Agencja reklamowa EFEKT Krosno

Lider reklamy
w Krośnie

Agencja Reklamowa Studio EFEKT Krosno na rynku działa już od kilkunastu lat dlatego posiadamy duże doświadczenie. W naszej Agencji Reklamowej specjalizujemy się przede wszystkim w produkcji reklamy świetlnej.  Są to głównie kasetony reklamowe, litery 3d podświetlane, litery przestrzenne, które z pewnością zwrócą na siebie uwagę.  Dla naszych klientów możemy przygotować projekt reklamy od podstaw, oczywiście dbając o to aby projekt istotnie pasował do rodzaju i charakteru działalności. Do każdego zamówienia podchodzimy indywidualnie z jednakowym zaangażowaniem w związku z tym nawet najmniejsze realizacje spełniają oczekiwania naszych Klientów. Nasza agencja reklamowa EFEKT Krosno oferuje oczywiście także profesjonalny montaż zamówionej reklamy w rezultacie nie musicie się Państwo o nic martwić! W naszej ofercie znajdują się:

  • Kasetony reklamowe
  • Litery 3D podświetlane
  • Loga 3D
  • Pylony, totemy, witacze,
  • Banery
  • Szyldy i tablice,
  • Ulotki, wizytówki
  • Gadżety reklamowe
  • Wydruki wielkoformatowe

Agencja reklamowa EFEKT Krosno oferuje konkurencyjne ceny i wysoką jakość!

Reklama świetlna
kluczem do zainteresowania Klienta

Decydując się na montaż reklamy świetlnej w swojej firmie niewątpliwie warto zwrócić uwagę na to, aby służyła na lata. Agencja Reklamowa EFEKT Krosno tworzy reklamę, która nie tylko zachwyca ale przede wszystkim jest trwała. Do produkcji kasetonów reklamowych i liter 3d podświetlanych LED używamy tylko godnych uwagi, oryginalnych podzespołów LED znanych marek. W związku z tym, nie znajdziesz u nas chińskich podróbek!

Oferujemy szeroką gamę materiałów z których tworzymy, bez wątpienia, oryginalną reklamę świetlną. Znajdziecie tu kasetony nie tylko z dibondu, kasetony w ramie aluminiowej, kasetony tekstylne, menu boardy ale także litery z pleksi, litery 3d ze styroduru, litery 3d z dibondu. Nie boimy się wyzwań, w związku z tym chętnie wykonamy podświetlane logo 3d w prawie każdej kolorystyce co bez wątpienia  pozwoli się wyróżnić każdej firmie. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na reklamę świetlną. Agencja Reklamowa EFEKT Krosno znajduje się przy ul. Staszica 20, 38-400 Krosno.

Reklama świetlna

Zaufało nam już wielu klientów z KROSNA i okolic

Darmowa, niezobowiązująca wycena nawet w kilka minut!

Prześlij nam zapytanie. Wyceniamy natychmiast lub skontaktujemy się z Tobą w ciągu 5 minut!

ZADZWOŃ JUŻ DZIŚ!

Jakub Olczyk
Specjalista ds. Reklamy

kom. 793 198 228
email: j.olczyk@reklama-efekt.pl

WYŚLIJ ZAPYTANIE!