Chcesz stworzyć kreatywną reklamę? Wystarczy Twój wyjątkowy pomysł, a nasi specjaliści pomogą Ci w jego realizacji!

Szyldy reklamowe są chyba najbardziej rozpowszechnioną formą reklamy outdoorowej. Niewielu jednak wie jak duże pole do popisu zostawiają one dla reklamodawców. W dzisiejszych czasach chodzi przede wszystkim o to, aby przyciągnąć uwagę. A do tego potrzebna jest choćby odrobina kreatywności. Decydując się na współpracę z Reklama Efekt stawiasz na profesjonalność i skrupulatność. Podchodzimy indywidualnie do każdego projektu – tworzenie reklam to nasza pasja i razem jesteśmy w stanie zrobić projekt, który będzie zaskakiwał.

Co takiego niezwykłego jest w tej formie reklamy?

To zależy od tego, co ona przedstawia. Jednak wystarczy czasem przyjrzeć się międzynarodowym konkursom na najlepsze reklamy outdoorowe. Na podium nie stają Ci, którzy używają jakichś skompilowanych technologii, a wygrywają właśnie proste, przyciągające uwagę szyldy reklamowe. Bo to jest największa sztuka zainteresowanie odbiorcy swoim komunikatem bez stosowania dodatkowych pomocy. Czasem nawet bez użycia słów! W końcu barwy, symbole, znaki – one tak wiele mówią. A sprawienie, że przechodzień, który zauważył naszą reklamę uśmiechnie się lub przemyśli parę spraw to jest największy sukces. Jeśli jednak nie przepadasz za minimalizmem i chcesz trochę poszaleć z taką formą to nic nie stoi na przeszkodzie – w końcu najważniejszy jest tu pomysł, a w jego realizacji mogą pomóc Ci nasi specjaliści!

Od czego zacząć proces twórczy, jeśli chcę zaprojektować taką reklamę?

Przede wszystkim zastanów się, gdzie znajdziesz swoich odbiorców? Jeśli prowadzisz lokal gastronomiczny w centrum miasta to najlepszym pomysłem będzie umieszczenie szyldów reklamowych w niedalekiej odległości. A może masz lokal w mniejszej miejscowości? Postaw więc na billboard przy często uczęszczanej ulicy i zachęć przejezdnych do tego, aby odwiedzili Cię po drodze do celu. Nasza agencja realizuje ekspresowy montaż na terenie całej Polski bez dodatkowych ukrytych kosztów! Jeśli będziemy razem współpracować to umieścimy Twoją reklamę, gdzie tylko chcesz! A jeśli już wiesz, gdzie postawisz swoje szyldy reklamowe to pomyśl dokładnie co na nich będzie. Pamiętaj, że słowa mają moc! Może zdecydujesz się na małą zagadkę? Albo opowiedz jakąś ciekawostkę o swojej firmie – ludzie kochają takie historie! I pamiętaj oczywiście o wstawieniu swojego logo w rogu projektu, aby każdy wiedział, od kogo wyszła tak świetna reklama!