Agencja reklamowa Krosno Studio EFEKT

Lider reklamy
w Krośnie

Agencja Reklamowa Studio EFEKT Krosno na rynku działa już od kilkunastu lat dlatego mamy duże doświadczenie. W naszej Agencji Reklamowej specjalizujemy się przede wszystkim w produkcji reklamy świetlnej. Są to głównie kasetony reklamowe, litery 3d podświetlane, litery przestrzenne, które z pewnością zwrócą na siebie uwagę. Dla naszych klientów możemy przygotować projekt reklamy od podstaw, oczywiście dbając o to aby projekt istotnie pasował do rodzaju i charakteru działalności. Do każdego zamówienia podchodzimy indywidualnie. Nawet najmniejsze realizacje spełniają oczekiwania naszych Klientów. Nasza agencja reklamowa oferuje oczywiście także profesjonalny montaż zamówionej reklamy. W rezultacie nie musicie się Państwo o nic martwić! W naszej ofercie znajdziecie:

  • Kasetony reklamowe
  • Litery 3D podświetlane
  • Loga 3D
  • Pylony, totemy, witacze,
  • Banery
  • Szyldy i tablice,
  • Ulotki, wizytówki
  • Gadżety reklamowe
  • Wydruki wielkoformatowe

Agencja reklamowa Studio EFEKT Krosno zapewnia najwyższą jakość usług!

Reklama świetlna
kluczem do zainteresowania Klienta

Decydując się na montaż reklamy świetlnej w swojej firmie, niewątpliwie warto zwrócić uwagę na to, aby służyła na lata. Agencja Reklamowa EFEKT Krosno tworzy reklamę, która nie tylko zachwyca, ale przede wszystkim jest trwała. Do produkcji kasetonów reklamowych i liter 3d podświetlanych LED używamy tylko godnych uwagi, oryginalnych podzespołów LED znanych marek. W związku z tym nie znajdziesz u nas chińskich podróbek!

Oferujemy szeroką gamę materiałów, z których tworzymy, bez wątpienia, oryginalną reklamę świetlną. Znajdziecie tu kasetony nie tylko z dibondu, kasetony w ramie aluminiowej, kasetony tekstylne, menu boardy, ale także litery z pleksi i innych materiałów. Nie boimy się wyzwań, w związku z tym chętnie wykonamy podświetlane logo 3d w prawie każdej kolorystyce. Bez wątpienia pozwoli to wyróżnić się każdej firmie. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług na reklamę świetlną. Agencja Reklamowa EFEKT Krosno znajduje się przy ul. Staszica 20, 38-400 Krosno.

Reklama świetlna

Agencja Reklamowa Krosno — producent reklam

Nasza firma obsługuje całą Polskę. W filii Krosno zamówicie Państwo usługi reklamowe wraz z montażem w Krośnie. Stale poszerzamy naszą ofertę. Dzięki temu możemy zaoferować kompleksowe zaopatrzenie firm w reklamę. W mieście i okolicach możecie spotkać nasze realizacje niemalże na każdym kroku. Z usług naszej firmy skorzystało wiele firm z Podkarpacia. Obsługujemy Klientów z małych, średnich i dużych firm. Nasza Agencja funkcjonuje z powodzeniem na rynku reklamowym już od ponad 15 lat. Zdobyte doświadczenie sprawia, że nie ma przed nami przeszkód. Wykonujemy reklamy montowane bezpośrednio na elewacji, ale także na konstrukcjach stalowych. Oferujemy także druk na foliach oraz papierach. Nasza agencja reklamowa Krosno posiada własny park maszyn. Stąd kompleksowe usługi. Chętnie doradzimy Państwu reklamę, która będzie sprzedawać. Niedawno wprowadziliśmy także opcje reklamy Premium. Obejmuje ona reklamę ekskluzywną, złotą. Każda firma, która oferuje ekskluzywne usługi lub asortyment, chce się wyróżnić. Z takim, migoczącą setkami światełek, nośnikiem mamy szansę przyciągnąć Klientów. Salon fryzjerski lub salon kosmetyczny będzie wyglądał świetnie z taką reklamą.

Kontakt

Zaufało nam już wielu klientów z KROSNA i okolic

Jesteś zainteresowany ekspresową wyceną?

Prześlij nam zapytanie. Wyceniamy natychmiast lub skontaktujemy się z Tobą w ciągu 5 minut!

Przykładowe realizacje

Zakłady sportowe – STS

Pylon reklamowy stojący podświetlany pbi

Grupa PBI

Szyld podświetlany 3D Rent Cars Producent Reklam

Rent Cars

Logo przestrzenne 3D Aviva na ścianę

Aviva

Bukowiec Spa & Resort

litery 3d podświetlane od agencji reklamowej efekt

Media Expert

Zobacz nasze realizacje

Artykuły na blogu

Logo 3D na ścianę — logo z plexi jako pomysł na logo przestrzenne 3D

Reklama zewnętrzna bardzo przydaje się do znakowania lokalu. Logo 3D na ścianę sprawdzi się zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz!

Logo 3D na ścianę jako element dekoracji biura

Logo 3D na ścianę to dekoracja i reklama w jednym! Sprawdź, jakie logo będzie pasowało do Twojej firmy!

Jak zamontować litery przestrzenne na ścianie

Logo 3D na ścianę to zawsze dobry pomysł! Dowiedz się jak zamontować je SAMODZIELNIE! To bardzo proste!

Więcej na naszym blogu