Konkurencyjne ceny | Ekspresowe realizacje | Najwyższa jakość
Reklama świetlna
z montażem

Totemy, pylony czy witacze to  jeden z elementów reklamy zewnętrznej, który idealnie sprawdzi się w przypadku firm, lokali gastronomicznych czy budynów użyteczności publicznej.

W jasny i czytelny sposób eksponują nazwę firmy lub firm jak również wskazują kierunek dojazdu. Totemy i pylony ustawione przy drodze, dzięki umieszczonemu wewnątrz podświetlenia, już z daleka zachęcają oraz informują interesantów gdzie powinni się udać. Witacze są natomiast nieodłącznym elementem infrastruktury miast i gmin.

Nasza agencja reklamowa wykonuje pylony i totemy w różnych wymiarach, kształtach i kolorach. Sprawimy, że Państwa firma będzie widoczna już z perspektywy ulicy. W naszej ofercie znajdziecie Państwo zarówno pylony jednostronne jak i dwustronne z podświetleniem lub bez. Nasi graficy zaprojektują dla Państwa totem lub pylon od podstaw lub bazując na Państwa projekcie, tak aby był spójny z wizerunkiem firmy a konstruktorzy zadbają o wysoką jakość oraz stabilność konstrukcji.

Zapraszamy do współpracy zarówno małe jak i większe firmy. Montujemy reklamy świetlne na terenie całego Krakowa a także w okolicach. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie i z jednakowym zaangażowaniem.

Totemy, Pylony, Witacze
tam gdzie czas jest kluczowym czynnikiem

W naszej Agencji Reklamowej Efekt jesteśmy w stanie wykonać dla Państwa pylony, totemy i witacze z wysokiej jakości materiałów takich jak: aluminium, dibond czy plexa. Nie ograniczamy się jedynie do prostych, prostokątnych brył. Na życzenie Klienta wykonujemy pylony w dowolnym kształcie i rozmiarze, z podświetleniem lub bez.
Montaż reklamy również nie stanowi dla nas problemu, przygotujemy podłoże pod pylon, witacz czy totem.
Posiadamy wykwalifikowany zespół specjalistów w Krakowie, dzięki temu jesteśmy w stanie obsłużyć Klientów nie tylko z Krakowa ale także z bliższych i dalszych okolic.

PRODUKUJEMY PYLONY, TOTEMY I WYTACZE W DOWOLNEJ FORMIE

CO SPRAWIA, ŻE SIĘ WYRÓŻNIAMY?

Produkcja
w systemie 24/7

Działamy na terenie
całej Polski

Zrealizujemy
każde zadanie

Sprawimy, że będziesz widoczny

ZAUFAŁO NAM PONAD 1000 KLIENTÓW z Krakowa

Ekspresowa wycena, szybka realizacja!

Prześlij nam zapytanie. Wyceniamy natychmiast lub skontaktujemy się z Tobą w ciągu 5 minut!

Skontaktuj się z nami
Najczęściej zadawane pytania:
Formularz kontaktowy

  Chcę załączyć pliki

  * Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w formularzu w następujących celach: kontakt i konsultacje biznesowe, udzielanie odpowiedzi na pytania, przygotowanie i prezentacja ofert handlowych, prezentacja materiałów promocyjnych i marketingowych związanych z ofertą firmy Studio Grafiki i Reklamy EFEKT Jakub Olczyk Jednocześnie potwierdzam, że zostałem poinformowany, że administratorem danych osobowych, które podałem w formularzu jest firma Studio Grafiki i Reklamy EFEKT Jakub Olczyk, z siedzibą w Pacanowie, ul. Rynek 8, oraz że dane osobowe będą przetwarzane zgodnie z warunkami określonymi w ustawie z dnia 29 sierpnia 1997 r. (z późniejszymi zmianami) w sprawie ochrony danych osobowych. Zostałem poinformowany o przysługującym mi prawie dostępu, sprostowania i usunięcia moich danych osobowych, jak również o prawie do żądania zaprzestania przetwarzania moich danych osobowych.

  Summary
  Totemy, pylony, witacze dla firm, reklama zewnętrzna | REKLAMA-EFEKT
  Article Name
  Totemy, pylony, witacze dla firm, reklama zewnętrzna | REKLAMA-EFEKT
  Description
  Pylony, totemy i witacze dla firm od Studio Efekt to doskonała forma reklamy zewnętrznej. Identyfikuje firmę już z daleka! Podświetlane led lub bez podświetlenia.
  Author
  Publisher Name
  Studio Efekt
  Publisher Logo