Kasetony i plafony
świetlne
Poznaj możliwości agencji Reklama Efekt.

Zajmujemy się tworzeniem kasetonów reklamowych, czyli prostokątnych reklam, budujących wizerunek firm i produktów. Wykonujemy projekty na indywidualne zamówienie, o dowolnym wyglądzie i każdej wielkości, również kasetony LED. Każdy kaseton reklamowy wychodzący z naszej pracowni jest unikalny, jednak operujemy sprawdzonymi wzorami, które możemy wykorzystać również przy Państwa projekcie. Tylko od Was zależy, czy reklama będzie autorska od A do Z, czy oparta na efektownym wzorze, który wcześniej przetestowaliśmy.

Wysoka jakość

Dbamy o to aby każdy kaseton wyprodukowany przez naszą firmę, charakteryzował się wysoką jakością i perfekcyjnym wyglądem.

Nowoczesny design

Zapewniamy nowoczesny design i stylowy wygląd kasetonu. Wierzymy, że każdy szczegół ma znaczenie w oczekiwanym przez klienta efekcie końcowym.

Dopasowany rozmiar

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, jesteśmy w stanie wykonać każdy projekt według indywidualnego projektu.  Tak więc jedynym ograniczeniem jest tylko wyobraźnia klienta.

Indywidualny projekt

Dodatkowo gwarantujemy, że każdy pomysł na kaseton zlecony w naszej firmie, zostanie zaprojektowany indywidualnie przez naszych projektantów zupełnie za darmo.

Kasetony standard
w ramie aluminiowej
Linia Ekonomiczna

Nasz oddział z Rzeszowa tworzy kasetony reklamowe z wykorzystaniem najnowszych technologii. Można u nas zamówić na przykład kaseton z dibondu, który możemy dowolnie przerobić w naszym parku maszynowym. Zajmujemy się grawerowaniem i frezowaniem, a każdy kaseton reklamowy jest wizytówką naszej firmy. Stąd pierwszorzędna jakość usług, którą doceniają przedsiębiorcy i firmy z Polski oraz z Europy. Nie tylko projektujemy i wytwarzamy kasetony reklamowe, ale również zapewniamy ich profesjonalny montaż na terenie całego kraju. Nasz doświadczony sztab specjalistów codziennie czuwa nad realizacją Państwa projektów. Staramy się kreować wyłącznie najlepsze kasetony reklamowe, godne promowania nieprzeciętnych Klientów. Wieloletnie doświadczenie, inwestycje w park maszynowy i otwartość na potrzeby odbiorców sprawia, że nasze kasetony reklamowe nie mają sobie równych. Łączymy najwyższą jakość z atrakcyjnymi cenami, dzięki czemu trwały kaseton z dibondu jest rozwiązaniem, na które może sobie pozwolić także mały przedsiębiorca. Wielkim powodzeniem cieszy się przy tym kaseton LED, zachowujący czytelność o każdej porze, przy minimalnym zużyciu energii i nikłej podatności na usterki. Zapraszamy do przejrzenia oferty oraz do współpracy.

Nasz oddział z Rzeszowa tworzy kasetony reklamowe
z wykorzystaniem
najnowszych technologii.

Choć same kasetony reklamowe nie są rozwiązaniem nowym, to sposób ich wykonania znacznie się w ciągu minionych lat zmienił. Kaseton z dibondu, czyli polietylenowo-aluminionego kompozytu zapewnia bardzo dużą odporność na trudy eksploatacji, a jednocześnie swobodę w nadawaniu mu konkretnego kształtu. Umiejętności naszych pracowników sprawiają, że jesteśmy w stanie zrealizować najbardziej nawet kreatywne pomysły Klientów. W połączeniu z jakością materiałów i starannością wykonania, pozwala to tworzyć kasetony reklamowe gwarantujące znakomitą skuteczność promocji.

Kasetony
z dibondu
Linia Ekonomoiczna
Kasetony tekstylne
Linia Ekonomiczna
Menu boardy
Linia Ekonomoiczna
STARAMY SIĘ KREOWAĆ WYŁĄCZNIE NAJLEPSZE KASETONY REKLAMOWE,
GODNE PROMOWANIA NIEPRZECIĘTNYCH KLIENTÓW.

Współcześnie nawet zwykły spacer ulicami dużego miasta przypomina pole minowe, na którym co chwilę jesteśmy atakowani nachalnymi reklamami. To nie tylko irytujące, ale również mało skuteczne. Reklama przestrzenna, która źle się kojarzy, nie przynosi efektu. Co innego, gdy pod lupę weźmiemy kasetony reklamowe. Przemyślany projekt może skutecznie wypromować markę lub firmę, zapisując się w pamięci przechodnia, jako interesujący. Nasza agencja reklamowa zajmuje się tworzeniem praktycznych i racjonalnych reklam, jak reklama kaseton, czyli wykorzystująca kasetony reklamowe. W ofercie posiadamy różnorodne projekty, a oprócz gotowych wzorów na kasetony reklamowe, oferujemy też spersonalizowane koncepcje. Możemy przygotować szkic, oparty na Państwa sugestiach oraz charakterze prowadzonej działalności. Kaseton LED jest nieprzeciętnym pomysłem na reklamę i obowiązkowym elementem nowoczesnej strategii marketingowej. Nasi monterzy obsługują cały Rzeszów, Krosno i Pacanów. Zależy nam na tym, żeby zwiększać zasięg dobrych jakościowo reklam, jakimi są kasetony reklamowe. Dlatego nasz cennik usług za kasetony reklamowe jest elastyczny, a każda cena zostaje dopasowana pod konkretny projekt (mały kaseton LED będzie droższy niż dwustronny kaseton z dibondu). Jeśli są Państwo zainteresowani współpracą, prosimy o kontakt. Odpowiemy na wszystkie pytania i podpowiemy, jak wybrać odpowiedni kaseton reklamowy.

Wykorzystaj kasetony reklamowe i nie pozwól, by potencjalni klienci przechodzili obok Twojej firmy obojętnie

Wielka ilość reklam, jakimi zasypane są często nawet nieduże miejscowości sprawia, że skuteczne wyróżnienie wykorzystywanego obiektu nie zawsze jest łatwym zadaniem. Kasetony reklamowe stanowią już pewien standard, do którego zdążyliśmy przywyknąć, jednak ich postać może być rozmaita. Coraz bardziej popularny kaseton z dibondu jest rozwiązaniem pozwalającym tworzyć obiekty o nadzwyczaj atrakcyjnych formach, a jednocześnie bardzo trwałe. Inną nowością ostatnich lat jest kaseton LED. Niskie zużycie energii, znikoma usterkowość i podatność na uszkodzenia czy możliwość precyzyjnego dostosowania podświetlenia sprawiają, że świetlówki bezpowrotnie odchodzą do lamusa. Jeśli więc dawno nie dokonywaliście Państwo żadnych zmian w tym zakresie, zdecydowanie warto rozważyć odświeżenie wyglądu swojego sklepu, punktu usługowego, czy innego miejsca. Nowe kasetony reklamowe to skuteczny sposób na to, by było ono efektownie wyróżnione o każdej porze dnia i nocy. Pracownicy firmy Reklama-Efekt odpowiedzą na wszystkie pytania i wątpliwości oraz pomogą dobrać takie rozwiązanie, które najlepiej sprawdzi się w konkretnym miejscu.

Dobry projekt graficzny sprawi, że Twój kaseton LED będzie skuteczny przez cały czas

Każdy opuszczający naszą pracownie kaseton z dibondu bądź tekstylny czy też z licem Z PCV może uchodzić za wzór najwyższej jakości. Stosujemy tylko dobrze sprawdzone, niezawodne i rozwiązania. Dzięki temu są to wyroby niezwykle trwałe i niezawodne, mogące spełniać swoje zadanie przez wiele lat, nawet mimo szczególnie niekorzystnych warunków. Także kaseton LED, za sprawą wielkich zalet tego rodzaju źródła światła. Proponowane przez nas nośniki nie mają więc słabych stron jeśli chodzi o aspekty techniczne, na tym jednak ich zalety się nie kończą. Możemy wesprzeć Państwa także w zakresie projektowania grafiki – zagadnienie to jest bardzo ważne, jeśli np. ten nadzwyczaj solidny kaseton z dibondu ma w dobrze spełnić swoje zadanie. Tworząc kasetony reklamowe trzeba pamiętać o szeregu aspektów, od odległości obserwatorów, poprzez spójność z innymi materiałami promocyjnymi danej firmy, po wygląd o różnych porach dnia. Kaseton LED nie powinien bowiem zmieniać się zanadto po podświetleniu, by nie dezorientować szukających zapamiętanych symboli przechodniów. Zapraszamy do kontaktu – z nami łatwo wyposażą się państwo w szyld wprost idealny.

Kasetony reklamowe z montażem,
czyli kreatywna reklama przykuwająca wzrok

Zapytaj o cenę już dziś. Wizualizacja Twojej reklamy gratis!

Prześlij nam zapytanie. Wyceniamy natychmiast lub skontaktujemy się z Tobą w ciągu 5 minut!

Zadzwoń do nas

793 198 228
506 560 202

Napisz do nas

Nasz oddział z Rzeszowa tworzy kasetony reklamowe z wykorzystaniem najnowszych technologii.

Można u nas zamówić na przykład kaseton z dibondu, który możemy dowolnie przerobić w naszym parku maszynowym. Zajmujemy się grawerowaniem i frezowaniem, a każdy kaseton reklamowy jest wizytówką naszej firmy. Stąd pierwszorzędna jakość usług, którą doceniają przedsiębiorcy i firmy z Polski oraz z Europy. Nie tylko projektujemy i wytwarzamy kasetony reklamowe, ale również zapewniamy ich profesjonalny montaż na terenie całego kraju. Nasz doświadczony sztab specjalistów codziennie czuwa nad realizacją Państwa projektów. Zapraszamy do przejrzenia oferty oraz do współpracy.

Staramy się kreować wyłącznie najlepsze kasetony reklamowe, godne promowania nieprzeciętnych Klientów.

Współcześnie nawet zwykły spacer ulicami dużego miasta przypomina pole minowe, na którym co chwilę jesteśmy atakowani nachalnymi reklamami. To nie tylko irytujące, ale również mało skuteczne. Reklama przestrzenna, która źle się kojarzy, nie przynosi efektu. Co innego, gdy pod lupę weźmiemy kasetony reklamowe. Przemyślany projekt może skutecznie wypromować markę lub firmę, zapisując się w pamięci przechodnia, jako interesujący. Nasza agencja reklamowa zajmuje się tworzeniem praktycznych i racjonalnych reklam, jak reklama kaseton, czyli wykorzystująca kasetony reklamowe. W ofercie posiadamy różnorodne projekty, a oprócz gotowych wzorów na kasetony reklamowe, oferujemy też spersonalizowane koncepcje. Możemy przygotować szkic, oparty na Państwa sugestiach oraz charakterze prowadzonej działalności. Kaseton LED jest nieprzeciętnym pomysłem na reklamę i obowiązkowym elementem nowoczesnej strategii marketingowej. Nasi monterzy obsługują cały Rzeszów, Krosno i Pacanów. Zależy nam na tym, żeby zwiększać zasięg dobrych jakościowo reklam. Dlatego nasz cennik usług za kasetony reklamowe jest elastyczny, a każda cena zostaje dopasowana pod konkretny projekt (mały kaseton LED będzie droższy niż dwustronny kaseton z dibondu). Jeśli są Państwo zainteresowani współpracą, prosimy o kontakt. Odpowiemy na wszystkie pytania i podpowiemy, jak wybrać odpowiedni kaseton reklamowy.