Szyld w formacie XXL

Nie każdy wie, że szyld wielkoformatowy XXL można zamówić bez wychodzenia z domu. A jest to doskonała forma reklamy wielkoformatowej, niskobudżetowa, przyciągająca wzrok Klientów i interesantów z daleka. Dowiedz się, jak złożyć zamówienie oraz na co zwrócić uwagę przy tworzeniu projektu.projektu.

Szyld wielkoformatowy w formacie XXL – daj się zauważyć!

Powszechna w dzisiejszych czasach reklama zewnętrzna atakuje przechodniów z każdej strony. Istotne więc znaczenie ma wybór formy reklamy zewnętrznej. A oferta na ten temat jest dość bogata. Możemy wybierać spośród reklamy podświetlanej i bez podświetlenia. Decydując się na reklamę niepodświetlaną, warto pokusić się o reklamę w formacie XXL, aby mieć szansę przebić się na tle dość sporej konkurencji. Szyld wielkoformatowy sprawdzi się także w miejscach mało dostępnych a widocznych z daleka. Wysoki mur, boczna ściana wieżowca czy pusta elewacja budynku sprawdzą się w tym przypadku doskonale! Starannie zaprojektowany szyld pełni funkcję nie tylko reklamową, ale nierzadko jest też elementem dekoracyjnym (szczególnie jeśli zasłania odrapaną ścianę czy mur). Nie ulega wątpliwości, że jest to forma reklamy godna uwagi i warta rozpatrzenia.

Jak zamówić szyld XXL bez wychodzenia z domu?

Wbrew pozorom jest to niezwykle proste. Jednak przed złożeniem zamówienia w wybranej agencji reklamowej należy przygotować spełniający wszystkie wymagania projekt graficzny. Ze względu na wielki format, dobrze przygotowana grafika to klucz do sukcesu. Nikt przecież nie zainteresuje się reklamą wykonaną niedbale, niewyraźną czy rozmazaną. O czym więc należy pamiętać, przygotowując projekt? Najważniejsze czynniki to m.in.

  • Rozdzielczość (minimum to 150 dpi)
  • Rozmiar docelowy
  • Jakość użytych zdjęć
  • Spójność koncepcji

Niestety, nawet jeśli znamy powyższe wytyczne, zaprojektowanie szyldu wielkoformatowego to nie lada wyzwanie. Z pomocą przychodzą tutaj profesjonalni graficy. Z ich pomocą stworzycie projekt, który będzie zarabiał!

Projekt gotowy? Teraz nie pozostaje nic innego jak przesłać go do profesjonalnej agencji reklamowej. Projekt zapewne będzie zajmował sporo miejsca, najprościej więc będzie przesłać go przy pomocy np. we-transferu. Warto zaznaczyć docelowe rozmiary szyldu. I właściwie to wszystko! Nie ma potrzeby odwiedzania siedziby agencji – wszystko załatwisz bez wychodzenia z domu! Oszczędzasz czas, a jak wiadomo czas to pieniądz!

Baner wielkoformatowy XXL PBI od Studio EFEKT

5/5 - (20 votes)
Summary
Szyld w formacie XXL
Article Name
Szyld w formacie XXL
Description
Szyld XXL to doskonała forma reklamy wielkoformatowej! Co więcej bez problemu zamówisz ją bez wychodzenia z domu! Jak to zrobić? Sprawdź!
Author
Publisher Name
Studio Efekt
Publisher Logo