Nośniki reklamowe, które przyniosą Ci najwięcej korzyści. Zobacz, dlaczego warto mieć kasetony tekstylne w firmie

Mnogość atrakcyjnych wizualnie materiałów promocyjnych sprawia, że dobór odpowiednich może sprawiać pewne trudności. Z naszej strony radzimy, aby zawsze zwracać uwagę na trzy podstawowe rzeczy: zgodny z identyfikacją wizualną marki projekt przyciągający wzrok odbiorców, unikalny design dostosowany do miejsca ekspozycji oraz solidne wykonanie z trwałych materiałów. Dokładnie w ten sposób tworzymy tekstylne kasetony reklamowe w pracowniach agencji Reklama Efekt.

Prosta budowa i wytrzymałe tkaniny sprawiają, że całość wygląda świetnie i nigdy nie zawodzi

Nieskomplikowana konstrukcja zwykle okazuje się praktyczniejsza od przekombinowanych figur i brył. Pod kątem technicznym charakteryzuje się właściwie zerową awaryjnością, jest dziecinnie łatwa w obsłudze, a na dodatek odbiorcy doskonale rozumieją taką formę reklamy. Nie zastanawiają się, co w zasadzie oglądają, tylko mogą w pełni skupić się na treści przekazu. Nasze kasetony reklamowe z wymiennymi grafikami składają się z czterech podstawowych warstw:

  • obramowania z profili aluminiowych

  • wzmacniających płyt PCV

  • niezawodnych modułów LED-owych

  • opiętej na szkielecie tkaniny do podświetleń

Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, taśmowa produkcja kolejnych nośników zdecydowanie nie byłaby zgodna z naszymi wartościami. W Studio Efekt kreujemy niepowtarzalne projekty, gwarantując najwyższe standardy jakości, stylowy design oraz dostosowanie kształtów i rozmiarów kasetonu do wymogów Klienta. Zachęcamy do zapoznania się z naszym portfolio, a także wysyłania zapytań ofertowych przez formularz na stronie internetowej.

Kasetony reklamowe z rozpinaną tkaniną pozwalają błyskawicznie wymienić grafikę promocyjną na nową

Trwałe, wytrzymałe narzędzia wielokrotnego użytku niewątpliwie są bardziej opłacalne od tych, które szybko niszczeją i tracą pierwotne właściwości. Dokładnie tak samo wygląda to w branży reklamowej – my zawsze stawiamy na rozwiązania długofalowe, a przy tym maksymalnie elastyczne. Każdy tekstylny kaseton reklamowy, który opuszcza Studio Efekt, będzie owocnie służył naszemu Klientowi przez wiele długich lat. Stworzone u nas tkaniny cechują się niemal całkowitą odpornością na czynniki pogodowe. Swój atrakcyjny wygląd i żywe kolory zawdzięczają technologii druku ultrafioletowego. A co w momencie, kiedy postanowisz nieco odświeżyć wizerunek marki? Wystarczy, że zamówisz u nas nowe tekstylia – szkielet kasetonu możesz pozostawić ten sam… ale może zechcesz zmienić również jego kształty i wymiary, żeby lepiej pasowały do firmy po rebrandingu? Zgłoś się do nas, z pewnością sprostamy wszystkim Twoim oczekiwaniom!

5/5 - (1 vote)