Litery 3D stojące podświetlane

Litery 3D stojące podświetlane od Studio Efekt producent reklam

Rynek reklamy podświetlanej rozwija się w  niesamowitym tempie. Nowości pojawiają się na każdym kroku, a producenci reklam prześcigają się w sprostaniu  oczekiwaniom Klientów. A wymagania są przeróżne. Począwszy od reklam 3D zawieszanych na dużych wysokościach, wielkoformatowych, czy też montowanych w nietypowych miejscach. Jedną z alternatyw dla reklamy podświetlanej są litery 3D podswietlane stojące, które zyskują coraz większą popularność dzięki swojej mobilności. zy jednak jest to forma reklamy godna uwagi? Wyjaśniamy!

 

Litery 3D stojące podświetlane – Twoja mobilna reklama!

Reklama podświetlana to jedna z najpopularniejszych form reklamy. Litery 3D wykonane z taśmy alurapid z podświetlanym systemami świetlnymi LED przodem wyglądają doskonale zarówna za dnia jak i po zmierzchu. Taka forma reklamy sprawdza się zarówno wewnątrz biur / lokali usługowych jak i na zewnątrz zamontowana na elewacji. Jednak coraz więcej firm decyduje się na zamówienie reklamy świetlnej mobilnej. Co to oznacza? Nić innego jak to, że taka reklamę można w dowolnej chwili zdemontować i schować, a co za tym idzie eksponować zależnie od potrzeb. Dobrze skonstruowana reklama stojąca, zachowa swoje właściwości zarówno konstrukcyjne jak i estetyczne przez długi czas. Jej niewątpliwym plusem jest łatwość demontażu a także ponownego montażu!

Eksponuj dokładnie wtedy kiedy tego potrzebujesz!

Nic więc nie stoi na przeszkodzie, aby zabierać ze sobą reklamę podświetlaną na wszelkiego rodzaju eventy czy imprezy branżowe. Jest to doskonały sposób na promowanie marki a także budowanie rozpoznawalności. Warto jednak zadbać o solidne wykonanie reklamy, bowiem częste przenoszenie zwiększa ryzyko uszkodzenia.  Dobra Agencja Reklamowa wykona reklamę, łatwą w demontażu, tak aby każdy element można było odpiąć i przenieść osobno. Jednocześnie zadba o to, aby konstrukcja była bezawaryjna. Ciekawą opcją jest też wstępna wizualizacja liter 3D stojących podświetlanych, która pomaga zwizualizować sobie docelową reklamę.

Zachęcamy do wyboru tej właśnie opcji reklamy, która niewątpliwie jest doskonałą opcją zarówno do biur jak i sklepów. A dobrze wykonana nie tylko zachwyci Klientów ale także posłuży długo. W dodatku będzie energooszczędna!

Reklama świetlna od Studio Efekt sprosta wszelkim oczekiwaniom. Zapraszamy!!

5/5 - (3 votes)