Kasetony w ramie aluminiowej – tania i skuteczna reklama podświetlana

Jak nie zginąć w gąszczu coraz to szybciej rosnącej konkurencji na rynku? Odpowiedź jest banalnie prosta! Wyróżnić się! Tylko jak to zrobić nie ponosząc kolosalnych kosztów i jednocześnie stworzyć spójną identyfikację marki? Warto zacząć już od pierwszego kontaktu Klienta z firmą. Pomocna będzie reklama świetlna, która nie rzadko przyciąga Klientów już z daleka. Wzbudza ciekawość, kusząc kolorami oraz wskazując lokalizację firmy. Nie podlega więc wątpliwości, że warto zaopatrzyć swój lokal w reklamę świetlną. Jaka opcja najmniej nadszarpnie budżet firmowy?

Kaseton w ramie aluminiowej – tania i skuteczna reklama podświetlana!

Każdy, kto zakładał firmę, wie, że początki bywają trudne. Budżet na start także często jest ograniczony. Szukając oszczędności, wielu przedsiębiorców pomija zakup szyldu podświetlanego na rzecz zwykłego baneru czy szyldu. Jest to działanie zrozumiałe, jednak nie zawsze korzystne dla firmy. Szczególnie tej, która świadczy swoje usługi także po zmroku. Jaką więc reklamę z podświetleniem wybrać, aby nie narazić firmy na zbędne koszty? Niewątpliwie najtańszą formą reklamy świetlnej jest kaseton reklamowy w ramie aluminiowej. Jego prosta konstrukcja sprawia, że wyprodukowanie tego rodzaju baneru podświetlanego jest stosunkowo łatwe. Korzystna cena jest więc tutaj miłym dodatkiem. Jego głównym atutem jest to, że na podświetlanym licu możemy umieścić dosłownie… Wszystko! Po kolei: jak zbudowany jest kaseton w ramie aluminiowej?

 

Jak zbudowany jest kaseton w ramie aluminiowej?

Jak widać na powyższej grafice, kaseton w ramie aluminiowej jest prosty i łatwy w budowie. Tył kasetonu wykonany jest z płyty PCV, przez którą wychodzą na zewnątrz przewody zasilające. Jest to też część montowana bezpośrednio do ściany/elewacji. Boki kasetonu wykonane są z profilu aluminiowego, który nie przepuszcza podświetlenia na zewnątrz. Kolor profilu dostosowany jest do lica, tak aby całość tworzyła spójną całość. Umieszczone wewnątrz moduły świetlne LED muszą być zamontowane w odpowiednich miejscach. Odpowiedni więc nie za rzadko, nie za gęsto tak, aby stworzyć jednolite podświetlenie lica. W tym bowiem modelu podświetlane jest całe lico z pleksy, oklejone dowolnym nadrukiem. Możemy więc podświetlić nie tylko nazwę, logo czy pojedyncze teksty. Tutaj możemy dodać także całą gamę ilustracji i grafik. W tym przypadku ważny jest odpowiedni druk, wykonany w odpowiedniej technologii, oryginalnymi tuszami. Takie wydruki oferują niektóre drukarnie.

Pomimo nieskomplikowanej budowy nie każdy będzie w stanie wykonać taki kaseton samodzielnie. Konieczny może być park maszynowy, wyposażony w odpowiednie sprzęty. Profesjonalne agencje reklamowe zadbają nie tylko o każdy szczegół wykonania. Z pewnością przygotują projekt, a także wizualizację gotowego produktu. Wizualizacja ułatwia Klientowi zobrazowanie kasetonu po montażu. Jest to idealna opcja dla tych, którzy nie są pewni czy baner podświetlany będzie pasował do elewacji i ogólnej infrastruktury w okolicy.

 

Nieograniczone możliwości jakie daje szyld podświetlany!

Kaseton reklamowy w ramie alumiowej Logo 3d podświetlane Decathlon wykonane przez Studio Efekt - producenta reklam

Posiadasz własny projekt? Prześlij go zaufanej agencji reklamowej, która sprawdzi go pod kątem technicznym. Dobór rozmiaru oraz przygotowanie wizualizacji kasetonu to zadanie dla niej. Od projektu po realizację jest już niedaleka droga. Co, jednak jeżeli nie posiadamy projektu reklamy, a co więcej nie mamy na niego żadnego pomysłu? Żaden problem, dobra agencja reklamowa posiada własne Studio Graficzne, w którym profesjonalni graficy stworzą projekt od podstaw. Dopasują go do rodzaju działalności, charakteru firmy, a także wezmą pod uwagę wszelkie sugestie klienta. Gotowy szyld podświetlany z pewnością zachwyci każdego!

Podsumowując — reklama świetlna nie musi być droga! Jednak trzeba wiedzieć jaką opcję wybrać, aby nie nadszarpnąć budżetu firmowego. Kaseton w ramie aluminiowej jest właśnie taką opcją!

5/5 - (2 votes)
Summary
Kasetony w ramie aluminiowej - tania i skuteczna reklama podświetlana
Article Name
Kasetony w ramie aluminiowej - tania i skuteczna reklama podświetlana
Description
Myślisz o banerze podświetlanym dla swojej firmy? Weź pod uwagę kaseton reklamowy podświetlany w ramie aluminiowej! Dlaczego? Sprawdź.
Author
Publisher Name
Studio Efekt
Publisher Logo