Liquid gold 3D
Unikatowe wypukłe złocenia - tylko u nas!

Wizytówki są skutecznym sposobem na pozyskiwanie nowych klientów. Zawsze warto mieć je pod ręką i wręczać przy każdej możliwej okazji. Na wizytówce powinny się znaleźć podstawowe i wyłącznie najważniejsze informacje na temat firmy i jej właściciela. Ta mała tabliczka jest specyficznym identyfikatorem, który ułatwia kontakt oraz dotarcie do wskazanego miejsca. Jeśli wizytówka jest czytelna, zaopatrzona w ładną grafikę lub mapkę dojazdu, klient chętnie ją zachowa i wykorzysta, gdy nadarzy się okazja. Proponujemy Państwu usługę druku wizytówek, zarówno w dużych i średnich nakładach dla firm, jak i małych, dla potrzeb indywidualnych (szczególnie opłacalne są małe nakłady).

Ekskluzywna forma wizytówek

W naszej ofercie, poza standardowymi wizytówkami, znajdziecie Państwo wyjątkowo eleganckie wizytówki ze złoceniem. Nasza drukarnia Efekt oferuje nietypowe uszlachetnienie jakim jest wylewane złoto 3D, dzięki czemu złocony nadruk zyskuje unikalną, wypukłą formę. Wizytówki ozdobione w ten sposób przyciągają wzrok eleganckim designem co przekłada się na dodatkowy produkt marketingowy Państwa firmy nadając jej prestiżowy charakter. Na życzenie klienta uszlachetniamy wizytówki również srebrzeniami.

Jeżeli podobają Ci się nasze wizytówki zapraszamy do zapoznania się z naszym cennikiem.

Wizytówki Liquid gold/silver 3D

120

netto

100szt.


dwustronne


wypukłe złocenie lub srebrzenie


WYSYŁKA GRATIS!

Wizytówki Liquid gold/silver 3D

170

netto

200szt.


dwustronne


wypukłe złocenie lub srebrzenie


WYSYŁKA GRATIS!

Wizytówki Klasyczne Linia standard

44

netto

500szt.


jednostronne


kolorowe


WYSYŁKA GRATIS!

Wizytówki klasyczne linia standard

75

netto

1000szt.


jednostronne


kolorowe


WYSYŁKA GRATIS!

Nadaj wizytówce niepowtarzalny charakter

Indywidualny projekt

Zamawiając wizytówki systematyczne w naszej firmie otrzymują Państwo indywidualny projekt gratis!!!

Wysoka jakość

Wizytówki, które posiadamy w ofercie są wysokiej jakości druku cyfrowego lub druku offsetowego.

Wizytówki lakierowane

Dla wymagających klientów dodatkowo uszlachetniamy wizytówki folią, co pozwala na uzyskanie unikalnego efektu.

Wizytówki soft touch

Druk wizytówek uszlachetnionych folią soft touch pozwala na uzyskanie unikalnego aksamitnego efektu.

REKLAMA W FORMIE WIZYTÓWKI? SPRAWDŹ, JAKIE PROJEKTY SPRAWDZAJĄ SIĘ NAJLEPIEJ

Wizytówki muszą być spójne z założeniami firmy, pasować wizualnie do charakteru prowadzonej działalności oraz ułatwiać szybkie skontaktowanie się z właścicielem. Projekty wizytówek, które dobrze eksponują logo, cieszą się największym powodzeniem i przynoszą najlepsze efekty. Otrzymując taką wizytówkę można błyskawicznie ocenić, czy chcemy skorzystać z usług firmy. Opracowaliśmy atrakcyjny cennik, uwzględniający wizytówki w różnych stylach i formatach. Mamy dla naszych Klientów sprawdzone propozycje projektów, ale bardzo dużą przyjemność sprawia nam realizacja nieszablonowych realizacji. Wybierając wizytówki z pracowni Reklama Efekt, decydują Państwo o każdym detalu, budującym wizytówkę. Cennik obejmuje projekt i wykonanie, z uwzględnieniem wszelkich uwag i wskazówek. Specjalizujemy się w tworzeniu gadżetów reklamowych, a wykonywanie wizytówek to dla nas czysta przyjemność. Jeśli zamierzają Państwo odwiedzić Rzeszów, serdecznie zapraszamy do tej i pozostałych naszych siedzib. Warto nam zaufać w kwestii wizytówek i reklam, które stanowią główne punkty naszych usług. Mamy nadzieję, że wizytówki z drukarni Reklama Efekt będą dokładnie takie, jakich Państwo oczekują, a ich rozdawanie przyniesie spektakularne wyniki, w tym wzrost sprzedaży. Zachęcamy do kontaktu!

Dobrze przygotowane wizytówki to jedno z najbardziej użytecznych akcesoriów promocyjnych

Mogłoby się wydawać, że w dobie coraz większego znaczenia internetu wszelkiego typu materiały drukowane, takie jak foldery, ulotki czy wizytówki, stracą na znaczeniu. Nic bardziej mylnego! Właśnie one pozostają jednym z najskuteczniejszych sposób na to, by pozostać w pamięci potencjalnego klienta i skłonić go do ponownego namysłu nad daną ofertą. Spoczywające w kieszeni realne przedmioty, jakimi są wizytówki, to dużo lepszy sposób na pozostawienie informacji o swojej firmie, niż jeden z tysięcy komunikatów każdego dnia przemykających przed naszymi oczyma na ekranach telefonów czy komputerów. Wręczenie wizytówki jest przy tym proste i można to uczynić zawsze, niezależnie od okoliczności. Zapraszamy do odwiedzin naszej siedziby w mieście Rzeszów bądź jednej z pozostałych, lub kontaktu z nami – telefonicznie lub poprzez pocztę elektroniczną. Przygotujemy najlepszą ofertę i sprawimy, że Państwa wizytówki będą skutecznym narzędziem promocji.

Tworzone przez nas wizytówki wyróżniają się najwyższym poziomem jakości

W branży reklamowej działamy już od wielu lat i dobrze wiemy, że przy przygotowywaniu materiałów promocyjnych trzeba dbać nawet o najdrobniejsze szczegóły. Forma wszelkiego typu druków mówi bardzo wiele o posługujących się nimi podmiotach. Wizytówki koniecznie muszą odznaczać się najwyższą precyzją wykonania i umiejętnie zaprojektowaną szatą graficzną. Choć ich powierzchnia nie jest duża, to profesjonalny projektant jest w stanie zrobić z niej znakomity użytek – przekonacie się o tym Państwo sami, korzystając z naszych usług. Nasza drukarnia realizuje zamówienia na wizytówki zarówno w niewielkich, jak i nader pokaźnych nakładach. Warto zawsze dysponować odpowiednią ich ilością – w sklepach czy punktach usługowych, a także np. na stoiskach promocyjnych. Odwiedzając Rzeszów bądź inne z miast, w których mamy swoje oddziały, warto poznać naszą ofertę bliżej i przekonać się, że dostarczane przez nas wizytówki nie mają sobie równych. Serdecznie zapraszamy do kontaktu.

Potrzebujesz innego nakładu? Zapytaj o cenę.

Wyceniamy natychmiast lub skontaktujemy się z Tobą w ciągu 5 minut!

ZADZWOŃ JUŻ DZIŚ!

Rafał Zajdel
Poligrafia

kom. 533 015 667
email: r.zajdel@reklama-efekt.pl

WYŚLIJ ZAPYTANIE!

Nasz nowy oddział zasila Rzeszów, drukując wzorcowe wizytówki metodą druku cyfrowego.

Jednak dostarczamy realizacje na terenie całego kraju, za pośrednictwem zaufanej firmy kurierskiej. Operujemy na gotowych szablonach oraz autorskich projektach naszych zleceniodawców. Jesteśmy zdania, że identyfikacja wizualna jest bardzo ważnym czynnikiem w budowaniu swojego wizerunku na rynku. Stąd w naszej ofercie wizytówki, spersonalizowane gadżety, tabliczki informacyjne i dużo więcej. Gotowe projekty i zapytania dotyczące wizytówek, mogą Państwo przesyłać za pośrednictwem strony internetowej lub odwiedzając nasz oddział w Rzeszowie.

Reklama w formie wizytówki?
Sprawdź, jakie projekty sprawdzają się najlepiej

Wizytówki muszą być spójne z założeniami firmy, pasować wizualnie do charakteru prowadzonej działalności oraz ułatwiać szybkie skontaktowanie się z właścicielem. Projekty wizytówek, które dobrze eksponują logo, cieszą się największym powodzeniem i przynoszą najlepsze efekty. Otrzymując taką wizytówkę można błyskawicznie ocenić, czy chcemy skorzystać z usług firmy. Opracowaliśmy atrakcyjny cennik, uwzględniający wizytówki w różnych stylach i formatach. Mamy dla naszych Klientów sprawdzone propozycje projektów, ale bardzo dużą przyjemność sprawia nam realizacja nieszablonowych realizacji. Wybierając wizytówki z pracowni Reklama Efekt, decydują Państwo o każdym detalu, budującym wizytówkę. Cennik obejmuje projekt i wykonanie, z uwzględnieniem wszelkich uwag i wskazówek. Specjalizujemy się w tworzeniu gadżetów reklamowych, a wykonywanie wizytówek to dla nas czysta przyjemność. Serdecznie zapraszamy Państwa do Rzeszowa oraz do naszych pozostałych siedzib. Warto nam zaufać w kwestii wizytówek i reklam, które stanowią główne punkty naszych usług. Mamy nadzieję, że wizytówki z drukarni Efekt będą dokładnie takie, jakich Państwo oczekują, a ich rozdawanie przyniesie spektakularne wyniki, w tym wzrost sprzedaży. Zachęcamy do kontaktu!