Jak zbudowane są litery 3D?

Litery 3D podświetlane to obecnie jedna z najczęściej wybieranych reklam podświetlanych, zewnętrznych. Nie każdy jednak wie, jak zbudowane są litery 3d. Dociekliwym uchylimy rąbka tajemnicy…

Litery 3D podświetlane — jedna z najczęściej wybieranych form reklamy

Chyba nikt nie ma wątpliwości, że dobre oznakowanie firmy to jeden z pierwszych kroków, który należy wykonać, aby dać się zauważyć potencjalnym Klientom. Litery świecące to jeden ze sposobów na budowanie rozpoznawalności firmy. Podświetlane po zmroku zadbają o to, aby siedziba była widziana bez względu na pogodę. A co z rosnącymi cenami za energię? Czy litery blokowe nie narażą nas na znacząco duże koszty? Wydawać by się mogło, że reklama, szczególnie ta duża, potrzebować będzie znaczącej ilości prądu. Może to zniechęcić potencjalnych kupców. Nic bardziej mylnego! Aby się o tym przekonać, warto dowiedzieć się co w literach 3D „siedzi”.

Jak zbudowane są litery świecące?

Głównym elementem liter blokowych jest niewątpliwie ich podstawa. Dobrze, jeśli jest wykonana z trwałego materiału np. z płyty PCV. Na niej bowiem umieszczane jest oświetlenie, a więc serce liter podświetlanych. Warto przyjrzeć się głównie temu elementowi. To od niego zależy czy nasze litery będą bezawaryjne oraz to, jakie otrzymamy rachunki za prąd. Użycie tylko sprawdzonych i oryginalnych podzespołów świetlnych LED zapewnia długą żywotność liter 3D, a także ich bezawaryjność. Niestety sprzedawcy często stosują chińskie podróbki, które pobierają mnóstwo prądu, a także są awaryjne. Wybierając więc Agencję Reklamową, która będzie realizowała nasz projekt warto dopytać jakim oświetleniem dysponuje.

 

 

 

Jak zbudowane są litery 3D? Infografika przedstawiająca literę blokową podświetlaną.
Lico oraz profil brzegowy dopełniają już tylko całości. Prawdą jest bowiem, że to od rodzaju oraz gęstości umieszczenia oświetlenia zależy efekt. Oczywiście użycie odpowiedniej pleksi do podświetleń/folii do podświetleń jest tutaj nie mniej ważne. Całość bowiem musi być zrobiona estetycznie z dbałością o każdy, najmniejszy szczegół. Reklama profesjonalnie zrobiona oraz zamontowana z pewnością będzie tworzyć pozytywny obraz siedziby firmy a odpowiednio oświetlona będzie przyciągała wzrok również wówczas kiedy na zewnątrz zapanuje szarówka.

Podsumowując: litery blokowe 3D nie są skomplikowane w swojej budowie. Ważne jednak jest to, z jakich materiałów zostaną wykonane. Energooszczędne oświetlenie zapewni niskie zużycie energii. Trwała i stabilna konstrukcja zaś sprawi, że będziemy się cieszyć reklamą przez wiele lat!

4.9/5 - (27 votes)
Summary
Jak zbudowane są litery 3D?
Article Name
Jak zbudowane są litery 3D?
Description
Dowiedz się jak zbudowane są litery 3d podświetlane reklamowe. Sprawdź jakich materiałów używamy do ich produkcji w Studio Efekt.
Author
Publisher Name
Studio Efekt
Publisher Logo