Kasetony i plafony
świetlne
Poznaj możliwości agencji Reklama Efekt.

Zajmujemy się tworzeniem kasetonów reklamowych, czyli prostokątnych reklam, budujących wizerunek firm i produktów. Wykonujemy projekty na indywidualne zamówienie, o dowolnym wyglądzie i każdej wielkości. Każdy kaseton reklamowy wychodzący z naszej pracowni jest unikalny, jednak operujemy sprawdzonymi wzorami, które możemy wykorzystać również przy Państwa projekcie. Tylko od Was zależy, czy reklama będzie autorska od A do Z, czy oparta na efektownym wzorze, który wcześniej przetestowaliśmy.

Wysoka jakość

Dbamy o to aby każdy kaseton wyprodukowany przez naszą firmę, charakteryzował się wysoką jakością i perfekcyjnym wyglądem.

Nowoczesny design

Zapewniamy nowoczesny design i stylowy wygląd kasetonu. Wierzymy, że każdy szczegół ma znaczenie w oczekiwanym przez klienta efekcie końcowym.

Dopasowany rozmiar

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, jesteśmy w stanie wykonać każdy projekt według indywidualnego projektu.  Tak więc jedynym ograniczeniem jest tylko wyobraźnia klienta.

Indywidualny projekt

Dodatkowo gwarantujemy, że każdy pomysł na kaseton zlecony w naszej firmie, zostanie zaprojektowany indywidualnie przez naszych projektantów zupełnie za darmo.

Kasetony standard
w ramie aluminiowej
Linia Ekonomiczna

Zajmujemy się tworzeniem kasetonów reklamowych, czyli prostokątnych reklam, budujących wizerunek firm i produktów. Wykonujemy projekty na indywidualne zamówienie, o dowolnym wyglądzie i każdej wielkości. Każdy kaseton reklamowy wychodzący z naszej pracowni jest unikalny, jednak operujemy sprawdzonymi wzorami, które możemy wykorzystać również przy Państwa projekcie. Tylko od Was zależy, czy reklama będzie autorska od A do Z, czy oparta na efektownym wzorze, który wcześniej przetestowaliśmy. Nasz oddział z Rzeszowa tworzy kasetony reklamowe z wykorzystaniem najnowszych technologii. Można u nas zamówić na przykład kaseton z dibondu, który możemy dowolnie przerobić w naszym parku maszynowym. Zajmujemy się grawerowaniem i frezowaniem, a każdy kaseton reklamowy jest wizytówką naszej firmy. Stąd pierwszorzędna jakość usług, którą doceniają przedsiębiorcy i firmy z Polski oraz z Europy. Nie tylko projektujemy i wytwarzamy kasetony reklamowe, ale również zapewniamy ich profesjonalny montaż na terenie całego kraju. Nasz doświadczony sztab specjalistów codziennie czuwa nad realizacją Państwa projektów. Staramy się kreować wyłącznie najlepsze kasetony reklamowe, godne promowania nieprzeciętnych Klientów. Zapraszamy do przejrzenia oferty oraz do współpracy.

Kasetony
z dibondu
Linia Ekonomoiczna
Kasetony tekstylne
Linia Ekonomiczna
Menu boardy
Linia Ekonomoiczna

Kasetony reklamowe z montażem,
czyli kreatywna reklama przykuwająca wzrok

Zapytaj o cenę już dziś. Wizualizacja Twojej reklamy gratis!

Prześlij nam zapytanie. Wyceniamy natychmiast lub skontaktujemy się z Tobą w ciągu 5 minut!

Zadzwoń do nas

 793 198 228
 506 560 202

Napisz do nas

[recaptcha class:xs-padding-0px ]

Nasz oddział z Rzeszowa tworzy kasetony reklamowe z wykorzystaniem najnowszych technologii.

Można u nas zamówić na przykład kaseton z dibondu, który możemy dowolnie przerobić w naszym parku maszynowym. Zajmujemy się grawerowaniem i frezowaniem, a każdy kaseton reklamowy jest wizytówką naszej firmy. Stąd pierwszorzędna jakość usług, którą doceniają przedsiębiorcy i firmy z Polski oraz z Europy. Nie tylko projektujemy i wytwarzamy kasetony reklamowe, ale również zapewniamy ich profesjonalny montaż na terenie całego kraju. Nasz doświadczony sztab specjalistów codziennie czuwa nad realizacją Państwa projektów. Zapraszamy do przejrzenia oferty oraz do współpracy.

Staramy się kreować wyłącznie najlepsze kasetony reklamowe, godne promowania nieprzeciętnych Klientów.

Współcześnie nawet zwykły spacer ulicami dużego miasta przypomina pole minowe, na którym co chwilę jesteśmy atakowani nachalnymi reklamami. To nie tylko irytujące, ale również mało skuteczne. Reklama przestrzenna, która źle się kojarzy, nie przynosi efektu. Co innego, gdy pod lupę weźmiemy kasetony reklamowe. Przemyślany projekt może skutecznie wypromować markę lub firmę, zapisując się w pamięci przechodnia, jako interesujący. Nasza agencja reklamowa zajmuje się tworzeniem praktycznych i racjonalnych reklam, jak reklama kaseton, czyli wykorzystująca kasetony reklamowe. W ofercie posiadamy różnorodne projekty, a oprócz gotowych wzorów na kasetony reklamowe, oferujemy też spersonalizowane koncepcje. Możemy przygotować szkic, oparty na Państwa sugestiach oraz charakterze prowadzonej działalności. Kaseton LED jest nieprzeciętnym pomysłem na reklamę i obowiązkowym elementem nowoczesnej strategii marketingowej. Nasi monterzy obsługują cały Rzeszów, Krosno i Pacanów. Zależy nam na tym, żeby zwiększać zasięg dobrych jakościowo reklam. Dlatego nasz cennik usług za kasetony reklamowe jest elastyczny, a każda cena zostaje dopasowana pod konkretny projekt (mały kaseton LED będzie droższy niż dwustronny kaseton z dibondu). Jeśli są Państwo zainteresowani współpracą, prosimy o kontakt. Odpowiemy na wszystkie pytania i podpowiemy, jak wybrać odpowiedni kaseton reklamowy.