Kaseton reklamowy z dibondu, reklama która przyciąga wzrok.

Kaseton reklamowy z dibondu to najczęściej wybierana forma reklamy zewnętrznej świecącej dla firm. Nic dziwnego. Kaseton reklamowy daje nieograniczone możliwości podświetlenia grafik, napisów również z formie 3d. W naszej Agencji Reklamowej Studio Efekt oferujemy różne rodzaje kasetonów reklamowych dając naszym klientom różne opcje do wyboru. Warto zastanowić się, która z nich będzie odpowiednia dla danego rodzaju działalności. Obecnie najczęściej wybierane są kasetony z dibondu.

Prosta budowa i oryginalne podzespoły świetlne LED sprawiają, że całość wygląda świetnie i nigdy nie zawodzi

Kaseton z dibondu charakteryzuje się tym, że logo lub napisy są wyfrezowane w płycie z dibondu w dowolnym kolorze oraz podświetlone od środka najwyższej jakości podzespołami LED. Dzięki temu nocą świecą tyko wyfrezowane znaki. Tutaj również można dowolnie podświetlić każdy znak. Dzięki temu zyskujemy nieograniczone możliwości w podświetlaniu kasetonu z dibondu. Wybór koloru lica zależy tylko od Państwa, w naszej ofercie znajdziecie Państwo standardową paletę kolorów, dzięki czemu kaseton z dibondu będzie doskonałym dopełnieniem wizerunku Państwa firmy. Odpowiednio dobrane oświetlenie LED sprawi, że kaseton przyciągnie wzrok przechodniów wyróżniając firmę pośród niemałej konkurencji.

Ważnym elementem, na który należy zwrócić szczególną uwagę decydując się na kaseton z dibondu jest jego zaprojektowanie. Ważne jest aby elementy nie były zbyt małe. Nasi graficy od lat tworzą unikalne projekty kasetonów z dibondu, zwracając przy tym szczególną uwagę na ich przejrzystość, czytelność oraz unikatowość. Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie biorąc pod uwagę sugestie Klientów tak aby efekt końcowy Państwa zachwycił.

Kaseton reklamowy z dibondu jako trwały nośnik reklamowy

Poszukujesz najtrwalszej formy reklamy? Kaseton z dibondu będzie idealnym wyborem! Jest to jeden z najtrwalszych materiałów reklamowych. Dodatkowo w Studio Efekt do produkcji kasetonów używamy sprawdzonych materiałów od zaufanych polskich firm. Ale to jeszcze nie wszystko! Dzięki temu, że do produkcji kasetonów używamy tylko oryginalnych podzespołów LED, obejmujemy każdy kaseton kilkuletnią gwarancją, więc macie Państwo pewność, że zamówiony u nas kaseton posłuży na lata! Zapraszamy do naszego portfolio gdzie zamieściliśmy wiele zdjęć z realizowanych przez nas kasetonów z dibondu. Masz wątpliwości czy ten rodzaj kasetonu sprawdzi się u Ciebie? Napisz do nas. Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania aby rozwiać Twoje wątpliwości!

5/5 - (2 votes)
Summary
Kaseton reklamowy z dibondu, reklama która przyciąga wzrok.
Article Name
Kaseton reklamowy z dibondu, reklama która przyciąga wzrok.
Description
Co to jest kaseton reklamowy z dibondu i czy warto wziąć go pod uwagę decydując się na kaseton reklamowy? Dowiedz się więcej o tej formie reklamy świetlnej!
Author
Publisher Name
Studio Efekt
Publisher Logo