Kaseton reklamowy – który wybrać?

Urządzasz lokal i nie wiesz jaki kaseton reklamowy wybrać? Zapraszamy do lektury. Z naszym poradnikiem dobierzesz kaseton reklamowy dostosowany do Twoich potrzeb.

Kaseton reklamowy z dibondu – trwałość i elegancja

Decydując się na szyld podświetlany dla swojego lokalu, należy wziąć pod uwagę wiele możliwości, jakie daje nam ta forma reklamy świetlnej. Warto zastanowić się nad właściwościami i efektem, który chcemy osiągnąć. Ważnym elementem będzie tutaj także energooszczędność oraz trwałość.

Ta forma szyldu podświetlanego bez wątpienia łączy w sobie obie te cechy: trwałość i oszczędność. Warto jednak upewnić się, że firma, u której zamawiamy reklamę, używa do podświetleń oryginalnych podzespołów świetlnych LED. Albowiem zastosowanie tylko takich systemów oświetleniowych daje nam gwarancję niskich kosztów energetycznych oraz bezawaryjność. Dodatkową, niezwykle istotną cechą kasetonów z dibondu jest ich trwałość i odporność na warunki atmosferyczne.

A co z wyglądem? W kasetonach z dibondu podświetlone są jedynie znaki wyfrezowane w licu kasetonu. A więc mamy pewne ograniczenia. Dużym plusem jest jednak to, że każdy wyfrezowany znak, litera czy symbol mogą być podświetlone dowolnym kolorem. Zyskujemy więc niemałe pole do manewru. Warto powierzyć zaprojektowanie kasetonu profesjonalistom, którzy zadbają o każdy szczegół, spójność kolorów oraz zwrócą uwagę na ograniczenia techniczne.

Skomplikowane logo, dużo tekstu? Wybierz kaseton w ramie aluminiowej!

Niemałym zainteresowaniem cieszą się kasetony reklamowe w ramie aluminiowej. Nic dziwnego bowiem możliwości podświetlanej grafiki są tutaj nieograniczone. Możemy zawrzeć w nazwie kasetonu litery, logo, ale także obraz czy zdjęcie! Wszystko dzięki temu, że podświetleniu ulega całe lico, oklejone folią do podświetleń, na której możemy dowolnie drukować. Stąd nierzadko możemy spotkać wielokolorowe banery podświetlane.

Dodatkowym atutem przemawiającym za banerem podświetlanym w ramie aluminiowej jest jego konkurencyjna cena. Dzięki temu jest to produkt dostępny także dla mniejszych firm, z ograniczonym budżetem. Warto również poświęcić trochę czasu i wybrać wykonawcę, który oferuje oryginalne systemy świetlne, a także daje możliwość przedłużenia gwarancji. Ważna jest także opieka pogwarancyjna, jaką może objąć nas firma wykonująca kaseton reklamowy.

Reklama świetlna na lokalu, kaseton reklamowy CM Kasprzaka Studio efekt

Poszukujesz profesjonalnego wykonawcy reklamy świetlnej dla swojej firmy? Zajrzyj tutaj. Firma reklamowa Reklama Efekt służy pomocą przy zaprojektowaniu szyldu podświetlanego. Oferuje także profesjonale wykonie. Wszystko przy użyciu najnowszej technologii i oryginalnych i trwałych materiałów. Oferujemy także montaż w całej Polsce!

5/5 - (16 votes)