Totemy, pylony, witacze – czy warto je mieć?

Jak ważne jest przyciągnięcie Klientów już od ulicy wiedzą chyba wszyscy. Jednak jak to zrobić, kiedy nasza firma jest ukryta w głębi zabudowań? Kaseton umieszczony na elewacji może tutaj nie spełnić zadania. Totemy, pylony i witacze reklamowe sprawdzą się natomiast wyśmienicie!

Totemy pylony i witacze — reklama pierwszego kontaktu!

Zdarza się, że siedziba firmy umiejscowiona jest z dala od głównej ulicy. Niekiedy Klienci i interesanci mogą mieć problem ze znalezieniem budynku. Niezwykle pomocne stają się wówczas totemy, pylony i witacze. Umiejscowione tuż przy głównej ulicy sprawiają, że znalezienie siedziby firmy staje się niezwykle proste! Dodatkowo decydując się na opcję z podświetleniem, zyskujemy dodatkową reklamę także po zmroku! Reklama więc pracuje za nas. Buduje identyfikację wizualną firmy, a także zapraszają Klientów do odwiedzenia firmy. Witacze są także dodatkowym elementem gmin i miast. Często bowiem witają turystów przy wjazdach do miast i gmin. Niewątpliwie jest to niezwykle miły akcent, bardzo rzucający się w oczy. Szczególnie jeśli są podświetlone po zmroku. Warto więc zastanowić się nad tą formą reklamy przestrzennej.

Niestandardowy totem, pylon czy witacz?

Obecnie Agencje Reklamowe prześcigają się w tworzeniu coraz to nowocześniejszych reklam. Niełatwo więc wybrać profesjonalną agencję reklamową, która będzie w stanie sprostać nawet najbardziej wyszukanym projektom na pylon. Warto zorientować się, czy dana Agencja oferuje montaż witacza reklamowego. Czy wykonana do niego solidną konstrukcję, a także z przygotuje podłoże? Wszystko to ma bowiem duży wpływ na trwałość, a także bezpieczeństwo zamontowanej reklamy. Jeśli chodzi zaś o podświetlenie, najlepsze będą energooszczędne systemy świetlne LED najlepiej sprawdzonych marek. Oszczędzają one energię, a ich żywotność jest naprawdę długa, co sprawia, że dbamy o środowisko!

Witacz Gmina Gnojno - Reklama EFEKT

Pylony reklamowe zyskały ogromną popularność. Szczególnie w hotelach umieszczonych przy głównych trasach, a także w restauracjach i zajazdach. Świetnie eksponują usługi, których możemy spodziewać się, korzystając z usług danego lokalu. Podświetlane totemy reklamowe informujące o darmowym wi-fi, strefie spa, noclegach, zapleczu grillowym czy restauracji dają prosty i czytelny przekaz.

Podsumowując: dobrze zaprojektowany i wykonany totem reklamowy będzie nam służył przez długie lata. Przy tym zużycie energii elektrycznej będzie niewielkie. Niewątpliwa ilość plusów tej formy reklamy przemawia za tym, aby umieścić ją przed siedzibą swojej firmy!

4.9/5 - (27 votes)
Summary
Totemy, pylony, witacze - czy warto je mieć?
Article Name
Totemy, pylony, witacze - czy warto je mieć?
Description
Pylony reklamowe zyskały ogromną popularność. Szczególnie w hotelach umieszczonych przy głównych trasach, a także w restauracjach i zajazdach. Świetnie eksponują usługi, których możemy spodziewać się, korzystając z usług danego lokalu.
Author
Publisher Name
Studio Efekt
Publisher Logo