Kasetony Reklamowe

Kasetony reklamowe od Studio EFEKT – najwyższa jakość

Jako producent kasetonów reklamowych działamy na rynku reklamowym od ponad 15 lat, obsługujemy Katowice i okolice.  Nasza Agencja Studio EFEKT  to niewątpliwie lider reklamy świetlnej w województwie śląskim, chociaż realizujemy zamówienia dla Klientów w całej Polsce. Wszystkie kasetony reklamowe produkujemy przy użyciu materiałów od polskich producentów, korzystamy oczywiście z najwyższej jakości podzespołów LED znanych marek jak Samsung, LG. Dzięki temu możecie mieć pewność, że każdy wykonany przez nas kaseton będzie najwyższej jakości i posłuży wiele lat. Warto zauważyć, że na każdy kaseton udzielamy co najmniej 2 lata gwarancji. Naszym Klientom służymy pomocą zarówno w okresie gwarancyjnym jak również i po jego zakończeniu. Sprawnie i rzetelnie pomagamy w wymianie lub naprawach uszkodzeń. Twoja reklama będzie cały czas pod naszą fachową opieką. W naszej ofercie znajdziecie m.in:

  • Kasetony z dibondu
  • Kasetony w ramie aluminiowej
  • Meny boardy
  • Kasetony tekstylne
Dowiedz się więcej

Kasetony z dibondu HIT!

Menu boardy

Kasetony tekstylne

Kasetony aluminiowe

Sprawdź również naszą ofertę na litery 3D podświetlane

Kasetony reklamowe
Katowice i okolice

Dlaczego warto rozważyć montaż kasetonu reklamowego jako reklamy dla swojej firmy? Przede wszystkim ze względu na jego trwałość i efektowność. Profesjonalnie wykonane kasetony widać z daleka, a także są odporne na szkodliwe działanie warunków atmosferycznych. Nasza Agencja Reklama Efekt oferuje kasetony najwyższej jakości wraz z montażem w Katowicach i okolicach. Oferujemy kasetony różnego rodzaju. Znajdziecie tu mi.in kasetony w ramie aluminiowej, kasetony tekstylne, menu boardy oraz cieszące się w ostatnim czasie kasetony z dibondu. Tak duża różnorodność daje nieograniczone możliwości. Nasi specjaliści chętnie doradzą Państwu, jaki kaseton będzie odpowiedni dla Państwa działalności oraz miejsca docelowego. Wykonujemy reklamę świetlną w niemal każdym rozmiarze, dysponujemy szeroką gamą czcionek co bez wątpienia zadowoli nawet najbardziej wymagających klientów. Zapraszamy do skontaktowania się z naszymi przedstawicielami, którzy chętnie doradzą Państwu odpowiednie rozwiązania. Wizualizacja oraz wycena jest u nas darmowa i niezobowiązująca.

Zachęcamy do składania zapytań drogą mailową katowice@reklama-efekt.pl lub telefoniczną pod numerem telefonu: + 48 515 439 869.

Więcej realizacji

Zaufało nam już wielu klientów z Katowic i okolic

Jesteś zainteresowany ekspresową wyceną?

Prześlij nam zapytanie. Wyceniamy natychmiast lub skontaktujemy się z Tobą w ciągu 5 minut!
Skontaktuj się z nami
Najczęściej zadawane pytania:
Formularz kontaktowy

    Chcę załączyć pliki

    * Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w formularzu w następujących celach: kontakt i konsultacje biznesowe, udzielanie odpowiedzi na pytania, przygotowanie i prezentacja ofert handlowych, prezentacja materiałów promocyjnych i marketingowych związanych z ofertą firmy Studio Grafiki i Reklamy EFEKT Jakub Olczyk Jednocześnie potwierdzam, że zostałem poinformowany, że administratorem danych osobowych, które podałem w formularzu jest firma Studio Grafiki i Reklamy EFEKT Jakub Olczyk, z siedzibą w Pacanowie, ul. Rynek 8, oraz że dane osobowe będą przetwarzane zgodnie z warunkami określonymi w ustawie z dnia 29 sierpnia 1997 r. (z późniejszymi zmianami) w sprawie ochrony danych osobowych. Zostałem poinformowany o przysługującym mi prawie dostępu, sprostowania i usunięcia moich danych osobowych, jak również o prawie do żądania zaprzestania przetwarzania moich danych osobowych.