Projekty graficzne
które zarabiają

Na rynku reklamowym działamy przeszło 15 lat, oferując naszym klientom najlepsze rozwiązania z zakresu grafiki reklamowej. Nasz zespół graficzny składa się z doświadczonych i ambitnych specjalistów, którzy tworzą zgraną drużynę pasjonatów projektowania graficznego. Nasi graficy przygotują dla Ciebie indywidualne projekty dostosowane do profilu Twojej działalności oraz dopasowane do Twoich oczekiwań oraz oferty, którą chcesz zaproponować potencjalnym klientom.

Identyfikacja
wizualna

Oryginalny i atrakcyjny wizualnie znak firmowy Twojej działalności to początek dobrego projektu. Projektujemy logotypy mając na uwadze wytyczne i potrzeby naszych klientów. Korzystając z naszego doświadczenia doradzimy i zaproponujemy możliwie najlepsze rozwiązania budowy znaku firmowego oraz identyfikacji wizualnej. W sposób profesjonalny przygotujemy szatę graficzną materiałów brandingowych w oparciu o logotyp takich jak: ulotki, wizytówki, papier firmowy, koperty i inne elementy identyfikacji wizualnej.

Projekty logotypów
Projekty identyfikacji wizualnej
Social Media
Projektowanie
na potrzeby druku

Projektujemy grafikę i reklamy różnorodnych materiałów do druku. Reklama drukowana to ciągle najbardziej popularne medium promocji tradycyjnej, dlatego dbamy o to aby każdy nasz projekt kierowany do drukarni był prawidłowo przygotowany, a także charakteryzował się skutecznym i czytelnym przekazem niesionej treści.

Zapytaj o cenę indywidualnego projektu graficznego

Opisz co potrzebujesz zaprojektować

Wycenimy natychmiast lub skontaktujemy się z Tobą w ciągu 5 minut!

ZADZWOŃ JUŻ DZIŚ!

Aleksander Pecheniev
Projektowanie graficzne

kom. 515 439 885
email: a.pecheniev@reklama-efekt.pl

WYŚLIJ ZAPYTANIE!