Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z nasza drukarnią
Poszukują Państwo drukarni offsetowej, cyfrowej i wykonującej druk wielkoformatowy?
Nasza drukarnia jest właśnie takim miejscem.

01.

Coś więcej niż reklama

Drukarnia Efekt świadczy usługi w zakresie reklamy, w tym również druku. Wykonujemy wydruki na zamówienie, oparte na przygotowanych przez Państwa projektach lub naszych gotowych wzorach i schematach, dostosowanych do potrzeb konkretnego zlecenia.

02.

Krótkie terminy

Mamy krótszy termin realizacji zamówień, niż inne drukarnie w Rzeszowie. Tylko u nas projekty są konsultowane i szczegółowo analizowane przez specjalistów od spraw marketingu.

03.

Zadowolenie klientów

Nasza nowa siedziba w mieście Rzeszów jest jednym z trzech oddziałów agencji. Wyróżnia nas profesjonalizm, precyzja i sumienność. Zależy nam na zadowoleniu Klientów, dlatego stworzona przez nas drukarnia nie ogranicza się do tworzenia wydruków na bannerach czy foliach. Drukujemy etykiety, logotypy, reklamy zewnętrzne i wewnętrzne, fototapety, broszury, wizytówki i dużo więcej.

04.

Projekty graficzne

Pomożemy Państwu stworzyć reklamę, która przyciągnie uwagę i na długo zostanie w pamięci. Specjalizujemy się w projektach graficznych, z przyjemnością udzielamy wskazówek i pomagamy w planowaniu kampanii reklamowych. Nie odrzucamy żadnych koncepcji, a każde zlecenie jest dla nas okazją do pokazania możliwości, jakie oferuje nasza drukarnia offsetowa i cyfrowa Efekt.

Drukarnia i agencja reklamowa w jednym – zobacz, jakie wydruki wykonujemy

Nasza kompleksowa oferta
Druk offsetowy
Druk cyfrowy
Druk wielkoformatowy
Druk UV
Banery
Billboardy
Plakaty
Tablice reklamowe
Folie
Rollupy
Ulotki
Wizytówki
Fototapety
Fotoobrazy
Naklejki
Katalogi

Najtańszy druk broszur i katalogów w regionie!

Prześlij nam zapytanie. Wyceniamy natychmiast lub skontaktujemy się z Tobą w ciągu 5 minut!

ZADZWOŃ JUŻ DZIŚ!

Rafał Zajdel
Poligrafia

kom. 533 015 667
email: r.zajdel@reklama-efekt.pl

WYŚLIJ ZAPYTANIE!

Jedną z naszych usług jest druk offsetowy, bardzo często wykorzystywany w prasie i branży reklamowej.

Można u nas zamówić wydruki na arkuszach, drukowane wizytówki, winietki i zaproszenia ślubne, wielkoformatowy druk typu banner lub szyld reklamowy. Jako profesjonalna drukarnia, świadczymy usługi najwyższej jakości, zajmujemy się również uszlachetnianiem druku. Jak żadne inne drukarnie w Rzeszowie, oprawiamy materiały drukowane i zwiększamy ich wytrzymałość. Lakierujemy, powlekamy, laminujemy – robimy wszystko to, czego oczekuje od nas Klient. Jesteśmy w stanie wykonać projekt graficzny oparty na Państwa preferencjach. Takiej reklamy nie zaprojektuje żadna drukarnia w Rzeszowie ani okolicach. Tylko u nas druk wielkoformatowy jest dostarczany w ekspresowym tempie, dokładnie w takiej formie, jaką wybierze osoba zamawiająca. Obsługujemy przedsiębiorców, firmy, a także indywidualnych Klientów. Jesteśmy w posiadaniu profesjonalnych maszyn, pozwalających na drukowanie broszur reklamowych, katalogów, gazet, ulotek i wizytówek. Nasze usługi poligraficzne obejmują wydruki na produktach promocyjnych różnej wielkości, od etykiet przez teczki, aż po wielkoformatowe plakaty. Zapraszamy do sprawdzenia, jakie realizacje wykonała już drukarnia Efekt i zamówienia wydruku w dobrej cenie.