Kaseton z dibondu – sposób na szyld podświetlany

Rynek reklamowy rozwija się dynamicznie, podążając za najnowszymi trendami każdego dnia. Dobrze wykonana reklama nie tylko kusi i zaprasza Klientów, ale także jest trwała oraz energooszczędna. Nic więc dziwnego, że to właśnie kasetony z dibondu cieszą się ogromną popularnością. Są to bowiem nośniki trwałe, solidne i odporne na szkodliwe działanie warunków atmosferycznych. Na co zwrócić uwagę wybierając producenta szyldu podświetlanego? Jak przygotować projekt reklamy?

Kaseton reklamowy — sposób na skuteczną reklamę zewnętrzną!

Nie o dziś wiadomo, że dobrze oznakowany lokal — także nocą — buduje rozpoznawalność marki. Dlatego tak ważne jest zaopatrzenie się w skuteczny baner podświetlany. Takie możliwości oferuje solidny kaseton z dibondu. Jego prosta budowa sprawia, że pasuje praktycznie wszędzie. Frezowany przód wyróżnia kaseton spośród innych szyldów podświetlanych. Wartym zauważenia jest fakt, że w przypadku tego rodzaju kasetonu podświetlane są tylko znaki i symbole wyfrezowane. Jednak nie muszą być podświetlone tylko w jednym kolorze. Każdy symbol i znak może świecić na dowolny kolor. Tło natomiast pozostaje niezmienne, w jednym kolorze. To jeszcze nie wszystko, jeżeli chodzi o plusy kasetonu z dibondu…

 

Kaseton z dibondu - budowa.

Wybierając reklamę zewnętrzną, dla naszego lokalu, warto zwrócić uwagę, aby była solidnie wykonana i odporna na szkodliwe działanie niesprzyjających warunków atmosferycznych. Szyld wykonany z kompozytu aluminiowego może wydawać się lichy, nic bardziej mylnego! 2 warstwy aluminium o grubości 3 mm są wypełnione rdzeniem polietylenowym. Jest to materiał wyjątkowo twardy i wytrzymały. Dibond występuje w kilkunastu opcjach kolorystycznych, co daje spore możliwości. Warto dodać, że materiał ten jest wyjątkowo odporny na działanie słońca, deszczu czy śniegu. Nie blaknie ani nie kruszy się nawet w wyjątkowo niekorzystnych temperaturach. Wszystko to przemawia na plus, jeżeli chodzi o banery podświetlane. Jak więc zamówić taki szyld podświetlany, aby służył latami?

Wybierz hasła, kolory i… zlecaj!

Prostota kasetonu reklamowego sprawia, że nie musimy wykonywać skomplikowanego projektu. Przodujące agencje reklamowe wykonują projekt baneru podświetlanego za darmo. Wystarczy podać treści do ujęcia na kasetonie oraz kolory podświetlenia dla poszczególnych elementów. Jednak warto zachować umiar, ponieważ zbyt duża ilość tekstów może przytłoczyć reklamę. Może też być problem z wyfrezowaniem zbyt cienkich i małych elementów. Warto więc polecić projektowanie fachowcom. Na podstawie swojego doświadczenia, wykonają oni kaseton reklamowy czytelny i jednocześnie zachęcający.

Reklama świetlna w nowoczesnym wydaniu to z pewnością kaseton z dibondu!

5/5 - (2 votes)
Summary
Kaseton z dibondu - sposób na szyld podświetlany
Article Name
Kaseton z dibondu - sposób na szyld podświetlany
Description
Kaseton z dibondu to jedna z najpopularniejszych reklam zewnętrznych. Dlaczego warto wybrać tę forme reklamy? Dowiedz się więcej o szyldach podświetlanych.
Author
Publisher Name
Studio Efekt
Publisher Logo