Reklama, która
przyciąga wzrok

Totemy, pylony czy witacze to  jeden z elementów reklamy zewnętrznej, który idealnie sprawdzi się w przypadku firm, lokali gastronomicznych czy budynów użyteczności publicznej.

W jasny i czytelny sposób eksponują nazwę firmy lub firm jak również wskazują kierunek dojazdu. Totemy i pylony ustawione przy drodze, dzięki umieszczonemu wewnątrz podświetlenia, już z daleka zachęcają oraz informują interesantów gdzie powinni się udać. Witacze są natomiast nieodłącznym elementem infrastruktury miast i gmin.

Nasza agencja reklamowa wykonuje pylony i totemy w różnych wymiarach, kształtach i kolorach. Sprawimy, że Państwa firma będzie widoczna już z perspektywy ulicy. W naszej ofercie znajdziecie Państwo zarówno pylony jednostronne jak i dwustronne z podświetleniem lub bez. Nasi graficy zaprojektują dla Państwa totem lub pylon od podstaw lub bazując na Państwa projekcie, tak aby był spójny z wizerunkiem firmy a konstruktorzy zadbają o wysoką jakość oraz stabilność konstrukcji.

Zapraszamy do współpracy zarówno małe jak i większe firmy. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie i z jednakowym zaangażowaniem.

Totemy, Pylony, Witacze
tam gdzie czas jest kluczowym czynnikiem

W naszej Agencji Reklamowej Efekt jesteśmy w stanie wykonać dla Państwa pylony, totemy i witacze z wysokiej jakości materiałów takich jak: aluminium, dibond czy plexa. Nie ograniczamy się jedynie do prostych, prostokątnych brył. Na życzenie Klienta wykonujemy pylony w dowolnym kształcie i rozmiarze, z podświetleniem lub bez.
Montaż reklamy również nie stanowi dla nas problemu, przygotujemy podłoże pod pylon, witacz czy totem.
Posiadamy wykwalifikowany zespół specjalistów rozlokowanych na terenie całej Polski, dzięki czemu jesteśmy w stanie zamontować stojącą reklamę niezależnie od jej lokalizacji.

PRODUKUJEMY PYLONY, TOTEMY I WYTACZE W DOWOLNEJ FORMIE

CO SPRAWIA, ŻE SIĘ WYRÓŻNIAMY?

Produkcja
w systemie 24/7

Działamy na terenie
całej Polski

Zrealizujemy
każde zadanie

Sprawimy, że będziesz widoczny

ZAUFAŁO NAM PONAD 1000 KLIENTÓW

Ekspresowa wycena, szybka realizacja!

Prześlij nam zapytanie. Wyceniamy natychmiast lub skontaktujemy się z Tobą w ciągu 5 minut!

ZADZWOŃ JUŻ DZIŚ!

Jakub Olczyk
Specjalista ds. Reklamy

kom. 793 198 228
email: j.olczyk@reklama-efekt.pl

WYŚLIJ ZAPYTANIE!