Litery 3D

Profesjonalna reklama
która przyciąga wzrok

Nasza Agencja Reklamowa Studio Efekt zaopatruje Klientów w litery 3D podświetlane już od blisko 15 lat. Na swoim koncie mamy już setki realizacji w Opolu i okolicach a także w całej Polsce. Wykonujemy litery 3D podświetlane Led korzystając ze sprawdzonych materiałów pochodzących od polskich producentów. Do oświetlenia używamy oryginalnych podzespołów świetlnych znanych marek takich jak Samsung czy LG.

Wszystko to sprawia, że możemy zagwarantować bez wątpienia trwałość i bezawaryjność naszych realizacji co jest niezwykle ważne w dzisiejszych czasach. Dodatkowo oferujemy różne sposoby oświetlenia liter: świecące przodem, przodem i bokiem czy podświetlane od tyłu. Takie reklamy w miejskiej przestrzeni prezentują się wyśmienicie dlatego odwiedzając Opole wieczorową porą z pewnością mieli Państwo mnóstwo okazji, aby się o tym naocznie przekonać. Bez wątpienia istnieje spore prawdopodobieństwo, że część z tych efektownych liter 3D to nasze dzieło. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie z zaangażowaniem. Nasi specjaliści czuwają nad każdym etapem produkcji zaczynając od tworzenia nowoczesnych projektów na profesjonalnym montażu kończąc.

Reasumując zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą obejmującą nie tylko litery 3D led ale także kasetony reklamowe, szyldy i tablice, totemy, pylony i wszystkie inne formy reklamy niezbędne do promowania firmy czy marki.

Wykonujemy litery 3D w każdym formacie. 100% realizacji w terminie!

Reklama EFEKT
Twój partner w biznesie

Stworzenie identyfikacji wizualnej firmy to bezsprzecznie nie lada wyzwanie. Każdy element mający wpływ na uwagę Klientów jest na wagę złota, warto więc zastanowić się jak przyciągnąć wzrok Klientów nie tylko w dzień ale także po zmroku. Litery 3D podświetlane są niewątpliwie takim elementem. Wyglądają świetnie za dnia a nocą wyróżniają się na tle szarego miasta.

W naszym Studio tworzymy litery blokowe najwyższej jakości dlatego nie musicie się martwić o ich trwałość. Wszystkie litery 3D powstają ze starannie wybranych materiałów. Stal nierdzewna, plexi, taśmy aluminiowe, dibond czy PCV  są wyjątkowo wytrzymałe, odporne na oddziaływanie szkodliwych czynników zewnętrznych. Ze względu na to Państwa reklamy będą prezentować się atrakcyjnie przede wszystkim dla odbiorców, podczas gdy przez miasto przejdzie gwałtowna burza czy temperatura wzrośnie do 35 stopni. Podobnie jest z elementami LED odpowiedzialnymi za podświetlanie, dzięki któremu litery 3D pozostają doskonale widoczne w każdych warunkach. Warto zauważyć, że stosowane przez agencję reklamową Efekt moduły LED-owe to produkty z najwyższej półki w związku z tym pobierają niewielką część prądu więc są energooszczędne co jest niezwykle ważne w dzisiejszych czasach.

Nasi specjaliści z przyjemnością pomogą Państwu w wyborze najlepszego rodzaju liter 3D, pomogą w stworzeniu projektu oraz oczywiście będą czuwać nad zleceniem na każdym etapie realizacji – na profesjonalnym montażu kończąc. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego. Z chęcią odpowiemy na wszystkie pytania.

Zaufało nam już wielu klientów z Opola i okolic

Jesteś zainteresowany ekspresową wyceną?

Prześlij nam zapytanie. Wyceniamy natychmiast lub skontaktujemy się z Tobą w ciągu 5 minut!
Skontaktuj się z nami
Najczęściej zadawane pytania:
Formularz kontaktowy

    Chcę załączyć pliki

    * Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w formularzu w następujących celach: kontakt i konsultacje biznesowe, udzielanie odpowiedzi na pytania, przygotowanie i prezentacja ofert handlowych, prezentacja materiałów promocyjnych i marketingowych związanych z ofertą firmy Studio Grafiki i Reklamy EFEKT Jakub Olczyk Jednocześnie potwierdzam, że zostałem poinformowany, że administratorem danych osobowych, które podałem w formularzu jest firma Studio Grafiki i Reklamy EFEKT Jakub Olczyk, z siedzibą w Pacanowie, ul. Rynek 8, oraz że dane osobowe będą przetwarzane zgodnie z warunkami określonymi w ustawie z dnia 29 sierpnia 1997 r. (z późniejszymi zmianami) w sprawie ochrony danych osobowych. Zostałem poinformowany o przysługującym mi prawie dostępu, sprostowania i usunięcia moich danych osobowych, jak również o prawie do żądania zaprzestania przetwarzania moich danych osobowych.