PRODUCENT KASETONÓW SANOK

Profesjonalana produkcja kasetonów na wymiar

Miasto Sanok to jedno z kilkudziesięciu miast na Podkarpaciu, które obsługujemy jako producent kasetonów. Nasza Agencja reklamowa – EFEKT działa na rynku od ponad 15 lat i zasięgiem działania obejmuje wiele miast w województwie podkarpackim ale nie tylko! Z powodzeniem projektujemy kasetony reklamowe dostosowane rozmiarem do wielkości fasady budynku. Dysponujemy różnorodnymi materiałami co pozwala na zastosowanie różnych rozwiązań. Wszystko po to aby efekt końcowy Państwa zachwycił. Dodatkowo oferujemy profesjonalny montaż wykonanych przez nas kasetonów. Warto dodać, że na nasze kasetony udzielamy minimum 2 letniej gwarancji. Sprawujemy opiekę nad naszymi realizacjami co sprawia, że możecie Państwo liczyć na nasz fachowy serwis. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na kasetony reklamowe która obejmuje m.in.:

  • Kasetony tekstylne
  • Kasetony z dibondu
  • Kasetony w ramie aluminiowej
  • Meny boardy
Nasza oferta

W naszej agencji oklejamy pojazdy!

Oklejanie pojazdów firmowych
– tania reklama mobilna

Posiadasz samochód firmowy? A może całą flotę pojazdów? Warto wziąć pod uwagę montaż reklamy mobilnej na nich.  Reklama na samochodzie sprawdzi się zarówno w przypadku małych jak i dużych przedsiębiorstw.  Sprawia, że zyskujemy nie tylko dodatkową, darmową ekspozycję swojego produktu/przedsiębiorstwa ale także prezentujemy go w regionie po którym poruszamy się firmowym samochodem.

Warto dodać, że nasz zespół grafików służy pomocą przy stworzeniu projektu dopasowanego do konkretnego modelu samochodu, a także do ogólnego wizerunku firmy, a nasi  specjaliści sprawnie wykleją dla Państwa całą bryłę pojazdu, szyby, bok, tył czy inne części samochodu firmowego. Zapraszamy do zapoznania się z naszym  przykładowym cennikiem oklejania pojazdów. Jeśli macie Państwo inny pomysł na swoją reklamę na samochodzie zapraszamy do kontaktu z naszą agencją reklamową Studio Efekt.

Zobacz więcej

Zaufało nam już wielu klientów z SANOKA i okolic

Darmowa, niezobowiązująca wycena nawet w kilka minut!

Prześlij nam zapytanie. Wyceniamy natychmiast lub skontaktujemy się z Tobą w ciągu 5 minut!

ZADZWOŃ JUŻ DZIŚ!

Jakub Olczyk
Specjalista ds. Reklamy

kom. 793 198 228
email: j.olczyk@reklama-efekt.pl

WYŚLIJ ZAPYTANIE!