Litery 3D podświetlane — litery 3D na ścianę formą reklamy led

Litery 3D to jedna z najpopularniejszych form reklamy. Nic dziwnego, są bowiem bardzo trwałym i eleganckim nośnikiem reklamowym. Napis na ścianę pasuje zarówno na zewnętrzną, jak i wewnętrzną ścianę. Litery 3D można także montować na specjalnych płytach, co sprawia, że przewody zasilające są praktycznie niewidoczne. Litery przestrzenne mogą tworzyć nazwę firmy lub przedstawiać ofertę. Najczęściej jednak sąsiadują obok logo firmy. Taka reklama led wygląda duże lepiej niż zwykły szyld, czy naklejka. Znakuje punkt, dzięki temu Klienci od razu wiedzą gdzie są.

Jakie litery 3D wybrać aby stworzyć eleganckie napisy na ścianę?

Można spotkać wiele rodzajów liter 3D. Najpopularniejsze materiały to styrodur, pleksa i dibond. Wybór materiału zależy od przeznaczenia reklamy, a także jej umiejscowienia. Najtrwalszym materiałem jest dibond. Polecamy je do liter bez podświetlenia. Sprawdza się także jako podkład pod litery podświetlane led. Mniej trwałym materiałem na litery przestrzenne jest styrodur. Nie jest on tak odporny na szkodliwe czynniki, jak pleksa czy dibond. Nie nadaje się także na reklamę podświetlaną. Jeśli zależy nam na napisie na ścianę podświetlanym wybierzemy pleksę. Cena produktu będzie zależała od wielu czynników. Głownie wielkości liter 3D led, ale także użytych materiałów.

Litery 3D podświetlane led jako reklama firmy

Napis 3D na ścianę wraz z logo firmy to doskonała wizytówka. Taka reklama tworzy identyfikację wizualną niemalże cały czas! Dzięki temu Klienci zapamiętają firmę i będą kojarzyć z nią logo oraz oferowane produkty. Litery przestrzenne led to także ciekawy pomysł na dekorację biura. Zawieszone nad recepcją czy w sali konferencyjnej będą wyglądać świetnie. Litery 3D można też zawiesić na ścianę zewnętrzną. Wówczas przyjmą formę reklamy zewnętrznej. Napis podświetlony oświetleniem led zdobędzie jeszcze więcej uwagi. A jeśli litery 3D przyciągną Klientów, to z pewnością warto je mieć!

Reklama podświetlana led w wersji liter 3D

Producenci liter 3D na ścianę oferują korzystne ceny oraz montaż w dowolnym miejscu. Ich produkty mogą różnić się technologią wykonania i materiałami. Jednak jedno pozostaje niezmienne. Litery przestrzenne led wraz z logo firmy to doskonała opcja reklamy! Logo podświetlane warte jest swojej ceny! 

4.9/5 - (28 votes)
Summary
Oklejanie pojazdów firmowych - sposób na reklamę mobilną
Article Name
Oklejanie pojazdów firmowych - sposób na reklamę mobilną
Author
Publisher Name
Studio Efekt
Publisher Logo