Szyldy i tablice
reklamowe
PROSTA I SKUTECZNA PROMOCJA FIRMY

Zachęcający szyld reklamowy skusi przechodnia do sprawdzenia, co kryje się pod kuszącym hasłem najlepsza lodziarnia w mieście lub ubezpieczenia dla wymagających. Sekret tkwi w chwytliwym i niedługim haśle, ograniczającym się do 3-4 słów. Jeśli reklama będzie czytelnia i zapraszająca, przyciągnie tłumy. Właśnie takie szyldy reklamowe i tablice informacyjne projektujemy i produkujemy. Wykonujemy je z blachy, dibondu, szkła akrylowego plexi oraz materiału PCV.

szyldy-i-tablice01
szyldy-i-tablice02
Charakterystyka szyldów
jako formy reklamy.
Unikalna, indywidualna forma

W zależności od potrzeb Klienta, a także przeznaczenia reklamy, nasze tablice są zróżnicowane pod względem wielkości i kształtów. Im bardziej skomplikowane zlecenie, tym więcej maszyn wykorzystujemy, stosując przy tym innowacyjne techniki produkcji. Nasze tablice reklamowe powstają z użyciem metody druku cyfrowego, zastosowaniem plotowania wielkoformatowego oraz grawerowania.

Profesjonalny montaż

Zamówione tablice reklamowe montujemy w dowolnym, wskazanym przez Państwa miejscu, w pierwszej kolejności obsługując Rzeszów, Krosno i Pacanów, gdzie mieszczą się nasze siedziby. Zawsze dobieramy najlepszy i najtrwalszy sposób produkcji oraz montażu. Nie muszą się Państwo niczym martwić, zrealizujemy każdy projekt na tablice reklamowe, czerpiąc dużą satysfakcję z możliwości dostarczenia Wam skutecznej reklamy, która zainteresuje przechodnia.

Oryginalny szyld reklamowy to pomysł na ciekawą reklamę firmy. Poznaj nasz cennik

EKSPRESOWY MONTAŻ NA TERENIE CAŁEJ POLSKI!

bez dodatkowych ukrytych kosztów – sprawdź ofertę

Zapytaj o cenę już dziś. Wizualizacja Twojej reklamy gratis!

Prześlij nam zapytanie. Wyceniamy natychmiast lub skontaktujemy się z Tobą w ciągu 5 minut!

Zadzwoń do nas

 793 198 228
 506 560 202

Napisz do nas

[recaptcha class:xs-padding-0px ]
Poznaj możliwości agencji Reklama Efekt.

Oryginalny szyld reklamowy to pomysł na ciekawą reklamę firmy. Poznaj nasz cennik

Produkcja szyldów w naszym parku maszynowym przebiega szybko, zapewniając solidnie wykonane szyldy reklamowe. Na wysoką jakość produktów wpływa fakt, że pracujemy wyłącznie na ultratrwałych materiałach. Są to najczęściej blachy, płyty kompozytowe dibond oraz szkło pleksi. Nasza strona internetowa działa 24h/dobę, a gotowe tablice informacyjne montujemy w każdym miejscu i o każdej porze roku.

Świadczymy usługi dla Klientów z różnych branż, stąd możliwość produkcji niestandardowych tablic. Jeśli mają Państwo ochotę poznać cennik obejmujący szyldy reklamowe, zapraszamy do przesyłania nam swoich pomysłów do indywidualnej wyceny.

Mogą Państwo odwiedzić jeden z punktów REKLAMA EFEKT, przejeżdżając na przykład przez Rzeszów. Trudno jest nam jednoznacznie stwierdzić, jaka będzie cena za wybrane tablice informacyjne. Koszt zależy od wielu czynników, a zanim podamy Państwu, ile wynosi ostateczna cena, musimy przeprowadzić dokładną analizę.

Nasz oddział Tablice reklamowe z siedzibą w Rzeszowie przyjmuje Klientów od poniedziałku do piątku. Konsultant po zapoznaniu się z Państwa oczekiwaniami na szyld reklamowy, chętnie doradzi dobór kolorów i rodzaj czcionki.

Na spotkaniu określi także, jaka będzie cena za wykonanie danego szyldu. Pamiętajmy, że tablica informacyjna to też reklama. Jeśli nie mamy pomysłu na jej wygląd, skonsultujmy się z agencją reklamową. Zapraszamy do nas!

ZAUFAŁO NAM PONAD 1000 KLIENTÓW