Totemy, pylony, witacze

Witacz podświetlany Dwór kombornia od Studio EFEKT

Jak ważne jest przyciągnięcie Klientów już od ulicy wiedzą chyba wszyscy. Jednak jak to zrobić kiedy nasza firma jest ukryta w głębi zabudowań? Kaseton umieszczony na elewacji może tutaj nie spełnić zadania. Totemy, pylony i witacze sprawdzą się natomiast wyśmienicie!

Totemy pylony i witacze – reklama pierwszego kontaktu!

Zdarza się, że siedziba firmy umiejscowiona jest z dala od głównej ulicy, niekiedy Klienci i interesanci mogą mieć problem ze znalezieniem budynku. Niezwykle pomocne stają się wówczas totemy, pylony i witacze. Umiejscowione tuż przy głównej ulicy sprawiają, że znalezienie siedziby firmy staje się niezwykle proste! Dodatkowo decydując się na opcję z podświetleniem zyskujemy dodatkową reklamę także po zmroku! Reklama więc pracuje za nas budując identyfikację wizualną firmy a także zapraszając Klientów do odwiedzenia firmy. Witacze są także dodatkowym elementem gmin i miast, często bowiem witają turystów przy wjazdach do miast i gmin. Niewątpliwie jest to niezwykle miły akcent, zapewne bardziej rzucający się w oczy niż standardowe tablice z nazwą miejscowości, który mijamy podróżując po kraju. Warto więc zastanowić się nad tą formą reklamy przestrzennej.

Niestandardowy totem, pylon czy witacz?

Obecnie Agencje Reklamowe prześcigają się w tworzeniu coraz to nowocześniejszych reklam. Niełatwo więc wybrać profesjonalną agencję reklamową która będzie w stanie sprostać nawet najbardziej wyszukanym oczekiwaniom. Warto zorientować się, czy dana Agencja oferuje montaż reklamy wraz z wykonaniem solidnej konstrukcji a także z przygotowaniem podłoża. Wszystko to ma bowiem duży wpływ na trwałość a także bezpieczeństwo zamontowanej reklamy. Jeśli chodzi zaś o podświetlenie, najlepsze będą energooszczędne systemy świetlne LED najlepiej sprawdzonych marek. Oszczędzają one energię a ich żywotność jest naprawdę długa co sprawia, że dbamy o środowisko!

Witacz Gmina Gnojno - Reklama EFEKT
Pylony reklamowe zyskały ogromną popularność szczególnie w hotelach umieszczonych przy głównych trasach a także w restauracjach i zajazdach. Świetnie eksponują usługi, których możemy spodziewać się korzystając z usług danego lokalu. Podświetlane piktogramy informujące o darmowym wi-fi, strefie spa, noclegach, zapleczu grilowym czy restauracji dają prosty  i czytelny przekaz o oferowanych usługach.

 

Podsumowując, dobrze zaprojektowany i wykonany totem będzie nam służył przez długie lata, zużywając przy tym niewielką ilość energii elektrycznej. Niewątpliwa ilość plusów tej formy reklamy przemawia za tym, aby umieścić ją przed siedzibą swojej firmy!

 

4.9/5 - (26 votes)