Promocja wydarzenia jeszcze skuteczniejsza z Reklama Efekt! Stwórz z nami oryginalne tablice informacyjne.

Wykorzystywanie szyldów i tablic reklamowych jest popularnym działaniem podczas akcji marketingowych. Zaletą tej formy reklamy jest łatwe i szybkie dotarcie do dużej liczby odbiorców. Są przejrzyste i każdy potrafi zrozumieć umieszczony na nich przekaz, a poza tym oddziałują na naszą wyobraźnię. Warto z nich korzystać podczas wszelakich działań reklamowych. Ostatnimi czasy szczególnym zainteresowaniem cieszy się promocja różnego typu wydarzeń poprzez tablice informacyjne. Jak wykorzystać taką formę promocji, aby zdobyć duży zasięg?

W jakim miejscu postawić naszą tablicę, aby dotrzeć do odpowiedniej grupy docelowej?

Zazwyczaj billboardy i tablice informacyjne stoją w miejscu planowanej imprezy. Jeśli zasięg ma objąć całe miasto warto postawić je w centrum, a także przy często uczęszczanych, a nawet zakorkowanych drogach oraz na przystankach autobusowych. W sytuacji gdy organizujesz imprezę i chcesz zaprosić ludzi z całej Polski to warto pomyśleć o tablicach przy ruchliwych drogach, a także w różnych lokalizacjach w dużych miastach. Nasza agencja Reklama Efekt wykonuje montaż tablic i szyldów na terenie całego kraju – i to bez dodatkowych ukrytych kosztów! Nie musisz się ograniczać, jednak uważaj, aby nie przesadzić – wtedy reklama będzie zbyt nachalna. Wystarczy, że umieścisz ją w kilku dobrze widocznych miejscach, a zapewnisz sobie odpowiedni rozgłos.

Co dokładnie umieścić na tablicy, aby przyciągała uwagę?

Jeśli już zdecydujesz gdzie postawić taką tablicę to czas pomyśleć jak powinna ona wyglądać, aby wywołała zainteresowanie ludzi. Przede wszystkim warto skupić się na elemencie, który przyciągnie ich wzrok. Zdaniem naszych zadowolonych klientów świetnie sprawdzają się żywe kolory, dzięki którym łatwiej będzie się Wam wyróżnić. Z pomocą naszej agencji stworzysz oryginalne tablice informacyjne. Świadczymy usługi w wielu branżach, dzięki czemu potrafimy stworzyć klasyczne szyldy, ale także takie naprawdę niestandardowe. Doradzimy Ci, a jeśli będzie trzeba – także zmodyfikujemy Twój pomysł, aby był jeszcze lepszy! Jednak co oprócz efektywnych kolorów powinno jeszcze znaleźć się na takiej tablicy reklamującej wydarzenie? Jedną z najważniejszych kwestii jest data, miejsce spotkania oraz zasugerowanie, co nas dokładnie tam czeka. Jeśli jest to koncert umieść nazwiska wykonawców. W przypadku, gdy wydarzenie skierowane jest dla rodzin z dziećmi to zostaw hasło o planowanych atrakcjach. Dzięki temu odbiorca zdobędzie pewien punkt zaczepienia i jeśli zainteresuje się to odwiedzi stronę wydarzenia.