Agencja reklamowa EFEKT Krosno

Lider reklamy
w Krośnie

Nasza Agencja Reklamowa Studio EFEKT Krosno na rynku działa już od kilkudziesięciu lat dlatego posiadamy duże doświadczenie. W naszej Agencji Reklamowej specjalizujemy się przede wszystkim w produkcji reklamy świetlnej.  Są to głównie kasetony reklamowe, litery 3d podświetlane, litery przestrzenne, które z pewnością zwrócą na siebie uwagę.  Dla naszych klientów możemy przygotować projekt reklamy od podstaw, oczywiście dbając o to aby projekt istotnie pasował do rodzaju i charakteru działalności. Do każdego zamówienia podchodzimy indywidualnie z jednakowym zaangażowaniem w związku z tym nawet najmniejsze realizacje spełniają oczekiwania naszych Klientów. Nasza agencja reklamowa EFEKT Krosno oferuje oczywiście także profesjonalny montaż zamówionej reklamy. W naszej ofercie znajdują się:

  • Kasetony reklamowe
  • Litery 3D podświetlane
  • Loga 3D
  • Pylony, totemy, witacze,
  • Banery
  • Szyldy i tablice,
  • Ulotki, wizytówki
  • Gadżety reklamowe
  • Wydruki wielkoformatowe

Agencja reklamowa EFEKT Krosno oferuje konkurencyjne ceny i wysoką jakość!

Reklama świetlna
kluczem do zainteresowania Klienta

Decydując się na montaż reklamy świetlnej w swojej firmie niewątpliwie warto zwrócić uwagę na to, aby służyła na lata. W naszej Agencji Reklamowej EFEKT Krosno tworzymy reklamę, która nie tylko zachwyca ale przede wszystkim jest trwała. Do produkcji kasetonów reklamowych i liter 3d podświetlanych LED używamy tylko godnych uwagi, oryginalnych podzespołów LED znanych marek. W związku z tym, nie znajdziesz u nas chińskich podróbek!

Oferujemy szeroką gamę materiałów z których tworzymy, bez wątpienia, oryginalną reklamę świetlną. Znajdziecie tu kasetony z dibondu, kasetony w ramie aluminiowej, kasetony tekstylne, menu boardy, litery z pleksi, litery 3d ze styroduru, litery 3d z dibondu. Nie boimy się wyzwań, w związku z tym chętnie wykonamy podświetlane logo 3d w prawie każdej kolorystyce. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na reklamę świetlną.

Reklama świetlna

Zaufało nam już wielu klientów z KROSNA i okolic

Darmowa, niezobowiązująca wycena nawet w kilka minut!

Prześlij nam zapytanie. Wyceniamy natychmiast lub skontaktujemy się z Tobą w ciągu 5 minut!

ZADZWOŃ JUŻ DZIŚ!

Jakub Olczyk
Specjalista ds. Reklamy

kom. 793 198 228
email: j.olczyk@reklama-efekt.pl

WYŚLIJ ZAPYTANIE!