Jak zbudowane są litery 3D?

Litery 3D podświetlane to obecnie jedna z najczęściej wybieranych reklam podświetlanych, zewnętrznych. Nie każdy jednak wie, jak zbudowane są litery 3d. Dociekliwym uchylimy rąbka tajemnicy…

Litery 3D podświetlane – jedna z najczęściej wybieranych form reklamy

Chyba nikt nie ma wątpliwości, że dobre oznakowanie firmy to jeden z pierwszych kroków, który należy wykonać aby dać się zauważyć potencjalnym Klientom. Litery 3D podświetlane to jeden ze sposobów na budowanie rozpoznawalności firmy. Podświetlane po zmroku zadbają o to, aby siedziba była widziana bez względu na pogodę. A co z rosnącymi cenami za energię? Czy litery 3D podświetlane nie narażą nas na znacząco duże koszty? Wydawać by się mogło, że reklama, szczególnie ta duża, potrzebować będzie znaczącej ilości prądu, co może zniechęcić potencjalnych kupców. Nic bardziej mylnego, ale aby się o tym przekonać, warto dowiedzieć się co w literach 3D „siedzi”.

Jak zbudowane są litery 3D?

Głównym elementem liter blokowych jest niewątpliwie ich podstawa, dobrze jeśli jest wykonana z trwałego materiału np. z płyty PCV. Na niej bowiem umieszczane jest oświetlenie a więc serce liter podświetlanych. Warto przyjrzeć się głównie temu elementowi, ponieważ to od niego zależy czy nasze litery będą bezawaryjne oraz to jakie otrzymamy rachunki za prąd. Użycie tylko sprawdzonych i oryginalnych podzespołów świetlnych LED zapewnia długą żywotność liter 3D a także ich bezawaryjność. Niestety sprzedawcy często stosują chińskie podróbki, które zarówno z niskim poborem energii jak i bezawaryjnością niewiele mają wspólnego. Wybierając więc Agencję Reklamową, która będzie realizowała nasz projekt warto dopytać jakim oświetleniem dysponuje.

 

 

Lico oraz profil brzegowy dopełniają już tylko całości. Prawdą jest bowiem, że to od rodzaju oraz gęstości umieszczenia oświetlenia zależy efekt końcowy. Oczywiście użycie odpowiedniej pleksy do podświetleń/folii do podświetleń jest tutaj nie mniej ważne. Całość bowiem musi być zrobiona estetycznie z dbałością o każdy, najmniejszy szczegół. Reklama profesjonalnie zrobiona, oraz zamontowana z pewnością będzie tworzyć pozytywny obraz siedziby firmy a odpowiednio oświetlona będzie przyciągała wzrok również wówczas kiedy na zewnątrz zapanuje szarówka.

Podsumowując, litery 3D podświetlane nie są skomplikowane w swojej budowie, ważne jednak jest to z jakiej jakości materiałów zostaną wykonane, a co najważniejsze czy do ich oświetlenia zostaną użyte porządne systemy świetlne LED które zagwarantują niskie zużycie energii oraz długą żywotność reklamy podświetlanej.

4.9/5 - (27 votes)