Kaseton reklamowy – który wybrać?

kaseton reklamowy z dibondu dla meble kuchenne od agencja reklamowa efekt

Urządzasz lokal i nie wiesz jaki kaseton reklamowy wybrać? Zapraszamy do lektury. Z naszym poradnikiem dobierzesz kaseton reklamowy dostosowany do Twoich potrzeb.

Kaseton reklamowy z dibondu – trwałość i elegancja

Decydując się na kaseton reklamowy dla swojego lokalu należy wziąć pod uwagę wiele możliwości jakie daje nam ta forma reklamy świetlnej. Warto zastanowić się nad właściwościami i efektem, który chcemy osiągnąć. Ważnym elementem będzie tutaj także energooszczędność oraz trwałość.

Kaseton z dibondu bez wątpienia łączy w sobie obie te cechy: trwałość i oszczędność. Warto jednak upewnić się, że firma u której zamawiamy reklamę używa do podświetleń oryginalnych podzespołów świetlnych LED. Albowiem zastosowanie tylko takich systemów oświetleniowych daje nam gwarancję niskich kosztów energetycznych oraz bezawaryjność. Dodatkową, niezwykle istotną cechą kasetonów z dibondu jest ich trwałość i odporność na warunki atmosferyczne. A wszystko to dzięki cechom dibondu, który w branży reklamowej wiedzie obecnie prym.

A co z wyglądem? W kasetonach z dibondu podświetlone są jedynie znaki wyfrezowane w licu kasetonu. A więc mamy pewne ograniczenia. Dużym plusem jest jednak to, że każdy wyfrezowany znak, litera czy symbol mogą być podświetlone dowolnym kolorem. Zyskujemy więc nie małe pole do manewru. Warto powierzyć zaprojektowanie kasetonu profesjonalistom, którzy zadbają o każdy szczegół, spójność kolorów oraz zwrócą uwagę na ograniczenia techniczne.

Skomplikowane logo, dużo tekstu? Wybierz kaseton w ramie aluminiowej!

Niemałym zainteresowaniem cieszą się kasetony reklamowe w ramie aluminiowej. Nic dziwnego bowiem możliwości podświetlanej grafiki są tutaj nieograniczone. Możemy zawrzeć w nazwie kasetonu zarówno litery, logo ale także obraz czy zdjęcie! Wszystko dzięki temu, że podświetleniu ulega całe lico, oklejone folią do podświetleń, na której możemy dowolnie drukować. Stąd nierzadko możemy spotkać wielokolorowe kasetony reklamowe.

Dodatkowym atutem przemawiającym za kasetonem reklamowym w ramie aluminiowej jest jego konkurencyjna cena. Dzięki temu, jest to produkt dostępny także dla mniejszych firm, z ograniczonym budżetem. Warto również poświęcić trochę czasu i wybrać wykonawcę, który oferuje oryginalne systemu podświetleniowe, a także daje możliwość przedłużenia gwarancji. Ważna jest także opieka pogwarancyjna jaką może objąć nas firma wykonująca kaseton reklamowy.

Reklama świetlna na lokalu, kaseton reklamowy CM Kasprzaka Studio efekt

Poszukujesz profesjonalnego wykonawcy kasetonu reklamowego dla swojej firmy? Zajrzyj tutaj. Firma reklamowa Reklama Efekt służy pomocą zarówno przy zaprojektowaniu kasetonu ale także oferuje profesjonale wykonie, przy użyciu najnowszej technologii przy użyciu oryginalnych i trwałych materiałów, oraz służy montażem na terenie całej Polski!

5/5 - (16 votes)