Oklejanie pojazdów firmowych

Oklejanie pojazdów floty firmowej Merkury Market Baumax, Studio Efekt

Masz już reklamę na swoim lokalu? Zastanawiasz się jak jeszcze wyróżnić i wypromować swoją markę lub produkt? Mamy na to rozwiązanie! Oklejanie pojazdów firmowych to doskonały sposób na mobilną reklamę, którą zabierzesz ze sobą… wszędzie! Jest to także forma wizytówki firmy! Jej niepodważalnym atutem jest to, że nie musisz opłacać regularnego czynszu za wynajęcie powierzchni reklamowej! Darmowa reklama, wszędzie tam gdzie znajdzie się pojazd firmowy. Czego chcieć więcej? 🙂

Oklejanie pojazdów firmowych – Twoja mobilna reklama!

Pojazdy firmowe mogą pomóc w promowaniu marki. Wystarczy zaopatrzyć je w czytelną i nienachalną reklamę. Umieszczenie nazwy firmy, adresu czy numeru telefonu w widocznym miejscu zwiększa szansę na to, że Klienci zainteresują się naszą działalnością. Ponadto taką reklamę zabieramy ze sobą wszędzie tam gdzie jedziemy. I nie musi to być branżowy event czy spotkanie z Klientem, wystarczy wypad do sklepu firmowym autem i … reklama już działa! Dobry projekt zainteresuje przechodniów czy innych użytkowników dróg po których będziemy się poruszać. Oklejanie pojazdów daje nam wiele możliwości, możemy bowiem okleić większą część pojazdu folią pełną, skorzystać z folii OWV do oklejenia samych szyb czy po prostu okleić samochód samym logotypem. Niezależnie od tego, jaką opcję wybierzecie, Wasza reklama będzie działać każdego dnia! Warto więc powierzyć projektowanie profesjonalistom, raz dobrze przygotowana reklama posłuży długie lata!

 

Logo na samochód, ploterówka KLC

Reklama na całej flocie? Żaden problem!

Wszystkie wielkie korporacje posiadają floty samochodów firmowych oklejonych firmowymi znakami. Warto więc brać z nich przykład i również zadbać o własną flotę. Dobrze jest przed wykonaniem projektu podstawić pojazd do dokładnego zmierzenia, da nam to gwarancję idealnie dopasowanych wydruków. Ponadto profesjonalne agencje reklamowe oferują wizualizację reklamy, co w znacznym stopniu pomaga wyobrazić sobie efekt końcowy. Ciekawym rozwiązaniem jest też częściowe oklejenie pojazdu folią pełną oraz dodanie napisów i logotypów ciętych po obrysie. Takie połączenie sprawia, że oklejony samochód wygląda profesjonalnie.  Można także zmieścić zdjęcia lub grafiki oferowanych produktów co jeszcze bardziej podkreśla rodzaj działalności. Możliwości jest wiele, ogranicza nas tylko wyobraźnia, bowiem profesjonalne agencje reklamowe stworzą projekty, które spełnią wymagania każdego Klienta.

Podsumowując – warto zadbać nie tylko o reklamę zewnętrzną i wewnętrzną swojego lokalu ale także pomyśleć o reklamie mobilnej na firmowych samochodach. Oklejanie pojazdów firmowych to często pomijany aspekt, a szkoda. Bo skoro możemy zyskać Klientów na ulicy to czemu nie?!

Oklejanie pojazdów od Studio Efekt sprosta wszelkim oczekiwaniom. Zapraszamy!!

5/5 - (8 votes)