Poznaj możliwości agencji Reklama Efekt.

Oryginalny szyld reklamowy to pomysł na ciekawą reklamę firmy. Poznaj nasz cennik

Produkcja szyldów w naszym parku maszynowym przebiega szybko, zapewniając solidnie wykonane szyldy reklamowe. Na wysoką jakość produktów wpływa fakt, że pracujemy wyłącznie na ultratrwałych materiałach. Są to najczęściej blachy, płyty kompozytowe dibond oraz szkło pleksi. Nasza strona internetowa działa 24h/dobę, a gotowe tablice informacyjne montujemy w każdym miejscu i o każdej porze roku.

Świadczymy usługi dla Klientów z różnych branż, stąd możliwość produkcji niestandardowych tablic. Jeśli mają Państwo ochotę poznać cennik obejmujący szyldy reklamowe, zapraszamy do przesyłania nam swoich pomysłów do indywidualnej wyceny.

Mogą Państwo odwiedzić jeden z punktów REKLAMA EFEKT, przejeżdżając na przykład przez Rzeszów. Trudno jest nam jednoznacznie stwierdzić, jaka będzie cena za wybrane tablice informacyjne. Koszt zależy od wielu czynników, a zanim podamy Państwu, ile wynosi ostateczna cena, musimy przeprowadzić dokładną analizę.

Nasz oddział Tablice reklamowe z siedzibą w Rzeszowie przyjmuje Klientów od poniedziałku do piątku. Konsultant po zapoznaniu się z Państwa oczekiwaniami na szyld reklamowy, chętnie doradzi dobór kolorów i rodzaj czcionki.

Na spotkaniu określi także, jaka będzie cena za wykonanie danego szyldu. Pamiętajmy, że tablica informacyjna to też reklama. Jeśli nie mamy pomysłu na jej wygląd, skonsultujmy się z agencją reklamową. Zapraszamy do nas!