O nas

Agencja reklamowa Rzeszów, Krosno, Pacanów

Nasza agencja reklamowa w Rzeszowie to jeden z trzech oddziałów REKLAMA-EFEKT
Tworzymy reklamy dla firm i Klientów indywidualnych

Jako agencja interaktywna wykonujemy nowoczesne bannery i szyldy. Mamy niższe ceny, niż inne agencje reklamowe w Rzeszowie. Zapraszamy do sprawdzenia, co oferuje nasza firma reklamowa.

Sprawdź naszą ofertę

CO SPRAWIA, ŻE SIĘ WYRÓŻNIAMY?

Produkcja
w systemie 24/7

Działamy na terenie
całej Polski

Zrealizujemy
każde zadanie

Sprawimy, że będziesz widoczny

Jesteśmy firmą specjalizującą się w projektowaniu i dostarczaniu materiałów do przeprowadzania skutecznych kampanii reklamowych. Nasza interaktywna agencja reklamowa ma już trzy oddziały: Rzeszów, Krosno i Pacanów. Wszystkie trzy agencje reklamowe łączy jedna misja: zadowolić Klienta. Pełnimy usługi na różnych obszarach reklamy, oferując rozmaite formy owocnej promocji, nastawionej na zwiększenie obrotów i rozpoznawalności Państwa marki. Działamy w branży już od ponad dwudziestu lat, a ponieważ posiadamy własne studio graficzne i park maszyn, realizacja nawet najbardziej skomplikowanych projektów, nie stanowi dla nas problemu. Oferujemy Państwu szyldy i bannery reklamowe, oryginalne ubrania, spersonalizowane gadżety, tabliczki i wszelkie produkty, przydatne w promowaniu swojej działalności.

Stawiamy na dobry efekt, a nasza reklama w Rzeszowie, Krośnie i Pacanowie, codziennie przyciąga uwagę przechodniów. Stawiamy na dobry efekt, a nasza reklama w Rzeszowie, Krośnie i Pacanowie, codziennie przyciąga uwagę przechodniów. Inne agencje reklamowe ukrywają swój cennik, my gramy w otwarte karty. Nasi specjaliści od reklamy z chęcią doradzają i pomagają w przeprowadzeniu innowacyjnych akcji reklamowych. Zapraszamy Państwa do współpracy, nasza firma reklamowa jest gotowa na podjęcie nowych wyzwań.

Wyróżnij swoją firmę

wykorzystując litery przestrzenne wykonane na bazie projektu
Mamy już trzy oddziały!
Sprawdź, co oferuje nasza agencja reklamowa z Rzeszowa, Krosna i Pacanowa

Studio Efekt to znana agencja reklamowa, zatrudniająca najlepszych specjalistów do spraw marketingu. Przeprowadzamy działania promujące duże firmy, mniejsze instytucje oraz początkujących przedsiębiorców, stawiających swoje pierwsze kroki na rynku. Znamy się na swoim fachu, jak żadna inna agencja interaktywna. Nasze maszyny pozwalają nam m. in. na tworzenie wydruków w dużym formacie, grawerowanie, wycinanie z folii czy styroduru. Nowoczesna reklama nie ma przed nami tajemnic. Stale się rozwijamy, stąd obok naszych oddziałów w Krośnie i Pacanowie, powstał nowy – Reklama Rzeszów. Dostarczamy Państwu nieszablonowe reklamy przestrzenne, w tym również świetlne kasetony i bannery. Nowatorskie koncepcje, które wyróżniają nas na tle konkurencji powodują, że inne agencje reklamowe w Rzeszowie, Pacanowie czy Krośnie, pozostają za nami daleko w tyle. Firma Reklama Efekt skupia najlepszych specjalistów, zajmujących się tworzeniem najwyższych jakościowo i najbardziej efektywnych reklam. Jeśli szukają Państwo agencji interaktywnej, która zrealizuje wymagający projekt, zapraszamy. Mogą Państwo odwiedzić nasze studio graficzne w Rzeszowie lub siedzibę w Krośnie albo Pacanowie. Pełną ofertę udostępniamy również online, ułatwiając zapoznanie się ze świadczonymi przez nas usługami bez wychodzenia z domu. Czekamy na Państwa koncepcje!

połączenie młodości z doświadczeniem
Poznaj naszą kadrę

Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry dummy text.

Herman Miller
Creative Director

Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry dummy text.

Bill Gardner
Co-Founder / Design

Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry dummy text.

Jeremy Dupont
Creative Director

Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry dummy text.

Sara Smith
Creative Studio Head