Litery 3D stojące podświetlane

Rynek reklamy podświetlanej rozwija się w niesamowitym tempie. Nowości pojawiają się na każdym kroku, a producenci reklam prześcigają się w sprostaniu oczekiwaniom Klientów. A wymagania są przeróżne. Począwszy od reklam 3D zawieszanych na dużych wysokościach, wielkoformatowych, czy też montowanych w nietypowych miejscach. Jedną z alternatyw dla reklamy podświetlanej jest napis stojący, podświetlany. Zyskuje on coraz większą popularność dzięki swojej mobilności. Czy jednak jest to forma reklamy godna uwagi? Wyjaśniamy!

 

Litery 3D stojące podświetlane – Twoja mobilna reklama!

Reklama podświetlana to jedna z najpopularniejszych form reklamy. Litery 3D wykonane z taśmy alurapid z podświetlanym systemami świetlnymi LED wyglądają doskonale zarówna za dnia, jak i po zmierzchu. Taka forma reklamy sprawdza się zarówno wewnątrz biur / lokali usługowych, jak i na zewnątrz zamontowana na elewacji. Jednak coraz więcej firm decyduje się na zamówienie reklamy świetlnej mobilnej. Co to oznacza? Nic innego niż to, że taką reklamę można w dowolnej chwili zdemontować i schować. A co za tym idzie eksponować zależnie od potrzeb. Dobrze skonstruowany napis świecący, zachowa swoje właściwości zarówno konstrukcyjne, jak i estetyczne przez długi czas. Jej niewątpliwym plusem jest łatwość demontażu, a także ponownego montażu!

Eksponuj dokładnie wtedy kiedy tego potrzebujesz!

Nic więc nie stoi na przeszkodzie, aby zabierać ze sobą napis stojący na wszelkiego rodzaju eventy czy imprezy branżowe. Jest to doskonały sposób na promowanie marki, a także budowanie rozpoznawalności. Warto jednak zadbać o solidne wykonanie reklamy, częste przenoszenie bowiem zwiększa ryzyko uszkodzenia. Dobra Agencja Reklamowa wykona reklamę, łatwą w demontażu, tak aby każdy element można było odpiąć i przenieść osobno. Jednocześnie zadba o to, aby konstrukcja była bezawaryjna. Ciekawą opcją jest też wstępna wizualizacja napisu świecącego, która pomaga zwizualizować sobie docelową reklamę.

Litery 3D – napis świecący idealny na imprezy!

Częstym wariantem napisu stojącego, podświetlanego jest napis LOVE. Bardzo często jest on wybierany przez pary młode jako dekoracja sali weselnej. Wiele sposobów wykonania, szeroka gama kolorystyczna sprawia, że napis można wkomponować w niemalże każdy wystrój. Napisy świecące podświetlane są systemami LED. Skutkuje to, niskim zużyciem energii, co ma pozytywny wpływ na środowisko. Jeśli do tego dołożymy także konstrukcję drewnianą — mamy reklamę eko! To bardzo ważne, w dzisiejszych czasach, aby wybierać reklamy łatwe do zutylizowania. Jak widać, reklama stojąca ma wiele zastosowań. Sprawdzi się na wesela, osiemnastki, urodziny, rocznice i wiele więcej!

Zachęcamy do wyboru tej właśnie opcji reklamy. Jest ona niewątpliwie doskonałą opcją zarówno do biur, jak i sklepów. A dobrze wykonana nie tylko zachwyci Klientów, ale także posłuży długo. W dodatku będzie energooszczędna!

Reklama świetlna od Studia Efekt sprosta wszelkim oczekiwaniom. Zapraszamy!!

5/5 - (9 votes)
Summary
Litery 3D stojące podświetlane idealne na eventy!
Article Name
Litery 3D stojące podświetlane idealne na eventy!
Description
Poznaj sposoby na wykorzystanie liter 3D stojących podświetlanych! Sprawdź czy będą odpowiednie dla Twojego biznesu.
Author
Publisher Name
Studio Efekt
Publisher Logo