpisuje się w klimat miasta, które każdego wieczoru budzi się do życia. Jak jednak sprawić, aby nasz projekt faktycznie zaciekawił ludzi, a nie był tylko kolejnym, świecącym plakatem reklamowym? Przygotowaliśmy dla Ciebie garść inspiracji, dzięki którym Twoja reklama świetlna wyróżni się nie tylko blaskiem!

Dlaczego warto wybrać reklamę świetlną do akcji promocyjnej?

Jest widoczna z daleka i zdecydowanie przyciąga uwagę. W środku lokalu sprawdzi się jako element dekoracji, a na zewnątrz może wskazywać drogę i wyróżniać nas wśród innych. Bez względu na to, jaką ma spełniać funkcję – informacyjną, perswazyjną, a może utrwalającą naszą markę w świadomości konsumentów – ta forma reklamy daje nam tak wielkie pole do działania, że jesteśmy pewni jej skuteczności w każdej sytuacji. Nasza agencja posiada własne studio projektowe i park maszynowy, a dzięki temu jesteśmy w stanie wykonać naprawdę każdy projekt. Ograniczeniem jest jedynie wyobraźnia klientów! Cieszymy się tak samo na każde nowe wyzwanie, ponieważ to dla nas także okazja do rozwoju. Dlatego nie martw się, jeżeli przyszło Ci do głowy coś, co wydaje się skomplikowane to spróbujemy sprostać temu zadaniu. Jeśli jednak nie masz żadnego projektu to nic straconego, wystarczy ciekawy pomysł na kaseton zlecony naszej firmie, a zostanie on zaprojektowany przez naszych grafików całkiem za darmo i z pewnością będzie wpisywał się w najnowsze trendy oraz nowoczesny design!

Nie masz pomysłu? Zainspiruj się naszymi!

Co powiesz na projekt kasetonu, który w dzień wygląda inaczej, a gdy zapadnie zmrok przedstawia coś zupełnie innego? To świetna forma do przekazywania różnych komunikatów – nietypowa i zastanawiająca! Sprawdza się, jeśli Twoja grupa docelowa prowadzi nocne życie – możesz w ten sposób zaprosić młodych ludzi do swojego lokalu. A może chcesz pójść o krok dalej i umieścić na mieście podświetlane podpowiedzi o tym, jak do Ciebie trafić? Mogą to być tablice, litery 3D, albo same strzałki z Twoim logo, które zaprowadzą zainteresowanych prosto pod Twój lokal! Ludzie uwielbiają zabawę i zapamiętają Cię, jeśli im ją zapewnisz. Dlatego warto proponować różne ciekawe akcje i umiejętnie wplatać w nie reklamę swojego produktu bądź miejsca – nie jest to nachalne, co współcześni konsumenci naprawdę potrafią docenić. Reklama świetlna daje wiele możliwości, a z pomocą naszej firmy Reklama Efekt będziesz mógł stworzyć coś naprawdę wyjątkowego.