Kasetony z dibondu

Kaseton reklamowe z dibondu Studio EfektUrody Złote Pędzle od Studio Efekt

Rynek reklamowy rozwija się dynamicznie podążając za najnowszymi trendami każdego dnia. Dobrze wykonana reklama nie tylko kusi i zaprasza Klientów ale także jest trwała oraz energooszczędna. Nic więc dziwnego, że to właśnie kasetony z dibondu cieszą się ogromną popularnością. Są to bowiem nośniki trwałe, solidne i odporne na szkodliwe działanie warunków atmosferycznych. Na co zwrócić uwagę wybierając producenta kasetonów? Jak przygotować projekt reklamy?

Kaseton z dibondu – sposób na skuteczną reklamę zewnętrzną!

Nie o dziś wiadomo, że dobrze oznakowany lokal – także nocą – buduje rozpoznawalność marki. Dlatego tak ważne jest zaopatrzenie się w skuteczną reklamę zewnętrzną. Takie możliwości oferuje solidny kaseton z dibondu. Jego prosta budowa sprawia, że pasuje praktycznie wszędzie, a frezowany przód wyróżnia kaseton spośród ich konkurentów. Wartym zauważenia jest fakt, że w przypadku tego rodzaju kasetonu podświetlane są tylko znaki i symbole wyfrezowane. Jednak nie muszą być podświetlone tylko w jednym kolorze. Każdy symbol i znak może świecić na dowolny kolor, podczas gdy tło pozostaje niezmiennie w jednym kolorze. Ale to jeszcze nie wszystko jeżeli chodzi o plusy kasetonu z dibondu…

Wybierając reklamę zewnętrzną dla naszego lokalu warto zwrócić uwagę aby była solidnie wykonana i odporna na szkodliwe działanie niesprzyjających warunków atmosferycznych. Kaseton z dibondu jest właśnie taką formą reklamy. Wykonany z kompozytu aluminiowego może wydawać się lichy, nic bardziej mylnego! 2 warstwy aluminium o grubości 3 mm wypełnione rdzeniem polietylenowym jest wyjątkowo twardy i wytrzymały. Dibond występuje w kilkunastu opcjach kolorystycznych co daje spore możliwości. Warto dodać, że materiał ten jest wyjątkowo odporny na działanie słońca, deszczu czy śniegu. Nie blaknie ani nie kruszy się nawet w wyjątkowo niekorzystnych temperaturach. Wszystko to przemawia na plus jeżeli chodzi o kasetony z dibondu. Jak więc zamówić kaseton z dibondu aby służył latami?

Wybierz hasła, kolory i… zlecaj!

Prostota kasetonu z dibondu sprawia, że nie musimy wykonywać skomplikowanego projektu. Wiodące agencje reklamowe wykonują projekt kasetonu z dibondu za darmo.Wystarczy podać treści do ujęcia na kasetonie oraz kolory podświetlenia dla poszczególnych elementów. Jednak warto zachować umiar ponieważ zbyt duża ilość tekstów może przytłoczyć reklamę. Może tez być problem z wyfrezowaniem zbyt cienkich i małych elementów. Warto więc polecić projektowanie fachowcom, którzy w oparciu o swoje doświadczenie wykonają kaseton czytelny i jednocześnie zachęcający.

Reklama świetlna w nowoczesnym wydaniu to zpewnością kaseton z dibondu!

5/5 - (2 votes)