Litery i logotypy
świetlne 3D
Poznaj możliwości agencji Reklama Efekt.

Reklama wykorzystująca litery przestrzenne 3D podświetlane to bardzo efektowny i skuteczny rodzaj przekazu. Wykonujemy zarówno litery 3D, cyfry i szyldy 3D świetlne, a także skomplikowane znaki, loga oraz herby (na bazie plików wektorowych). Posiadamy doskonale zaopatrzony park maszynowy, który pozwala nam na podejmowanie się realizacji wymagających i nietypowych projektów na litery przestrzenne. Z powodzeniem tworzymy trwałe i ekonomiczne litery blokowe, w tym również napisy 3D wykonane ze styroduru, ciętego ploterem termicznym. Głównym powodem, dla którego warto wybrać reklamę przestrzenną, jest jej niska cena i niesamowite możliwości. Odpowiednio zaadaptowana grafika przestrzenna gwarantuje bardzo atrakcyjną i zauważalną reklamę – zarówno na elewacji, jak i wewnątrz budynku. Każde zamówienie na przestrzenne litery traktujemy poważnie, a osiągnięty efekt zawsze przewyższa niską cenę reklamy. Decydując się na litery przestrzenne, wybierają Państwo wyjątkowo trwałą i przynoszącą szybkie efekty formę promocji. Operujemy na rozmaitych czcionkach w różnych formatach. Można u nas zamówić nowoczesne litery 3D podświetlane w dowolnym kształcie, a także wszelkie znaki, cyfry i symbole ściśle dopasowane do Państwa wymagań i preferencji.

Jak skonstruowane są
litery podświetlane?
Rodzaj materiału litery

Podział liter ze względu na rodzaj użytego materiału: litery całe z plexy, litery z przodu z plexy (z boku taśma aluminiowa 3d lub bok z taśmy aluminiowej typu flat lub bok z taśmy aluminiowej surowej lub malowanej oraz z ranterm z taśmy elkamet lub bok z taśmy aluminiowej sjt lub bok z taśmy aluminiowej pt lub bok z taśmy aluminiowej als i taśmy elkamet lub bok z taśmy pcv lub bok i wnętrze ze styroduru), litery z przodu z dibondu bok i wnętrze ze styroduru, litery z przodu z pcv bok i wnętrze ze styroduru.

Rodzaj materiału boku litery

Podział liter reklamowych ze względu na rodzaj boku litery: bok z rantem, bok bez rantu, bok z taśmą obrzeżną elkamet.
Podział ze względu na rodzaj materiału użytego na bok: bok z taśmy aluminiowej, bok z plexy, bok z pcv, bok ze stali, bok z poliwęglanu, bok ze stali nierdzewnej, bok z innych metali szlachetnych.

Rodzaj oświetlenia

Do najważniejszych zadań przy tworzeniu litery nalży odpowiednie podświetlenmie jej. Do wyboru: podświetlenie modułami led, podświetlenie modułami led rgb, podświetlenie żarówkami led, podświetlenie neonami szklanymi, podświetlenie diodami pixel, podświetlenie diodami pixel dlp, podświetlenie światłowodami.

Sposób oświetlenia

Rodzaje podświetleń: do przodu, bokiem, tyłem, przodem i bokiem, przodem i tyłem, bokiem i tyłem, przodem bokiem i tyłem.

Wyróżnij swoją firmę, wykorzystując litery przestrzenne wykonane
na bazie projektu

Zapytaj o cenę już dziś. Wizualizacja Twojej reklamy gratis!

Prześlij nam zapytanie. Wyceniamy natychmiast lub skontaktujemy się z Tobą w ciągu 5 minut!

Zadzwoń do nas

 793 198 228
 506 560 202

Napisz do nas

[recaptcha class:xs-padding-0px ]

Reklamy outdoor wykorzystujące litery blokowe świetlne rzucają się w oczy i na długo pozostają w pamięci.

Reklama 3D to profesjonalna forma promocji, jaką można przeprowadzić za pośrednictwem agencji reklamowej. Nasza firma świadczy usługi z zakresu reklamy, w tym przede wszystkim reklamy przestrzennej 3D. Litery blokowe, napisy i znaki świetlne nie są w stanie nas ograniczyć. Sprostamy każdemu projektowi, nawet jeśli wykroczy on poza schematy typowej reklamy. Mogą Państwo zamówić u nas napisy 3D online lub skorzystać z fachowego doradztwa w jednym z naszych oddziałów (Rzeszów, Krosno, Pacanów). Pomagamy naszym Klientom w przeprowadzaniu kampanii reklamowych z użyciem liter 3D, a napisy przestrzenne są naszą codziennością. Jeśli w ofercie nie znajdą Państwo szyldu w stylu, jakiego oczekujecie, z przyjemnością wykonamy szkic i projekt reklamy opartej na Państwa autorskiej wizji. Atrakcyjne litery przestrzenne podświetlane są jedynym w swoim rodzaju sposobem na marketing skierowany do ogółu. Reklamy outdoor wykorzystujące litery blokowe świetlne rzucają się w oczy i na długo pozostają w pamięci. To powoduje, że potencjalny Klient pamięta promowaną nazwę firmy lub hasło reklamowe i lepiej kojarzy daną działalność. Wybierając litery 3D z agencji w Rzeszowie lub z innego oddziału Reklamy-Efekt, otrzymają Państwo kompleksową usługę, obejmującą wykonanie i realizację projektu na litery przestrzenne. Zachęcamy do sprawdzenia, jaki przygotowaliśmy cennik oraz do zapoznania się z naszą aktualną ofertą na szyldy 3D!