Litery i logotypy
świetlne 3D
Poznaj możliwości agencji Reklama Efekt.

Reklama wykorzystująca litery przestrzenne 3D podświetlane to bardzo efektowny i skuteczny rodzaj przekazu. Wykonujemy zarówno litery 3D, cyfry i szyldy 3D świetlne, a także skomplikowane znaki, loga oraz herby (na bazie plików wektorowych) oral litery podświetlane Posiadamy doskonale zaopatrzony park maszynowy, który pozwala nam na podejmowanie się realizacji wymagających i nietypowych projektów na litery przestrzenne. Z powodzeniem tworzymy trwałe i ekonomiczne litery blokowe, w tym również napisy 3D wykonane ze styroduru, ciętego ploterem termicznym. Głównym powodem, dla którego warto wybrać reklamę przestrzenną, jest jej niska cena i niesamowite możliwości. Odpowiednio zaadaptowana grafika przestrzenna gwarantuje bardzo atrakcyjną i zauważalną reklamę – napisy 3D wyglądają doskonale zarówno na elewacji, jak i wewnątrz budynku. Każde zamówienie na przestrzenne litery traktujemy poważnie, a osiągnięty efekt zawsze przewyższa niską cenę reklamy. Decydując się na litery przestrzenne, wybierają Państwo wyjątkowo trwałą i przynoszącą szybkie efekty formę promocji. Operujemy na rozmaitych czcionkach w różnych formatach. Można u nas zamówić nowoczesne litery podświetlane 3D w dowolnym kształcie, a także wszelkie znaki, cyfry i symbole ściśle dopasowane do Państwa wymagań i preferencji.

Jak skonstruowane są
litery podświetlane?
Rodzaj materiału litery

Podział liter ze względu na rodzaj użytego materiału: litery całe z plexy, litery z przodu z plexy (z boku taśma aluminiowa 3d lub bok z taśmy aluminiowej typu flat lub bok z taśmy aluminiowej surowej lub malowanej oraz z ranterm z taśmy elkamet lub bok z taśmy aluminiowej sjt lub bok z taśmy aluminiowej pt lub bok z taśmy aluminiowej als i taśmy elkamet lub bok z taśmy pcv lub bok i wnętrze ze styroduru), litery z przodu z dibondu bok i wnętrze ze styroduru, litery z przodu z pcv bok i wnętrze ze styroduru.

Rodzaj materiału boku litery

Podział liter reklamowych ze względu na rodzaj boku litery: bok z rantem, bok bez rantu, bok z taśmą obrzeżną elkamet.
Podział ze względu na rodzaj materiału użytego na bok: bok z taśmy aluminiowej, bok z plexy, bok z pcv, bok ze stali, bok z poliwęglanu, bok ze stali nierdzewnej, bok z innych metali szlachetnych.

Rodzaj oświetlenia

Do najważniejszych zadań przy tworzeniu litery nalży odpowiednie podświetlenmie jej. Do wyboru: podświetlenie modułami led, podświetlenie modułami led rgb, podświetlenie żarówkami led, podświetlenie neonami szklanymi, podświetlenie diodami pixel, podświetlenie diodami pixel dlp, podświetlenie światłowodami.

Sposób oświetlenia

Rodzaje podświetleń: do przodu, bokiem, tyłem, przodem i bokiem, przodem i tyłem, bokiem i tyłem, przodem bokiem i tyłem.

Litery przestrzenne to jeden
z najlepszych sposobów na skuteczną walkę o uwagę klientów

Ulice naszych miast to obszar nieustających zmagań o to, komu skuteczniej uda się zapaść w pamięć tysięcy ludzi podążających nimi każdego dnia. Litery przestrzenne, a zwłaszcza litery podświetlane stanowią tutaj niezwykle użyteczny oręż. Ilość bodźców wzrokowych, które atakują nas ze wszystkich stron, jest ogromna, nawet tam gdzie możliwości instalacji reklam ograniczono. Litery 3d, stanowiące realnie obecne w przestrzeni obiekty, a nie tylko znaki wyrażone na płaszczyźnie, przykuwają wzrok znacznie skuteczniej. Jednocześnie napisy 3D tworzą wrażenie obiektów wyglądających dużo bardziej naturalnie niż szyldy innego typu. Litery blokowe łatwiej też dopasować do różnorodnej architektury, na której będą instalowane. Dzięki temu można uzyskać reklamę o nienachalnej, korzystnej wizualnie formie. Dobrze przygotowane litery 3D, będące dziełem naszych specjalistów same w sobie będą stanowić atut wyglądu elewacji, dachu, czy wnętrza budynku. Swoboda, jaką możemy się cieszyć wykorzystując napisy 3D jest wszak niezwykle duża – doświadczony zespół pracowni firmy Reklama-Efekt z ochotą realizuje nawet najbardziej oryginalne pomysły. Zapraszamy do kontaktu z przedstawicielami naszych oddziałów (Rzeszów, Krosno, Pacanów) – przekonają się Państwo, że każdemu nadamy taką formę, jaka najlepiej odpowiada konkretnym potrzebom.

Szyld wykorzystujący litery 3D musi być działem najlepszych fachowców. Nasi nie mają sobie równych!

Przygotowywanie obiektów promocyjnych przeznaczonych do ekspozycji w przestrzeni publicznej niesie ze sobą szczególne wyzwania. Litery blokowe muszą nie tylko dobrze, a więc atrakcyjnie i czytelnie wyglądać, ale także stawić czoła panującym warunkom atmosferycznym. Zwłaszcza, że prace konserwacyjne prowadzone na dachach i elewacjach należą do nader kłopotliwych. Dostępne dziś materiały i rozwiązania techniczne sprawiają, że litery przestrzenne mogą być reklamą niezwykle trwałą – pod warunkiem profesjonalnego wykonania. Niezawodnym tego gwarantem jest zlecenie tego naszym specjalistom, którzy dowiedli swoich umiejętności przygotowując najrozmaitsze napisy 3D. Rzeszów, Krosno, Pacanów – to miasta, w których jesteśmy obecni, jednak realizujemy zamówienia dla Klientów z każdego zakątka kraju.

Szczególnie możliwości dają litery podświetlane. Dobry projekt sprawi, że gdy wszystko wokół zniknie w mroku lub stanie się nieczytelną świetlistą plamą, Państwa reklama nadal będzie znakomicie pełnić swoją rolę generując jednocześnie minimalne koszty energii. Warto więc tego typu napisy 3D wykorzystywać, by móc zostawiać trwały ślad w pamięci przechodniów, oraz pozwalać się łatwo identyfikować. Zapraszamy do kontaktu – litery przestrzenne to rozwiązanie, którego zalety można z naszą pomocą wykorzystać w stu procentach.

Wyróżnij swoją firmę, wykorzystując litery przestrzenne wykonane
na bazie projektu

Zapytaj o cenę już dziś. Wizualizacja Twojej reklamy gratis!

Prześlij nam zapytanie. Wyceniamy natychmiast lub skontaktujemy się z Tobą w ciągu 5 minut!

Zadzwoń do nas

793 198 228
506 560 202

Napisz do nas

Reklamy outdoor wykorzystujące litery blokowe świetlne rzucają się w oczy i na długo pozostają w pamięci.

Reklama 3D to profesjonalna forma promocji, jaką można przeprowadzić za pośrednictwem agencji reklamowej. Nasza firma świadczy usługi z zakresu reklamy, w tym przede wszystkim reklamy przestrzennej 3D. Litery blokowe, napisy i znaki świetlne nie są w stanie nas ograniczyć. Sprostamy każdemu projektowi, nawet jeśli wykroczy on poza schematy typowej reklamy. Mogą Państwo zamówić u nas napisy 3D online lub skorzystać z fachowego doradztwa w jednym z naszych oddziałów (Rzeszów, Krosno, Pacanów). Pomagamy naszym Klientom w przeprowadzaniu kampanii reklamowych z użyciem liter 3D, a napisy przestrzenne są naszą codziennością. Jeśli w ofercie nie znajdą Państwo szyldu w stylu, jakiego oczekujecie, z przyjemnością wykonamy szkic i projekt reklamy opartej na Państwa autorskiej wizji, aby nasze litery 3D mogły przynieść najlepszy efekt. Atrakcyjne litery przestrzenne podświetlane są jedynym w swoim rodzaju sposobem na marketing skierowany do ogółu. Reklamy outdoor wykorzystujące litery blokowe świetlne rzucają się w oczy i na długo pozostają w pamięci. To powoduje, że potencjalny Klient pamięta promowaną nazwę firmy lub hasło reklamowe i lepiej kojarzy daną działalność. Wybierając litery 3D z agencji w Rzeszowie lub z innego oddziału Reklamy-Efekt, otrzymają Państwo kompleksową usługę, obejmującą wykonanie i realizację projektu na litery przestrzenne. Zachęcamy do sprawdzenia, jaki przygotowaliśmy cennik oraz do zapoznania się z naszą aktualną ofertą na szyldy 3D!